Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

BYłem za Multiroomem w punkcie i podziekowałem...

MR za 20zł a Philips PVR za 15zł razem 35zł ŚMIECH i Żal, czekam na fuzję i zmykam od nich lub przedłuże na nowych zasadach jak dadzą cos na wzór Optimum z kanałami HD za max 55zł Pace PVR za 5zł i MR za 5zł z Philipsem za 5zł czyli razem ok 70zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne 12 miesięcy z cyfrą :

CANAL + OPTIMUM 53.5 zł przez 9 miesięcy , pozostałe 3 po 107 zł

PACE 0 zł/12m

Multiroom 0 zł / 12 m

No i dzisiaj przyszedł aneks a w nim :

5 zł rabatu na Opłatę miesięczną za odbiór opcji cyfra plus multiroom przez okres 12 miesięcy.

 

No kiedyś naprawdę mnie :censored: strzeli z nimi.

 

Nie wiem czy ten rabat to od kwoty 5 zł , 10 zł czy 20 zł :censored: .... bo miał być za free :censored:

 

Reklamacja uznana - multiroom rabat miesięczny w kwocie 20 zł , przez cały okres umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszedłem w zakładkę zostań z cyfrą +

 

pakiet HD - Optimum 38,50zł

 

promo HD 0 zł (12 mies) / 8 zł/mies

 

Multiroom

20 zł (12 mies) / 20 zł/mies. (nie da się mniej to chora cena??)

 

sprzęt:

Bezpłatne użytkowanie dekodera HD do końca umowy

0 zł/mies. ( PVR 20zł ale pisze ze rabat 10zł ) sam nie wiem co wybrać w sprawie sprzętu

 

jak myślicie przez e-maila wytarguje mieszą cenę multiroomu??.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisać możesz, ale oddzwaniają i wymyślają, że takiej oferty nie ma. I zaczyna się zabawa w targowanie. Pamiętajcie o podstawowej zasadzie żądać więcej niż w rzeczywistości chcecie. To oni mają mieć wrażenie, że my abonenci w czymś ustąpiliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt najmu od 0 zł do 10 zł - to jest wyłącznie widzimisię konsultanta. Standardowa opłata 20 zł/m-c.

 

DXmaniac, jeżeli czegoś nie wiesz, to się nie wypowiadaj. Rabat na wynajem dekodera PVR nie jest uzależniony od widzimisię konsultanta. Dla każdej konkretnej oferty promocyjnej na przedłużenie są konkretne rabaty. W praktyce wygląda to tak, że Pace dostępny za darmo jest dla Pakietu C+Prestige HD, natomiast dla wszystkich innych - za 10 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to ciekawe. Poczytaj jak inni otrzymują do pakietu Canal+ Optimum HD Pace PVR za 0 zł. Albo żąglowanie cenami Multiroomu - jeden daje 10 zł, dzwonisz dzień później jest 15 zł albo na odwrót. A akcja Lata z Radiem - tam Pace PVR jest za 0 zł, tylko trzeba przyjść z wydrukowaną ulotką. Można - można jeśli jest dobra wola konsultanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DXmaniac nic nie jest zależne od woli konsultanta. Mamy kilka, kilkanaście ofert, które różnią się niewielkimi szczegółami (chociażby ceną multiroomu, o której wspominałeś). W żadnej (oprócz pakietu C+Prestige HD) nie można otrzymać dekodera Pace PVR za mniej niż 10 złotych. Uwierz mi, że doskonale wiem, co sprzedaję. I również zależy mi, żeby klient był zadowolony. W chwili obecnej nie ma oferty, w której można dostać ten dekoder za darmo (prócz C+Prestige HD oczywiście). Pamiętaj, że to Cyfra+, a nie konsultanci przygotowują oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To skąd oferty o których tutaj piszą ludzie i dostawali Pace PVR za 0 zł.? Kłamią czy jak? Dlaczego jedni mogą dostać 9 m-cy 50% rabatu a innym max. proponuje się 7 m-cy?

