Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Dlaczego klienci mieliby inaczej traktować Cyfrę od każdego,kto oferuje jakieś usługi,czy towary na konkurencyjnym rynku?" - odpowiem pytaniem. Jak kupisz załóżmy telewizor czy jakikolwiek inny produkt w jakiejś promocji, promocja dobiegnie końca, cena wróci do standardowej, a Ty będziesz chciał kupić drugi taki sam, to powiesz w sklepie, że zapłacisz taką cenę, jak zapłaciłeś, inaczej nie kupisz?
Bardzo dobry przykład :brawo:

 

Nie zmienia to jednak faktu, że sposób cyfry na rabaty mogliby przemyśleć. Przy obecnej promocji 7 miesięcy rabatu na Kompakt, czy 9 na Optimum, nie robi na nikim wrażenia. Ale 35pln miesięcznie za Kompakt, czy 48 za Optimum, wiele osób zgodzi się płacić bez szemrania. A przecież obie te opcje to ta sama promocja, tylko jakże inaczej brzmi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 100%. Na wielu nie robi to wrażenia, bo tak naprawdę widzą tylko tą drugą cenę, którą będą płacić po okresie promocji, a od pakietu Optimum w górę to jednak sporo. Znacznie lepiej byłoby uśrednić cenę i nieco ją obniżyć w pakietach z HD niż w obecnych promocjach i byłoby OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ryba401 Przecież obecnie średnia cena prestiżu HD wynosi równe 120zł :!::!: . Więc nie wiem o co tutaj tyle pretensji. W porównaniu do konkurencji full pakiet kosztuje tylko 20zł więcej a pamiętajcie, że tutaj jest jeszcze Canal+ :!:8)

 

 

Radzę płacić już od 1 miesiąca te 120zł i przez te 11 miesięcy zrobić sobie niezłą nadwyżkę. Na pewno mniej odczujecie później większą cenę. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł patrz nie pomyślałem to mówisz żeby wtedy wyszło równe 120 zł przez cały aneks :)

 

Ps.: A ty @taiszo przedłużyłeś umową na jakich warunkach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

"Dlaczego klienci mieliby inaczej traktować Cyfrę od każdego,kto oferuje jakieś usługi,czy towary na konkurencyjnym rynku?" - odpowiem pytaniem. Jak kupisz załóżmy telewizor czy jakikolwiek inny produkt w jakiejś promocji, promocja dobiegnie końca, cena wróci do standardowej, a Ty będziesz chciał kupić drugi taki sam, to powiesz w sklepie, że zapłacisz taką cenę, jak zapłaciłeś, inaczej nie kupisz? Przykładów można mnożyć....

 

 

Akurat ten przykład jest do bani.Elektronika tanieje z dnia na dzień i jak się skończy jedna promocja na telewizor wchodzi nowy model i masz nową promocję a stary model można kupić w ramach "czyszczenia magazynów" jeszcze taniej.

Piszesz że przedłużasz umowy w sieciach komórkowych i zgadzasz się po roku czy dwóch na gorsze warunki niż miałeś ?Nie wierzę.

To jest rynek usług a nie handel.Skoro Cyfra postanowiła w tym roku podnieść wskaźnik zysku na jednego klienta to ich sprawa.Ciekawe po co.Może chcą się sprzedać ?Już kiedyś to przerabiali i łatka najdroższej platformy pozostała do dziś.Tyle ze jak startowali mieli jednego konkurenta a dzisiaj mają trzech.

Rozwijają ofertę.Zgoda.Wszyscy rozwijają.Konkurencja rośnie -> ceny maleją.Wszędzie tak jest.A co robi Cyfra ?Proponuje mi podwyżkę kilkanaście procent + dłuższą umowę + opłatę za dekoder którą może z łaski podaruje. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł patrz nie pomyślałem to mówisz żeby wtedy wyszło równe 120 zł przez cały aneks :)

 

Ps.: A ty @taiszo przedłużyłeś umową na jakich warunkach :P

 

Wystarczy sobie policzyć i wyjdzie równo 120zł 8)

