Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie przedłużyłem umowę na 12 miesięcy... (wypowiedzenie było wysłane)

 

C+ Optimum+HD 62 PLN

HD Promo 0 PLN

Pace500GB 0 PLN

 

Nie wiem czy można było jeszcze jakieś HBO/Cinemax/Filmbox urwać, ale po pierwsze nie mam czasu na oglądanie tego co jest a po drugie już mi się nie chciało..

 

Poza tym znowu 12 miesięcy i znowu koniec 30 listopada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

dzisiaj konsultant zadzwonił do mojego ojca związku z kończącą się umową i namówił na przedłuzenie umowy o kolejne 12 m. nie oferując nic szczególnego (rabat na MR 10 zł i hbo na 6 mies.) po przeczytaniu kilkudziesięciu stron z tego wątku na forum uznaliśmy ze oferta jest słaba. Zadzwonił wiec do centrum abonenta z chęcią anulowania swojej zgody na przedłużenie umowy . Konsultant stwierdził ze wszystko zostało juz wrzucone w system i nie mozna tego cofnąć a jutro wyślą aneks do umowy i że wszystko mają nagrane i zerwanie umowy wiąże się z zapłaceniem kary 300 zł. Czy to jest zgodne z prawem czy nie jest tak że każdy może w ciagu pewnego okresu wycofać się z umowy bez konsekwencji ? z tego co mi wiadomo tak jest w kredytach bankowych czy innych umowach konsumenckich.

 

co możecie doradzić ? co powinienem zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj podpisana umowa 70 zl na 18 miesiecy

C+Optimum HD 65zl

HD Optimum Promo 0zł

PVR 500-0zł

2-pvr 250 za 5zl

MR-0zł +7mies HBO po7mies mozna zrezygnowac lub placic po19,90 oczywiscie rezygnacja zarejestrowana i to byl ich 3 telefon w tm miesiacu ten sam konsultant dzwonil za 2 razem i byl zawiedziony ze nie zgodziłem sie pozostac w c+ a przy 2 tel nie bylo mowy o hbo i 2 tunerze za 5 zeta tak ze nie jest zle moze moglem z tym aneksem jeszcze zaczekac no ale ZA DARMO NIE DADZA

warto negocjowac i byc cierpliwym a napewno beda jeszcze przed swietami lepsze propozycje i ja moge tego zalowac no nie tylko ja pozdro

Wcześniej miałem:

C+Optimum HD[MR ,PVR500 płaciłem 98 umowa do 30.11.12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do końca listopada. Wypowiedzenie wysłane. Dziś zadzwoniłem do C+. Podałem pesel i upewniłem się czy na pewno dodzwoniłem sie do działu przedłużeń. Zadałem tylko jedno pytanie: no to co mi Pan ciekawego i fajnego powie :D Koleś od razu poprosił o chwilę, ponieważ musi coś ustalić z przełożonym. Po 15-20 sekundach ustalania z przełożonym :D dostałem umowę na 18 miesięcy, Canal+Optimum HD za 65zł, multiroom za 0zł, optimum hd promo 0zł, hbo cinemax filmbox 0zł przez 7 miesięcy, potem mogę zrezygnować. Oferta odpowiada mi w 120% więc wziąłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

dzisiaj konsultant zadzwonił do mojego ojca związku z kończącą się umową i namówił na przedłuzenie umowy o kolejne 12 m. nie oferując nic szczególnego (rabat na MR 10 zł i hbo na 6 mies.) po przeczytaniu kilkudziesięciu stron z tego wątku na forum uznaliśmy ze oferta jest słaba. Zadzwonił wiec do centrum abonenta z chęcią anulowania swojej zgody na przedłużenie umowy . Konsultant stwierdził ze wszystko zostało juz wrzucone w system i nie mozna tego cofnąć a jutro wyślą aneks do umowy i że wszystko mają nagrane i zerwanie umowy wiąże się z zapłaceniem kary 300 zł. Czy to jest zgodne z prawem czy nie jest tak że każdy może w ciagu pewnego okresu wycofać się z umowy bez konsekwencji ? z tego co mi wiadomo tak jest w kredytach bankowych czy innych umowach konsumenckich.

