Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Boże!!! Ludzie czy Wy tylko potraficie narzekać?

 

Promocja z konsolą jest dla klientów, którzy po pierwsze są zainteresowani kupnem konsoli, a nie chcą wydawać na nią gotówki od razu. Dlatego promocję C+ mogą uznać, że Cyfra+ oferuje im, powiedzmy, raty na konsolę ;). O ile mnie pamięć nie myli, jeszcze w Polsce nie wprowadzili obowiązku korzystania z promocji Cyfry+, więc zawsze można skorzystać z innej promocji... zamiast narzekać, narzekać, narzekać i jeszcze raz narzekać. I tak znajdą się tacy, co kupią C+ specjalnie dla konsoli :D

 

Perzypomnę jeszcze, że Cyfra+ jest biznesem, a nie fundacją charytatywną, która wszystko musi rozdać za darmo.

 

 

 

Jesteś jednym z nielicznych dla których to jest opłacalna promocja,mamy prawo komentować promocje cyfry ,ta z tv była dobra i była zachwalana na forum a ta z playstation jest fatalna i nie będzie pozytywnie komentowana przez zdecydowaną większość.

 

Nikt nie oczekuje,że cyfra da gratis playstation jednak mogli zrobić korzystniejszą oferte zbliżoną do tej z tv dało się ? dało...

 

Tak jak napisałeś cyfra oferuje raty na konsole nie dodałeś tylko,że z oprocentowaniem...wystarczy obliczyć sobie ile wyniesie koszt konsoli...więc nikt trzezwo myślący nie napisze,że ta promocja to strzal w 10... dodatkowo łączymy się długim kontraktem na 26 miesięcy....więc cyfra mogłaby oferować tego playa w korzystnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś jednym z nielicznych dla których to jest opłacalna promocja,mamy prawo komentować promocje cyfry ,ta z tv była dobra i była zachwalana na forum a ta z playstation jest fatalna i nie będzie pozytywnie komentowana przez zdecydowaną większość.

 

Nigdzie nie wspomniałem, że promocja jest dla mnie optymalna. Tym bardziej, że nie zamierzam z niej skorzystać, bo nie gram w gry komputerowe. Ale liczę, że znajdą się tacy co przed świętami ludziska się skuszą ;).

Krytyka? jak najbardziej. Ale MERYTORYCZNA :shock: Twierdzenie "dla [beep]ów" albo "kupie se taniej na Allegro" nic nie wnosi. Tym bardziej, że podobne "chwyty" z konsolami stosują operatorzy komórkowi czy (ostatnio) Vectra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu(nie pamiętam dokładnie ale ok.4 mc temu) PS3 z dyskiem 320GB w Tesco były za 499zł.Było ich pare sztuk i poszły jak burza... Na Allegro jak dobrze poszukasz to za 750 znajdziesz nówke.Dla mnie ta promocja jest bezsens! Ja brałem umowe 12.2009r z TV LG. To to była zaj...promocja MR za free,Pace HD PVR za free na bezpłtne użytkowanie.
Nie przesadzasz aby? W tym momencie po sfiltrowaniu Allegro, nie ma (poza 1 aukcją)PS3 320gb poniżej 900pln. Na Ceneo najlepsza oferta minimalnie poniżej 900pln. Więc argumentowanie, że PS3 można kupić za 499 w Tesco jest śmieszne.

 

Promocja na tą chwilę nie zapowiada się rewelacyjnie, ale wieszanie na niej psów przed ogłoszeniem szczegółów jest chyba tylko próbą zaistnienia na forum..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszukałem wujka gógla i wyszło info o PS3 fat za 649. Z tym, że podobno to były konsole powystawowe, ponoć nawet bez pewnych elementów... I dysk podobno był 80GB (czyli starsze modele). Tutaj ma być model nowszy z dyskiem 320.

Jak zwał tak zwał, cena konsoli "na raty" wychodzi 988zł (38x26 - przy superpremium), jak komuś pasuje niech bierze. To jest oferta dla ludzi ZAINTERESOWANYCH konsolą, można wybrać "raty" od C+ albo RATY w sklepie, w C+ wyjdzie taniej (i zero formalności).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jest innego typu.

Czy jest sens do pakietu telewizyjnego dodawać konsole do gier??

 

O ile telewizor jest gadżetem jak najbardziej przydatnym, to konsola będzie atrakcyjna tylko dla ludzi, którzy "akurat" mieli ją kupić. Bo większości abonentów konsola nie będzie potrzebna.