Ja dopiero przymierzam się do przedłużenia. Interesuje mnie pakiet Optimum HD, Canal+ HD i mulltiroom na 25 miesięcy

Czekam tylko aż zmiękną i dadzą dekoder PVR za free :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jednej rzeczy, mianowicie w czerwcu będą się kończyły umowy osobom które ponad rok temu dostawały optimum z Canal+ oraz dekoderem SD na wynajem za 42 zł przez całą umowę. Przy obecnych "promocjach" taki pakiet kosztuje średnio prawie 70 zł. Więc "podwyżka" wynosi około 65%. Wtedy to dopiero będzie narzekanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do C+ w czwartek, dostałem standardową ofertę na 19miesięcy

Kompaktowy 7mies * 21,45zł + 12mies * 42,90zł

Pace PVR HD 12mies * 15zł + 7mies * 20zł

 

Średnio wychodzi: 51,84zł/mies

Oferta na czas nieokreślony to 62,90zł/mies

Rabat to średnio 17% w skali umowy. Gdyby dali darmowy PRV HD to oferta miałaby ręce i nogi.

Zadzwonię potargować się za miesiąc jak skończy się okno otwarte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jednej rzeczy, mianowicie w czerwcu będą się kończyły umowy osobom które ponad rok temu dostawały optimum z Canal+ oraz dekoderem SD na wynajem za 42 zł przez całą umowę. Przy obecnych "promocjach" taki pakiet kosztuje średnio prawie 70 zł. Więc "podwyżka" wynosi około 65%. Wtedy to dopiero będzie narzekanie.

Ale chyba nikt nie będzie liczył, że taką cenę po kilkunastu miesiącach, rozszerzeniu oferty i chociażby podwyżce vatu bedzie można dostać jak te 42zł o których piszesz czy tak jak teraz u mnie podstawowy i canal+ za 29zł!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to Ci mogę uwierzyć, sam mam nieraz sytuację przy rozmowie na temat obsługi technicznej koncertu, kiedy organizator wyskakuje z tekstem typu, może jakby tak ustawić mniej tych małych głośników z przodu sceny albo pare reflektorów mniej i może spuści Pan jakąs stówkę. Także w pełni sie tu z Tobą zgodzę w takich przypadkach poprostu NO COMMENTS!

Ale jedno muszę napisać, już dawno nie zaglądałem na to forum ale jak tak poczytałem ten wątek to mam wrażenie, że dekodery PVR w cyfrze stały się towarem ekskluzywnym, o których otrzymanie w dobrych warunkach cenowych trzeba solidnie podyskutować z konsultantem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was przedłużał już umowę w tej promocji którą mamy od 15 stycznia do 15 lutego???? Mam pakiet Optimum a do tego 5xHD, paczkę kanałów Filmbox oraz paczkę Canal+HD i do tego Orange Sport za które płacę w tej chwili ok 70 PLN. Mam możliwość przejścia do pakietu PRESTIŻ HD. Zasady promocji do końca maja znamy wszyscy a co dalej??? Czy w czerwcu cena wzrasta do pełnej kwoty za pakiet PRESTIŻ HD???? Na jaki okres trzeba podpisać nową umowę???? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwie umowy na cyfrę, jedna kończyła mi się w grudniu z optimum hd, zaproponowali optimum hd z 9 miesięczną promocją 50%, pace pvr za darmo i multiroom na 25miesięcy za 1zł, zgodziłem się a ta druga kończy mi się w styczniu, jeszcze w grudniu na nią wysłałem rezygnację, a tu dziś telefon z informacją, że bez względu czy wezmę na tą wypowiedzianą umowę styczniową komfort, komfort hd, optimum, optimum hd, dostanę kolejnego pace pvr za darmo na 18 miesięcy, tylko 19 miesiąc za 20zł. Ciekawe że sami proponują. Jeśli chodzi o propozycje cenowe pakietów, to te standardowe, 7 miesięcy na komfort a 9 miesięcy na optimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila dostałem tel. od C+, umowa kończy się z końcem stycznia, pakiet prestiż HD + pvr Pace (10 zł/miesiąc), zaproponowano mi umowę na 13 miesięcy (zaraz pewnie odezwie się grupa ludzi, że głupoty piszę, ale ja mam to w [beep]ie, bo nie zależy mi na tym by kłamać), przez 12 miesięcy 118 zł z groszami (nie pamiętam dokładnie), a trzynasty miesiąc za 168 zł z groszami i jeszcze babka zaczęła się motać, bo nie wiedziała czy 20 zł/miesiąc za Pace pvr jest w cenie czy nie, ale po konsultacji stwierdziła, że to dodatkowo trzeba do każdej miesięcznej opłaty doliczyć. Podziękowałem grzecznie, bo i tak za drogo, powiedziałem, że ten pace pvr przez rok zdrożał o 10 zł/miesiąc, a przecież funkcjonalność się nie poprawiła (w mojej ocenie). Kobietka zaczęła wzdychać i zapytała co może zrobić by Mnie zatrzymać z C+(chyba za[beep]iaście dużo abo im uciekło), odpowiedziałem, że to samo co rok temu lub taka oferta na 13 miesięcy z Pace pvr, by średnio nie drożej niż 105 zł/miesiąc. Stwierdziła, że tamta promocja to była jubileuszowa i więcej dać nie może, a ja odpowiedziałem, że to N wzbogaci się o kolejnego abonenta z pakietem full (umowę można zerwać po roku, jak zawarta na odległość), bo mi proponują podwyżkę ze ~ 105 zł/miesiąc na ~ 144 zł/miesiąc. Prosiła bym się dokładnie i spokojnie zastanowił, lecz moje stanowisko jest nie zmienne, a jak nie to N. Sama stwierdziła, że niestety takie są prawa rynku i umowę rozwiązuje z końcem stycznia.

