Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to to samo co dział utrzymania klienta np u operatora sieci komórkowej? Pytam bo wiem że w takim dziale utrzymania klienta konsultant może zaoferować lepszą ofertę niż taki "standartowy". A jak to jest w Cyfrze? Czy też rozmawia się ze "zwykłym" konsultantem i można poprosić o takiego z działu utrzymania klienta, czy nie ma takiego rozgraniczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna uwaga, powtarzana zresztą co kilka stron. C+OPTIMUM normalnie kosztuje 99zł więc każda kwota poniżej to kwota promocyjna. Poza tym jak sprzedajecie jakiś sprzęt, samochód to od razu dajecie kwotę jaką chcecie za to, czy lekko podnosicie, by "wspaniałomyślnie" dać się utargować i zbić do żądanej kwoty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i żona dała się skusić.. Przedłużenie umowy.. na 19 miesięcy ( umowa leci od 1 listopada 2011) 89 złotych za..

Canal + Hd plus pakiet optimum . Wszystkie kanały HD ..

Dekoder PVR PEACE 500 . opłata za dekoder zero złotych...

Według tych nowych propozycji to chyba nie źle...i to dla nowych klientów..

Targowałem dychę mniej za to wszystko nie puścili ... To może za 19 miesięcy zmiękną.. lub zmieni się operatora..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do 30 listopada br., pakiet Prestiż HD, wynajem dekodera PVR 100% zniżki. Umowa wypowiedziana. Dzwoniłem dzisiaj i zostałem poinformowany o następującej oferty:

- 101 zł za Superpremium, dekoder PVR - zł = 111zł

- pełen pakiet+ PS3, dekoder za darmo= 150,90 zł

 

Według konsultantki przedłużając umowę nie mogę wziąć Superpremium za 137 zł z PS3 :D

Pośmiałem się się w duchu, czekam dalej jeszcze dwa miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jest innego typu.

Czy jest sens do pakietu telewizyjnego dodawać konsole do gier??

 

O ile telewizor jest gadżetem jak najbardziej przydatnym, to konsola będzie atrakcyjna tylko dla ludzi, którzy "akurat" mieli ją kupić. Bo większości abonentów konsola nie będzie potrzebna.

Nadzieja jest taka, że plotka niesie, że na PS3 ma się nie skończyć.

 

A widzisz... a ja sam z siebie akurat bym raczej konsoli nie kupił, ale w ciekawej "promocji" się zastanowię (zawsze to lepiej brzmi jak się żonie powie, że konsola była za 1 zł* niż 1200PLN w sklepie :lol2: )

W "promocji" z TV pakiet z C+, HBO i full HD + PVR wyszedł mnie średnio niecałe 60zł/mc (po odliczeniu 900zł za TV puszczony na aukcji :brawo: ). Jeśli tyle wyjdzie opcja przedłużeniowa z Playką to wezmę.

 

Edit:

To tak na szybko licząc, musieliby zaoferować pakiet Superpremium na 2 latka z PS3 za ok 110 zł/mc.

Poczekamy, zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit:

To tak na szybko licząc, musieliby zaoferować pakiet Superpremium na 2 latka z PS3 za ok 110 zł/mc.

Poczekamy, zobaczymy...

To tym razem nie dla Ciebie ta promocja ;)

Poniżej 137pln przy C+HBO Superpremium nie zejdziesz, jeśli chcesz dostać konsole. A i ta oferta dla wielu osób będzie niedostępna przy przedłużeniu umowy... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, dzisiaj było u nas kilka osób po przedłużenie, praktycznie każdy miał inny zakres ofert w module desabo :D Niektórzy nie mieli np. C+ HBO Superpremium ale mieli ofertę z PS3 a niektórzy odwrotnie 8)

 

Jest kilkanaście czynników, które wpływają na liczbę i rodzaj ofert na koncie klienta 8) Już nie ma czegoś takiego, że obecny klient może skorzystać ze wszystkich ofert jak dla nowych klientów 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną oferty zostały zunifikowane i klient na w systemie identyczną ofertę w CTA i w punkcie sprzedaży :D Fakt jest faktem, że ciężko jest się przestawić z ogólnych ofert na oferty indywidualne dla każdego klienta, ale z drugiej strony, teraz można powiedzieć "Mamy dla Pana/Pani indywidualną ofertę promocyjną, tylko dla Pana" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli moga mi mimo umowy telewizyjnej zaoferowac opcje bez PS3? I nawet jak sie postawie, to nic nie ugram? To chore, sorry ale skonczy sie zerwaniem 10 letniej umowy.

I jak to sie ma do tego ze jak ostatnio chcialem cos zalatwic, to powiedziano mi wprost na infolinii, ze nie ma sprawy, bo abonent z takim stazem ma specjalne prawa?

Czy dzial przedluzeniowy ma jakis swoj mail?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale chyba zawsze można wypowiedzieć umowę i zawrzeć nową (np na małżonkę) i otrzymać konsolę, jeśli komuś na niej zależy.

Dwa dni temu w ica miałem zakładkę przedłużenie umowy, ale ona zniknęła (była pusta). Teraz jest informacja "zapraszamy wkrótce", a umowa do końca listopada. Wysyłać już teraz wypowiedzenie czy czekać do końca października?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli moga mi mimo umowy telewizyjnej zaoferowac opcje bez PS3? I nawet jak sie postawie, to nic nie ugram?
Ofertę na PS3 przy przedłużeniu ma każdy, kto dwa lata temu dostał TV. Jednak nie wszyscy mają wybór oferty, czy chcą konsolę do full opcji, czy do Superpremium. Za to pojawiają się gratisy w postaci darmowego PVR, lub multiroomu.

 

W październiku przedłużyć mogą umowę tylko "listopadowe telewizory". Grudniowi i reszta dopiero od listopada.

Ci co nie chcą PS3 mogą liczyć co najwyżej na standardową ofertę jak dla nowych i to też z ograniczeniami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...