Nadzieja jest taka, że plotka niesie, że na PS3 ma się nie skończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyski USB 2,5 cala powinni rozdawać razem z Sagemcomem HD aby zachęcać do jego kupna, a w konsekwencji zachęcać do Multiroomu bo wiadomo że nie obsługuje on splitterów. No bo ja nie widzę sensu brać tego tunera z MR za 15 skoro za 15 można wynająć PVR a na nim mam rozdzielenie sygnału gratis na splitterze. Wtedy drugą kartę można jeszcze dodatkowo spożytkować ;) Albo nie brać jej w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu(nie pamiętam dokładnie ale ok.4 mc temu) PS3 z dyskiem 320GB w Tesco były za 499zł.Było ich pare sztuk i poszły jak burza... Na Allegro jak dobrze poszukasz to za 750 znajdziesz nówke.Dla mnie ta promocja jest bezsens! Ja brałem umowe 12.2009r z TV LG. To to była zaj...promocja MR za free,Pace HD PVR za free na bezpłtne użytkowanie.
Nie przesadzasz aby? W tym momencie po sfiltrowaniu Allegro, nie ma (poza 1 aukcją)PS3 320gb poniżej 900pln. Na Ceneo najlepsza oferta minimalnie poniżej 900pln. Więc argumentowanie, że PS3 można kupić za 499 w Tesco jest śmieszne.

 

Promocja na tą chwilę nie zapowiada się rewelacyjnie, ale wieszanie na niej psów przed ogłoszeniem szczegółów jest chyba tylko próbą zaistnienia na forum..

 

Koledze sie pomylilo to nie byl dysk 320GB tylko 120 GB i potwierdzam ze byly bo sam kupilem aby sprzedac drozej. Byly dwie na sklepie jakby bylo wiecej to kupilbym wszystkie. Kolega w innym miescie szukal okazalo sie ze nie we wszystkich tesco byla taka oferta. Dodam jeszcze ze nie byly to konsole powystawowe. Nowka. Byly tez dostepne z dyskiem 250GB w cenie 799zl i 320GB w cenie 899zl. Te wersje byly dodatkowo z grami 2 lub 3. W konsoli za 499zl bylo wszystko z osprzetu okablowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Euro RTV AGD - od 949zł wersja slim 160GB.

MediaMarkt - 1049zł PS3 320GB;

MediaExpert - 1149zł PS3 320GB + fifa12;

tesco i carrefour nie znalazłem.

 

Jak widać powyżej na chwilę obecną nie ma ofert w cenach "700zł"

Jest też przeglądarka cenowa z konsolami PS3/dysk 320/ http://www.nokaut.pl/konsole/konsola-so ... 320gb.html /tu najtańsza jest za 975 zł. http://www.neo24.pl/?p=sony_ps3&utm_sou ... 13fe0cc4dc .Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie problem w cenach...Niech tylko nie nazywaja tego czegoś promocją i bedzie git...

 

A jak mają nazwać? Chcemy z panem przedłużyć umowę ale nie mamy oferty promocyjnej tylko dodatkowo PS3 w prezencie, tak? to raczej nikt nie przedłuży umowy bez słowa "PROMOCJA" bo to na ludzi działa tak jak 'promocje w supermarketach' przykładowo baton w sklepie kosztuje 1 zł a w supermarkecie "promocja - 50 gr" to działa na ludzi, wiadome że jak sprzedadzą więcej to zarobią więcej ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy możliwe będzie skorzystanie z oferty z PS3 w sytuacji, gdy jest się obecnym abonentem, a czas do przedłużenia umowy jest jeszcze odległy (31 lipca 2012 roku). Chciałbym podwyższyć pakiet do Superpremium za 137 zł (obecnie mam Kompakt). Czy można było tak zrobić dwa lata temu z promocją z TV?

 

Na infolinii poinformowano mnie, że mogę co najwyżej zwiększyć sobie pakiet do Optimum oraz dodać Canal+ i HBO, co wyniosłoby 108 zł miesięcznie (zamiast 99 zł w promocji). Promocja z konsolą jest niemożliwa. Szkoda, że abonenci, w mojej sytuacji, którym pozostało 10 miesięcy, nie mogą z tego skorzystać. Dla operatora same korzyści, płaciłbym dużo więcej, a okres minimalny były ponad 2,5 razy dłuższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam przed sekundą miałem tel. z cyfry w sprawie przedłużenia umowy konsultant chyba coś nie tak ma z główką:)

zaoferował mi pakiet optiumum za 69 zł a canal+optimum za 82 zł!!!!

do tego próbował wkręcać że oferta 54 za optimum dla nowych trwa kilka miesięcy a potem płacą 69zł.

Czy miał jednak rację??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...