 

I jeszcze - wg mnie oferta przedłużeniowa powinna jednak różnić się od standardowej dla nowych abonentów nie tylko brakiem ewentualnej opłaty aktywacyjnej. Po co te "oferty specjalne", które po przeliczeniu okazują się gorsze niż dla nowych abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są oferty, w których można otrzymać zarówno 7 m-cy rabatu 50%, jak i 9 m-cy. Po prostu te oferty nie są dostępne dla wszystkich klientów, ale dla takich, którzy wysłali wypowiedzenie, przy którejś z kolei próbie kontaktu. Przy ofercie 50% na 9 m-cy rabat na multiroom wynosi 5 zł, a rabat na Pace'a - 10 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W żadnej (oprócz pakietu C+Prestige HD) nie można otrzymać dekodera Pace PVR za mniej niż 10 złotych. był zadowolony. W chwili obecnej nie ma oferty, w której można dostać ten dekoder za darmo (prócz C+Prestige HD oczywiście). Pamiętaj, że to Cyfra+, a nie konsultanci przygotowują oferty.

 

To jakim cudem przy przedłużeniu umowy do pakietu OPTIMUM, dostałem PACE PVR za zero i multiroom również za zero złotych :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne 12 miesięcy z cyfrą :

CANAL + OPTIMUM 53.5 zł przez 9 miesięcy , pozostałe 3 po 107 zł

PACE 0 zł/12m

Multiroom 0 zł / 12 m

 

@Jaca22

 

Kolega @mac latawiec musiał chyba trafić na kolege konsultanta :wink: .Średnio wyszło mu po ok. 67zł + 2 gratisy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie warunki były pod koniec maja,a także i w czerwcu kilka osób z tego forum pewnie dostało to co przedstawił "mac_latawiec". Oferta identyczna z moją majową,czyli 9x53,5 + 3x107,PVR Pace=0zł,PVR Philips 5zł,MR=0zł...oczywiście piszemy o C+Optimum z HD Promo w cenie.

Jak to już ktoś wcześniej napisał:"Można,można ?"

Czytamy ten wątek wszyscy co jakiś czas;z czasem dołączają nowi forumowicze;czemu nikt jeszcze nie wpadł na pomysł aby w FAQu działu "Cyfra+" umieścić instrukcję postępowania w negocjacjach z konsultantami Cyfry,skoro mechanizm ich działania nie zmienia się od kilku lat.Wtedy nie byłoby biadolenia,że "ten" to nie zna umiaru i C+Optimum chce taniej ode mnie,a przecież ja wiem,że to nie możliwe bo konsultant mi powiedział,ze takiej oferty nigdy nie było!

Panowie(bo raczej Pań tutaj nie zastaniemy),konsultant każdej platformy i operatora bada najpierw na jaki pułap cenowy możecie się zgodzić,następnie daje "super" rabat,który oczywiście jest czasowy,potem dokłada coś gratis i sporo Was się na to łapie pomimo tego,ze czytacie TEN wątek i wiecie,że im bliżej końca umowy propozycję są lepsze..Wiadomo,że niektórym to jest kalafiorem oszczędność 10-15zł/mc,ale są też tacy którzy pytają najpierw konsultanta:ile i czemu tak drogo?

 

Powodzenia w negocjacjach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko to mnie interesuje. Zniżkę na 9 miesięcy już udało mi się dostać, o opcji HD Promo nic nie wspominał a o PVR nie pytałem. Jutro ma jeszcze do mnie dzwonić ponieważ ta oferta dla mnie w systemie jeszcze nie była dostępna więc może jutro się coś wyjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefoniczna propozycja z przed chwili:

 

Optimum HD - 50% zniżki przez 9 m-cy + 100% ceny przez pozostałe 3m-ce

HD Optimum Promo za 0zł przez 12m-cy

Multiroom za 0zł przez 12m-cy

PVR za 0zł przez 12m-cy, ale to akurat mnie nie interesowało.

 

Mam 30 minut na podjęcie decyzji.

 

ps.Wypowiedzenie wysłane, a umowa jest do końca lipca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa do końca lipca - wysłane wypowiedzenie. dzwoniła do mnie właśnie kobieta konsultant - ogólnie arogancka, bezczelna, z jakimś podśpiewywaniem podczas jakiegoś tam sprawdzania. Ogólnie jej bardzo grzecznie podziękowałem - chociaż nie dużo brakowało a bym jej kazał wyp.... Warunki słabe 7 miesięcy C+Optimum HD z Optimum promo bezpłatnie a do tego z mega wielką łaską "jeżeli uda mi się załatwić" PVR bezpłatnie, co początkowo było w cenie 10 zł ale jak powiedziałem, że nie zamierzam za niego płacić to dodała mi "a inni płacą" hhehe, Jak jej powiedziałem, że nie decyduje się absolutnie na takie warunki to mi odłożyła telefon. heehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...