Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A wynajem PVR'a za ile ci oferowali ?

Jak myślicie za to za co płacę w podpisie to dużo ? Rozmawiałem z sąsiadami to płacą po 40zł a nie 90zł, dla mnie to trochę za dużo, przestaję wyrabiać, chyba jak skończy mi się umowa to biorę jakąś ofertę do 40zł. Co o tym myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie sprzetu Cyfry. Czy mozna jeszcze dostac jakis sprzed od nich na wlasnosc, po przedluzeniu umowy, albo po podpisaniu nowej? Pytam, bo przy podpisywaniu wczesniejszej umowy byla chyba taka opcja, ale z niej nie korzystalem.

Co jakiś czas są promocje i rozdają jakieś sprzęty za 1zł, a nawet bywało że za 0zł.

 

Ja wczoraj wyraziłem w tym temacie swoją niepochlebną opinię, ale poszło do kosza bo trochę przesadziłem z krytyką... :roll: Spróbuję delikatniej wyrazić swoje zdanie.

Przez 10 lat posiadania abonamentu Cyfry+ miałem prawie wszystkie ich dekodery. Osobiście nie wziąłbym żadnego nawet za dopłatą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne 12 miesięcy z cyfrą :

CANAL + OPTIMUM 53.5 zł przez 9 miesięcy , pozostałe 3 po 107 zł

PACE 0 zł/12m

Multiroom 0 zł / 12 m

No i dzisiaj przyszedł aneks a w nim :

5 zł rabatu na Opłatę miesięczną za odbiór opcji cyfra plus multiroom przez okres 12 miesięcy.

 

No kiedyś naprawdę mnie :censored: strzeli z nimi.

 

Nie wiem czy ten rabat to od kwoty 5 zł , 10 zł czy 20 zł :censored: .... bo miał być za free :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne 12 miesięcy z cyfrą :

CANAL + OPTIMUM 53.5 zł przez 9 miesięcy , pozostałe 3 po 107 zł

PACE 0 zł/12m

Multiroom 0 zł / 12 m

No i dzisiaj przyszedł aneks a w nim :

5 zł rabatu na Opłatę miesięczną za odbiór opcji cyfra plus multiroom przez okres 12 miesięcy.

 

No kiedyś naprawdę mnie :censored: strzeli z nimi.

Nie panikuj. Dostałeś indywidualne warunki. Ważne jest to co ustaliłeś przez telefon. Niektóre rabaty są naprawdę przyznawane indywidualnie np. multiroom, bo żadna oferta cyfry nie przewiduje darmowego MR. Stąd aneks standard, choć warunki wynegocjowałeś inne.

To, że na forum o czymś się napisze dwa razy Wy już uznajecie za standard i tylko potem pełne z[beep]o, "że mi nie dali". A jak dali, to znów nie napisali.. Z każdej strony źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem

Jeżeli dostałeś aneks, w którym są stawki inne niż ustalone w rozmowie to znaczy, że ktoś się chyba nie zrozumiał. Masz chyba 10 dni na odwołanie. Jeśli nie to równie dobrze można powiedzieć że zaakceptowałeś nowy aneks i płać za to co jest w aneksie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Obecnie korzystam z umowy na Canal + Kompakt za 43 zł miesięcznie. Umowę przedłużałem "na szybko" (akurat zmieniałem pracę i miejsce zamieszkania) więc nie wydębiłem żadnego dekodera czy pakietów HD w dobrej cenie - używam "radiobudzika" PACE.

Dziś (próbowali wcześniej ale nie miałem czasu) dodzwoniła się do mnie Pani "na przyuczeniu" i zaproponowała mi "najlepszą ofertę na rynku" (w swoim mniemaniu) - czyli ten sam Canal + Kompakt za ok. 63 zł. Oczywiście rozbawiła mnie tym niezmiernie i podziękowałem za taką promocję (miałem też do wyboru pakiet niżej za 43 zł). Na dniach poleci wypowiedzenie (Okres Minimalny do 31/07/2012) - jak myślicie co można tu wywalczyć ??