 

co możecie doradzić ? co powinienem zrobić ?

 

Wg mojego doświadczenia, można się z tego wykręcić viewtopic.php?f=6&t=230&start=5460#p678101

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po jaka cholore chcesz superpremium jak bierzesz takie coś:

 

C+ Optimum HD - 62 zł

Optimum HD Promo - 0 zł

PVR Pace - 0 zł

MR - 0 zł

HBO - 6 miesięcy 0 zł, potem 19,90 lub możliwość rezygnacji.

Umowa na 12 miesięcy.

 

I płacisz za hbo 19,90 przez pozostałe 6 mc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam proszę o porade! ,umowa kończy mi się ostatniego listopada ,tydzień temu wysłałem wypowiedzenie .obecnie mam C +kompakt za 62 zł. Jaką mogę dostać max ofertę ?

W takim razie zapłacisz za grudzień 82zł, ponieważ za późno wysłałeś wypowiedzenie. I dopiero od stycznia ewentualnie nowa umowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po jaka cholore chcesz superpremium jak bierzesz takie coś:

 

C+ Optimum HD - 62 zł

Optimum HD Promo - 0 zł

PVR Pace - 0 zł

MR - 0 zł

HBO - 6 miesięcy 0 zł, potem 19,90 lub możliwość rezygnacji.

Umowa na 12 miesięcy.

 

I płacisz za hbo 19,90 przez pozostałe 6 mc.

 

Witam, czy jeśli uda mi się wynegocjować przedłużenie umowy na takich warunkach jak powyżej to jest szansa że dostanę do MR (dekoder lub dekodery HD )? Obecnie posiadam jeszcze stare analogowe dekodery a umowa mi się kończy w styczniu. Dodam jeszcze że już jestem atakowany o przedłużenie umowy telefonicznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po jaka cholore chcesz superpremium jak bierzesz takie coś:

 

C+ Optimum HD - 62 zł

Optimum HD Promo - 0 zł

PVR Pace - 0 zł

MR - 0 zł

HBO - 6 miesięcy 0 zł, potem 19,90 lub możliwość rezygnacji.

Umowa na 12 miesięcy.

 

I płacisz za hbo 19,90 przez pozostałe 6 mc.

 

Witam, czy jeśli uda mi się wynegocjować przedłużenie umowy na takich warunkach jak powyżej to jest szansa że dostanę do MR (dekoder lub dekodery HD )? Obecnie posiadam jeszcze stare analogowe dekodery a umowa mi się kończy w styczniu. Dodam jeszcze że już jestem atakowany o przedłużenie umowy telefonicznie ;)

 

PVR pace dostaniesz za darmo jak go wytargujesz, do multiroomu targujesz się o philipa z nagrywarka za 5zł/mc taniej nie dostaniesz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest możliwość, by do MR otrzymać dekoder za darmo (nie PVR, może być najzwyklejszy)?

 

PS. Mój aneks obowiązuje do 31.12., wypowiedzenie wysłane na początku listopada, ale jak na razie żadnego odzewu z Cyfry, poza śmiesznym mailem jeszcze sprzed wysłania wypowiedzenia (CANAL + Optimum HD z rabatem 21 zł przez 13 miesięcy, opcja HBO HD z rabatem w wysokości 100% przez 6 miesięcy, następnie rabat w kwocie 4 zł przez 7 miesięcy (cena standardowa 27 zł) i opcja HD Optimum promo bezpłatnie przez 13 miesięcy). Obecnie mam C+ Optimum i HD - Optimum za 68 zł plus HBO HD 19,90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, masz do wyboru albo PVR za 5 zł albo HD na własnośc HD za 149 zł :D

 

A czy jest możliwość, by do MR otrzymać dekoder za darmo (nie PVR, może być najzwyklejszy)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...