Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja niedawno miałem miłą rozmowę z jakąś panią od marketingu. Raz na 2-3 lata mam podobne telefony.

 

Na dzień dobry zostałem podbudowany, jaki to ja nie jestem wspaniały klient, że od 10 lat, i tak dalej... Oho, zaraz dostanę jakiegoś gratisa! ;) No więc czekam... otóż, pani mówi, że za chwilę będę miał pakiet HBO, znaczy że go zaraz włączy, i że to taki super pakiet i tylko dla mnie... itd. Sie pytam ile to będzie kosztować? A pani dalej: co lubię oglądać, bla, bla, bla... i jeszcze kilka minut... Znowu pytam ile to będzie kosztować? W końcu pani mówi: 20 zł... (albo coś koło tego, nie pamiętam dokładnie bom niezainteresowany był). To ja uprzejmie dziękuję. No to jeszcze parę lepszych cen usłyszałem, ale się zawziąłem. Nie chcę HBO! Już miałem jakiś czas temu i nie chcę!

Zapytałem o moduł CAM CI+ za 1zł dla nowych i czy ja też mogę, na co pani zrobiła wielkie oczy (tak mi się wydaje), a że rozmowa była miła, nie ciągnąłem tego wątku. Niestety nie mogę, to wiem, nawet za 199... Moja umowa kończy się za ponad rok i nie ma dla mnie nic, co jest dla nowych abonentów. Taki to ja jestem wspaniały klient! Jeszcze się zapytałem bez przekonania o multiroom, ale to też nie dla takich wspaniałych klientów jak ja! :D Tzn. prawie wszystko dałoby się załatwić, ale za kasę z kosmosu!

Rozmowę zakończyłem z uśmiechem i życzliwością. Cóż, taka jest pani praca...

 

Reasumując.

Nigdy nie ma tak dobrej promocji, jaka będzie oferowana za niedługo... :brawo:

Czekam z utęsknieniem aż minie rok i kilka miesięcy - sie zobaczy.

 

PS

Takie pytanie do wszystkich: czy znacie kogoś kto nie korzysta z żadnej promocji?! Pani twierdziła, że są tacy... :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS

Takie pytanie do wszystkich: czy znacie kogoś kto nie korzysta z żadnej promocji?! Pani twierdziła, że są tacy... :jupi:

 

Znam, mam kogoś takiego w pracy. Mało tego gdy ostatnio można było wypowiedzieć umowę i aneksować ją na nowych (czyt. lepszych) warunkach ona nie chciała nic zmieniać (cyt.po co mi to) :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuje w firmie telekomunikacyjnej i jestem w temacie. Jeśli Cyfra wysyła nie wiem nie znam ich standardów ich sprawa ale nic nie musi !

No sorry, ale jeśli odrzucają Twoją reklamację a Ty wiesz że zgadzałeś się na zupełnie inne warunki to nie mogą Ci wmówić że rozmowa była o czymś innym i MUSZĄ dać Ci możliwość zapoznania się z tym nagraniem...

Skoro dwie strony zawierają umowę to obie mają prawo do wglądu w jej warunki - wiem że to Polska ale prawo nadal tu istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy jest szansa, żeby przy przedłużeniu umowy na pakiet Kompakt HD, wytargować dzierżawę dekodera Philips PVR HD za darmo? Na razie proponują mi wysokość opłat za pakiet taką jak dla nowych abonentów, plus 5 zł miesięcznie za dzierżawę dekodera i nie mam pojęcia, czy przy takim pakiecie są jakieś szanse, żeby zyskać jeszcze coś więcej?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, do tej pory miałem c+kompakt, umowa konczy mi sie w czerwcu.

po licznych telefonach z ich strony staneło na c+ optimum hd za 82zł/mies

wysłałem wypowiedzenie 2 tyg temu

dzis ok godz 21:30 postanowilem sam zadzwonic, z góry oznajmiłem ze wiem co mogą zaoferowac, miła pani stwierdziła ze chetnie tego wysłucha, zaproponowałem c+ optimum hd, hd promo, pvr pace za 53zł przez 9 mies i 107 przez ostatnie 3, o dziwo zgodziła sie z góry, ale dekoder musiała skonsultowac z (fikcyjnym) przelozonym, po powrocie chciała wcisnac go za 5zł, ale kiedy stwierdziłem że sie żegnamy, uzyskałem go za free.. reasumując:

 

6.06.12

Canal+Optimum HD - 53,50 zł (9mies) + 107 (3 mies)

HD Optimum promo - 0 zł (12 miesięcy)