Bo chciałbym dekoder HD (może być bez PVR bo mam konwerter z 1 wyjściem) co już chyba jest standardem + utrzymać Canal + Kompakt w cenie ok. 43 zł. Ewentualnie z jakimiś bonusowymi kanałami HD mógłbym płacić max. 55 zł.

Realne czy nie bardzo ??? Bo zastanawiam się czy nie wziąć ich na przeczekanie jakimś pre-paidem C+ lub NNK i zobaczyć czy fuzja z eNką nie da lepszej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wynegocjować C+Kompakt za 41zł przez 9mc i przez ostatnie 3 za 82zł ( co jest do uniknięcia, gdyż 3 miesiące przed końcem możesz wynegocjować nową umowę ), wynajem dekodera PVR HD, można powalczyć za 0zł/mc ( nie musisz mieć 2 wyjść w konwerterze, po prostu nie będziesz mógł nagrywać i oglądać innego kanału w tym samym czasie, tylko nagrywać i oglądać ten sam, możesz również dokupić sobie konwerter Twin. ), za 53,5zł/mc przez 9mc i 3mc 107zł możesz wynegocjować C+Optimum + HD Optimum Promo za free + PVR HD za 0zł.

P.S Nie wiem czy do pakietu C+Kompakt ( 9mc-41zł,3mc-107zł) dają HD Optimum Promo za free, czy nie.

Ja na twoim miejscu brałbym C+Optimum + HD Optimum promo free+PVR HD 0zł/mc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem

Jeżeli dostałeś aneks, w którym są stawki inne niż ustalone w rozmowie to znaczy, że ktoś się chyba nie zrozumiał. Masz chyba 10 dni na odwołanie. Jeśli nie to równie dobrze można powiedzieć że zaakceptowałeś nowy aneks i płać za to co jest w aneksie.

 

Ja zrozumiałem dobrze , konsultant również dobrze zrozumiał bo poprosiłem go powtórzenie płatności za opcję multiroom.

Także nie wiem po co te szopki w postaci reklamacji urządza cyfra .

Przy poprzedniej umowie, konsultant zaproponował mi wymiane modułów na dwie karty.

Rzecz niemożliwa do zrealizowania przez cyfrę i reklamacja odrzucona ! Ba, cyfra z tego tytułu nie poniosłaby żadnych kosztów a zyskała zadowolonego klienta.

Ale nie i już , konsultant wprowadził mnie w błąd a ja zaakceptowałem takie warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także nie wiem po co te szopki w postaci reklamacji urządza cyfra .

 

Nie w postaci reklamacji tylko czy się zorientujesz i ze zrozumieniem przeczytasz aneks i się o niego odwołasz w regulaminowym czasie.

 

Po opisie tego wątku widać jak Cyfra traktuje swoich klientów.

 

Powiem szczerze że nie za bardzo rozumiem podejścia abonentów podczas zawierania kolejnych aneksów 9+3. Wiadome jest że najlepszą ofertę otrzymuje się na Kilka dni przed upływem okresu minimalnego. A taniej to już było co widać po zawieranych aneksach. Nie robił bym sobie nadziei na to że 3 m-c przed końcem umowy wynegocjujesz korzystną ofertę bo w tym okresie to są oferty dla jeleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że nie za bardzo rozumiem podejścia abonentów podczas zawierania kolejnych aneksów 9+3. Wiadome jest że najlepszą ofertę otrzymuje się na Kilka dni przed upływem okresu minimalnego. A taniej to już było co widać po zawieranych aneksach. Nie robił bym sobie nadziei na to że 3 m-c przed końcem umowy wynegocjujesz korzystną ofertę bo w tym okresie to są oferty dla jeleni.

 

Życzę powodzenia w dostaniu umowy ze stałą ceną przez wszystkie miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...