Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj na tvn cnbc biznes wypowiadał się facet który pisał raport o cyfrowym Polsacie i oceniał tam cały rynek platform (kuźwa cały teraz będą aż dwie) w Polsce i mówił że nasycenie w naszym kraju jest już bardzo duże , dvb-t wchodzi i platformy bedą musiały walczyć o swojego widza - powiedział że cyfrowy Polsat już wielu nowych nie zdobędzie i powinien się zająć utrzymaniem obecnych. To samo dotyczy się cyfry. Prowadzący się go zapytał czy nowa platforma cyfra + enka nie zdobędzie nowych abonentów, to odpowiedział że też nie bardzo - enka już się nasyciła - przyrost nowych abo jest niewielki i więcej nie zbierze a cyfra jest droga dosyć droga, powiedział że jak upowszechniony stanie się abonamet to ludzie nie będą skorzy płacić podwójnie abonament i za platformę. Pakiety socjalne stracą rację bytu.

Więc ze cyferka powinna bardziej o nas się zatroszczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dzwoniła pani z C+ i proponowała C+Optimum za 67zl i sagemcom za 0zl. Przedstawiłem swoje warunki i powiedziała, że aktualnie to co proponuje to najlepsze warunki w tej chwili wiec podziękowałem i powiedziałem żeby zadzwonili jak będą mieć lepszą oferte.

Wypowiedzenie wysłałem w piątek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę miałem do końca listopada i dzisiaj po trzecim telefonie od C+ ( wypowiedzenia nie wysyłałem ) przedłużyłem umowę na Canal+ optimum HD ( z Animal HD ) multiroom i tuner Philips HD .

Umowa na 12 miesięcy ( do końca października 2013r. ) płatne od listopada za wszystko 85 zł. miesięcznie . W poprzedniej umowie multiroom miałem za 1 zł. Pani konsultantka mówiła , że są abonenci

którzy w swoich wymaganiach mogą przegiąć i się przeliczyć , a z umowy z nimi będą po prostu rozwiązywane . Taki ,, prykaz ,, podobno dostali od kierownictwa i mają go egzekwować . Ja jestem zadowolony z mojej oferty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca roku. Dzisiaj przedluzylem. W poniedzialek wyslalem maila z moja propozycją a dzisiaj gość zadzwonił i mam tak:

 

9 miesiecy c+optimum 50% - 53,50

Pozniej 3 miesiące 107zl

 

HD promo za darmo.

Pace nadal za darmo.

 

Do tego multi room za 10zl miesięcznie bez zobowiazania i tunet philips pvr za 5zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wypowiedzenia nie slalem. W poniedzialek mialem 3 miesiące do końca umowy. Maila wyslalem przez dział kontakt do "informacje". I dzisiaj przy pierwszym telefonie mialem ta propozycję o ktorej pisalem wczesniej.

I po co mam dłużej czekać i sie meczyc z przedłużaniem? Co rok dostaje za pierwszym razem to co oczekuję.

 

Czasem warto dołożyć z 10 zl miesięcznie a nie meczyc sie z ciągłymi telefonami, wypowiedzeniem, analizowaniem itd.

 

Ja jestem zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...