(PVR Pace 500) - 0 zł. (12 mies)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi dzisiaj wciskali z wielką łaską i po niby konsultacjach Canal+ Optimum HD za 53,50 zł przez 7 m-cy, ale za to Multiroom juz za 15 zł i standardowo PVR za 10 zł. Kazałem się "bujać". Oczywiście twierdzili, że nie ma lepszej oferty itp. Podziękowałem. Uprzejma Pani pytała dlaczego nie chcę już teraz przedłużyć umowy - powiedziałem, że za drogo. Na co uzyskałem zapewnienie, że będą dzwonić i spróbują wyjść do mnie z zadowalającą ofertą tak aby osiągnąć kompromis. A mi chodziło tylko o darmowy najem Pace PVR jeśli już mam korzystać z ich dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuje w firmie telekomunikacyjnej i jestem w temacie. Jeśli Cyfra wysyła nie wiem nie znam ich standardów ich sprawa ale nic nie musi !

No sorry, ale jeśli odrzucają Twoją reklamację a Ty wiesz że zgadzałeś się na zupełnie inne warunki to nie mogą Ci wmówić że rozmowa była o czymś innym i MUSZĄ dać Ci możliwość zapoznania się z tym nagraniem...

Skoro dwie strony zawierają umowę to obie mają prawo do wglądu w jej warunki - wiem że to Polska ale prawo nadal tu istnieje.

 

Jest prawo w Polsce takie nie jak Ci się podoba tylko takie jakie zostało ustalone. Nagranie jest własnością Cyfry czy to tak trudno zrozumieć ? Od wyjaśnienia kwestii jest proces reklamacyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskutujesz i dyskutujesz człowieku robiąc niepotrzebne zamieszanie w temacie. Jesteś pracownikiem "firmy telekomunikacyjnej", ale nie pracujesz dla Cyfry+ więc przyjmij w końcu do wiadomości to co napisał Rigidigi odnośnie procedur obowiązujących u tego konkretnego providera zamiast niepotrzebnie wylewać swoje mądrości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagranie jest własnością Cyfry czy to tak trudno zrozumieć ? Od wyjaśnienia kwestii jest proces reklamacyjny.

Yo problem w tym że chłopakowi odrzucili reklamację, a on twierdzi że co innego uzgodniono w czasie rozmowy - w tej sytuacji nie pozostaje chyba nic innego jak tylko udostępnienie nagrania by udowodnić która strona ma rację ?

Nie mogą twierdzić że oni mają rację ale dowodu nie udostępnią bo coś takiego byłoby prawdziwym złamaniem prawa, a chłopak w każdym sądzie wygrałby taką sprawę.

W jego sytuacji gdyby Cyfra odmówiła udostępnienia mi nagrania skierowałbym sprawę do sądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nr telefonu to ja miałem połączenie z pod takiego +48222200180. Troszkę mnie wkurzyli bo prosiłem aby zadzwonili w takim a takim przedziale godzinowym i oczywiście tego nie zrobili, zadzwonili natomiast 2 godziny później jak nie mogłem odebrać i tak kilka razy aż około godziny 20 odebrałem. Pan po drugiej stronie słuchawki mówił że chciałby wiedzieć czym jerst spowodowane moje wypowiedzenie, czy to obsługą czy też cenami, jakością czy jeszcze innymi czynnikami. Ja na to że to co proponują osobom przedłużającym jest wysoce niezadowalająca, a Pan mi mówi co by mnie satysfakcjonowało na tyle abym mógł przedłużyć z nimi umowe. No to ja standarowa śpiewka że Canal + optimum HD za 50% ceny przez 9 miesięcy, Hd Optimum Promo za darmo na 12 miesięcy oraz dekoder Pace PVR za darmo przez okres umowy. O ile zniżki na abo to odrazu dostałem od konsultanta, to na "zniżkę" za dekoder musiałem chwilę poczekać ponieważ musi skonsultować to z przełożonym no i oczywiście dostałem za darmo. Wszystko w miłym tonie. I uwaga to był dopiero drugi telefon :) co prawda z pod tego nr kilka razy do mnie dzwonili (około 10 połączeń nieodebranych) ale niemiałem jak i kiedy z nimi rozmawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się z wami nie zgodzę bo gdy dzwoniłem konsultant mówił że do pakietów z Canal+ multiroom kosztuje 10 zł/mc a do pakietów bez Canal+ 20 zł/mc . Być może da się wynegocjować za darmo ale tego na razie mi się nie udało

 

 

Kolejny tel z cyfry i znowu to samo C+Kompakt 61 zł, HD Kompakt gratis, MR 10 zł, dekoder HD gratis, 2 dekoder do MR PVR za 5 zł, oczywiście 12 miesięcy. Czekam na coś lepszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...