Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, a mnie to już chyba olali... :shock:

Ok. 5 godzin temu napisałem do nich czwartego już maila (a pierwszego dzisiaj, po trzech wczorajszych odmowach) i do tej pory nie dostałem nawet żadnej odpowiedzi od nich... :roll:

Wczoraj natomiast odpowiedź dostawałem po ok. 20 minutach od wysłania do nich maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ADUSIEK XPS 5

Tak, oczywiście, zdaję sobie z tego sprawę. Jednak zazwyczaj odpowiedzi na maile do CYFRY+ (również te dawniejsze, w innych sprawach) przychodziły w dość niedługim czasie. Na mojego ostatniego maila do tej pory nie dostałem odpowiedzi. Tak więc dzisiaj już na pewno nie dostanę. Być może jutro, jak mówisz. A jak nie to się spróbuje wysłać maila ponownie. :)

 

@slayer

Wiem, że mógłbym tak zrobić, ale jakoś nie rajcuje mnie takie kombinowanie. :roll: Wolę, gdy opcję, z której korzystam, mam ciągle aktywną.

Poza tym, po tych moich ostatnich mailach CYFRA+ i tak wie, że się staram o opcję "HD Optimum" za free, więc mogłaby to odebrać jako jakieś kombinatorstwo i jeszcze bardziej mogłoby to pogorszyć sprawę... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fargo1973

Dzięki i zazdroszczę konkretnego konsultanta, oferty...

 

wally79

Jestem z Cyfrą od marca 2010. Staż? Ok. Jest ważny. Ale... Pakiet Optimum bodaj w tej chwili mam. Bez żadnych dodatków. Teraz 78zł płacę. Wcześniej przez 9 miałem HBO za 19,90. Więc było prawie 98zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy tylko od tego na kogo i w jakim nastroju się trafi. Jeden nic nie da bez osobistej korzyści a drugi może chcieć pomóc bliźniemu, nawet narażając się na ochrzan szefa.

Między tymi postawami jest cała gama postaw pośrednich. Chciałby a się boi czy coś w tym stylu.

Tak ja to sobie wyobrażam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dzisiaj czwarta odmowa... :P

Znowu tekst typu, że nowe warunki umowy będę mógł negocjować od stycznia 2013 roku. Umowę mam do końca marca 2013 roku.

Tak więc chyba dam sobie z tym spokój, bo widzę, że raczej nic z tym nie wskóram. Nie dadzą i już.

Najwyżej za kilka dni spróbuję znowu. Jak znów odmówią to sobie odpuszczę. Ale za to przy przedłużeniu umowy tego im nie podaruję. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko gratuluję perswazji lub szczęścia.

Ja po 3 mailu odmownym o HD Promo sobie odpuściłem mam c+optimum.

Za chwilę będzie fuzja to dostaną wypowiedzenie i zobaczymy co zaproponują

 

Z drugiej strony jak mieliby rozdawać HD Promo setką lub tysiącom abonentów to musiałby być gest z ich strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD Promo za free to ewidentny dowód na to, że nowy klient jest cenniejszy dla nich, jak obecny. Żadnych maili nie powinno się pisać, a jeśli już się napisało, to powinni włączyć od razu. To samo z ofertą utrzymaniową. To jest problem szerszy, bo dotyczy praktycznie wszystkiego... Sieci komórkowe, telewizyjne, kablowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jaki adres mailowy piszecie w sprawie przedłużenia umowy??? Pisałem na ten zmiana pakietu w ich formularzu kontaktowym ale otrzymałem mało satysfakcjonującą odpowiedź, że mam czekać na kontakt telefoniczny z konsultantem. Ja jednak wolałbym negocjować mailem z działem utrzymania klienta. Pomoże mi ktoś i poda mi tego maila???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 13 miesięcy temu wysłałem czy mają jakąś ofertę przez formularz kontaktowy, potem już tylko przed odpowiedz na email pisałem. I ofertę (co prawda 5 email) i taka sama jak zawczasu rozpisywali się koledzy i koleżanki tutaj jako o telefonicznych zwycięstwach.

 

Więc reguły nie ma :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj otrzymałem 3 propozycję przedłużenia (po wypowiedzeniu umowy). Otrzymałem:

Canal+Optimum HD - stała cena 67

HD Optimum Promo - 0 zł

tuner Philips PVR - 0 zł.

HBO będę podłączał metodą włącz-wyłącz co 2 miesiące (wyjdzie 13,50 na miesiąc)

Razem da to ok 80zł, dużo taniej niż Superpremium a różnica w liczbie kanałów żadna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca września, wypowiedzenie wysłane, w cyfrze od grudnia 2009, dotychczas CANAL+KOMPAKT z Pace PVR opłata stała 62/mies.(47 +15 za Pace PVR)

 

W końcu konkretna, już 4. oferta (18.09) i przedłużyłem umowę do końca września 2013. Konsekwentnie odrzucałem 3. propozycję, to facet spytał jaka oferta by mnie przekonała, wymieniłem poniższą i po "rozmowie z przełożonym" dostałem ją.

■ CANAL+OPTIMUM HD 12x62 (45zl rabatu)

■ HD Optimum Promo 12x0 (100% rabatu)

■ PACE PVR 12x0 (100% rabatu)

■ MULTIROOM 12x0 (100% rabatu)

■ 2. dekoder PHILIPS PVR za 12x5

Razem 12x67 - to co chciałem

 

wcześniej

3. propozycja (11.09). Dzwonili dziś 12 razy! z numeru 22 2200180. W pracy często nie mogę odebrać prywatnego telefonu, ale zauważyłem że wcześniej rozłączali się po 3 sygnałach, a dziś dzwonili niemal do skutku.

Tym razem bez owijania w bawełnę i straszenia brakiem bajek dla dzieci. Od razu konkrety i propozycja niczego sobie, ale czekam na darmowy multiroom:

■ CANAL+OPTIMUM HD 12x62 stała cena, umowa 12 miesięcy, lub CANAL+KOMPAKT HD 12x51 stała cena, umowa 12 miesięcy

■ HD Optimum Promo (12x0, 100% rabatu) lub HD KOMPAKT (12x0, 100% rabatu)

■ PACE PVR (0/mies., 100% rabatu)

+ewnetualnie

■ MULTIROOM (10/mies.) - tu konsultant się wahał - wiem że mogł dać za 0

■ 2. PVR za (5/mies.,) - tu kategorycznie stwierdził że nie ma żadnej możliwości negocjacji

 

2. propozycja(4.09) - oni dzwonili (1. po dostarczeniu wypowiedzenia):

■ CANAL+KOMPAKT HD (oferta 9x50% 3x100% czyli średnio 51zł) umowa na 12 miesięcy

■ HD KOMPAKT 6 kanałów (12x0, 100% rabatu)

+ ewentualnie

■ PACE PVR (10/mies., 10zł rabatu)

■ MULTIROOM (15/mies., 5zł rabatu)

■ 2. PVR za (5/mies., 5zł rabatu)

 

1. propozycja 20.08 - oni dzwonili (przed wysłaniem wypowiedzenia):

■ CANAL+KOMPAKT HD + HD KOMPAKT 58/mies. (stała opłata przez 12 miesięcy)

■ PACE PVR 10/mies

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...