P.S.

Byłbym skłonny nawet iść na kompromis i płacić średnio max. 110 zł/miesiąc, ale nie zdążyłem tego powiedzieć, bo ze złością się rozłączyła bardzo szybko. Płakać nie będę, jest N i TNK HD (zakupiłem do drugiego pokoju i pewnie z tego skorzystam), co nie zmienia faktu, że programowo C+ jest najlepsza, ale niestety cenowo i podejściem (nerwowym) do klienta w tym roku zdecydowanie przegrywa z N (w sumie to chyba na własne życzenia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 nastego napisałem do cyfry z moją propozycją czyli coś takiego Przejście na Optimum HD na 19m oczywiście przez 9m rabat 50%. Do tego C+ HD za max 20zł przez cały czas trwania umowy. Multiroom za 1 zł przez całą umowę. Dekoder PACE PVR wynajem za 1zł miesięcznie przez 19m lub Philips HD za 1zł na własność (bez 99złotowej aktywacji) i drugi dekoder do multiroomu Pace SD za 1zł na własność." Oczywiście z tego wszystkiego zaproponowali mi tylko PVR za darmo przez 18m a w 19m za 20zł. I to by było na tyle. Standardowe rabaty na Optimum Hd i C+HD drugi dekoder w takiej samej cenie jak dla nowych klientów i multiroom za 7,5zł. Kpina i jeszcze raz KPINA. Pan powiedział jeszcze że dostałem mega ofertę i nikt mi takiej już nie da a o multiroomie za 1zł to nie chciał słyszeć nawet. Chyba od dzisiaj w N za 48zł już jest 17 kanałów w HD i doszło BBC Knowlege HD czyli TOP GEAR. Także wypowiedzenia nie cofam idę do N. Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już się pojawiła opcja z umowami 13m to na przedłużenie brać tylko tą. Jeśli mamy umowe do końca stycznia to nowa Umowa będzie wtedy obowiązywać do końca lutego 2012 więc na koniec grudnia będzie można coś ewentualnie wziąć.

 

Nawiasem mówiąc dobrze, że w końcu dali te umowy na 13m.

 

 

Jak będą się upierać przy płaceniu za PVR to im go oddam i już bo płacić za niego nie mam zamiaru. Wezmę KOMPAKT z 30% zniżką i też będzie git.

Wiem, że można dostać darmowy PVR ale przy umowie na 19m. Wydaje mi się, że lepiej wziąć krótszą umowę bez PVR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...