Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja miałem niezły ubaw niedawno. Babka zapytała jaki sport lubię oglądać, ja odpowiedziałem, że kosz i speedway i to był jej błąd ;) Nie miała większego pojęcia o czym mówi i na każdym kroku ją zaginałem szczegółami związanymi z tymi sportami. Jak zaczęła chwalić koszykówkę w C+, to jej odpowiedziałem, że np. NBA będzie mieć za chwilę prawie pół roku przerwy. Jak powiedziała, że cały żużel jest w Cyfrze, to odpowiedziałem, że kłamie to liga angielska jest tylko w PS itd. Miała mnie już dość, ale słuchawką nie rzuciła ;) W sumie trochę mi się jej szkoda zrobiło, bo praca do najlepszych nie należy. Ale sama zaczęła ;)

Życzę powodzenia w dostaniu umowy ze stałą ceną przez wszystkie miesiące.

We wszystkich propozycjach, które do tej pory dostałem zawsze proponowano mi stałą kwotę przez całą umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Przedłużał ktoś pakiet start+canal+?

Jakiś czas temu wysłałem wypowiedzenie i dziś zaoferowali mi 9 m-cy po 28 pln i 3 m-ce po 56 pln do tego na wynajem dekodera z dyskiem 500gb (już nie pamiętam, który dokładnie ale chyba mówił o PACE PVR HD).

Wydaje mi się, ze to już max tego co można wyciągnąć.

Co o tym myślicie?

W piątek ma konsultant znowu zadzwonić i chyba się zgodzę choć miałem naprawdę zrezygnować,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś dostałem pierwszą ofertę - na początku 89 zł a optimum z c+ i hd, gdy stwierdziłem że słabo pani zeszła na 80zł ale będę negocjował dalej. PVR musi być za free. Czy multiroom jest jeszcze do wyciągnięcia za 0zł?

Troszeczkę odskoczę od tematu. O co chodzi w tej fuzji C+ z N? Tzn jak to się odbije na ofertach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wszystkich propozycjach, które do tej pory dostałem zawsze proponowano mi stałą kwotę przez całą umowę.

Ja każdą umowe przy przedłużaniu mam ze stałą ceną,a więc nie jest to jakiś mega problem :wink:

W czerwcu też dostaliście ze stałą ceną że tak polemizujcie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale stałego rabatu przez cały okres umowy, a nie 1/2 czy 3/4...

Stały rabat jest jeszcze lepszy od stałej ceny, bo w przypadku podwyżek można spokojnie podziękować :)

 

A co do propozycji to też miałem taką:

C+Optimum + Optimum HD Promo + Multiroom + Pace PVR

za ok. 90zł przez cały okres umowy (około, bo właśnie miał być stały rabat a nie cena, a na doładnym wyliczeniu nie zależało mi)

 

Umowę mam do 31 lipca, wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem.

 

A co do rozbieżności między ustaleniami z konsultantem, a tym co potem przysyłają to opowiem o porzednim moim przedłużeniu.

W kwietniu u.r. wynegocjonowałem przy przedłużeniu umowy PVR za free. Niestety w przysłanym aneksie mowy o tym nie było. Telefon (lub e-mail - nie pamiętam już) - na infolinię i dowiaduję się, że nie mam darmowej dzierżawy. Złożyłem więc reklamację, która została uwzględniona. I do grudnia mialem spokój.

W listopadzie zobaczyłem w ICA, że znow naliczają mi od grudnia 20zł za dzierżawę, więc od razu telefon na infolinię. Uzyskałem info, że opłata zostanie wyksięgowana, więc czekałem dalej. Do końca stycznia nic się nie zmienilo i dalej naliczali i pobierali opłatę za dekoder, więc kolejny telefon i kolejne zapewnienie, że będzie wyksięgowana opłata. Ale nic się nie zmieniło do czerwca... Na początku tego miesiąca zadzwoniłem i złożyłem oficjalną reklamację.

Pisemnej odpowiedzi jeszcze nie mam, ale miałem telefon, ze reklamacja uznana i że mam sporą nadpłatę na koncie (w ICA widzę nadpłatę 140zł). Przy okazji tego powiadomienia dostałem propozycję którą opisałem wyżej. Na razie jeszcze nie zgodziłem się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz dałem sie złapać na Cyfre+

ZERO 0 i jeszcze raz ZERO promocja dla klientów z umowami. Chciał promocyjnie nabyć PVR i Multiroom i niestety nie da się! Tylko nowi mają lepiej a starzy mają gorzej... PVR 20zł i 20zł za Multiroom!!!

KWAS DO POTĘGI

Żeby tak się dało miec obie rzeczy za 20zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zakończyłem negocjacje - nie chce mi się już wydzwaniać lub czekać na ich telefon.

Otrzymałem C+Optimum + Optimum HD Promo + Multiroom + PVR 250 na 12 m-cy za stałą niezmienną opłatę 75 zł na miesiąc

Jestem w miarę zadowolony , poprzednio za to wszystko chcieli ok.90-100 zł

Chce jeszcze dokupić sobie moduł CAM - w chwili obecnej u dystrybutorów niestety po 199 zł, a były stówkę tańsze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zgodziłem się na:

Optimum + Optimum HD Promo + dekoder PVR Pace za 57 zł

Umowa na 12 m-cy.

 

Optimum 77zł - rabat 20zł = 57zł

Optimum HD promo pełny rabat = 0zł

Pace PVR 500 pełny rabat = 0zł

 

Dotychczas płaciłem 65 zł za Optimum + Optimum HD (ma Animal Planet HD w Przeciwieństwie do Promo HD) no i Pace pvr 250, który do szalu doprowadzić mógł.

Dwa razy go wymieniałem.

Umowę miałem do końca lipca, sami do mnie dzwonili, wypowiedzenia nie wysyłałem.

To była chyba 5-ta rozmowa z C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek nie na moje nerwy...

Prawie 10 lat płacę haracz i cały czas widzę, że wszyscy mają lepsze ceny od tego co ja płacę. Co to qna jest?! O nowych abonentach już nie wspomnę. A tu widzę, że mamy normalnie jakiś ruski rynek! Trza dzwonić, targować się, kombinować... Żałosne zdzierstwo i tyle. Ciekawe kiedy wprowadzą coś à la "darmowe wieczory" i sto tysięcy różnych innych opcji do "wyboru"... ;)

Dawniej miałem niezłe samopoczucie, bo porównywałem to co ja płacę z ulotkami. Pewnego dnia zapisałem się na forum... :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dzisiaj w koncu odebralem 24 polaczenie od Cyfry - koniec wypowiedzenia umowy mial byc 30czerwca, wiec parcie mieli ;)

Udało mi sie za 41PLN Canal+Kompakt HD+pakiet kanalow HD przez 9 miesiecy+3 miesiace 82pln, z tym ze na 2 miesiace przed koncem umowy mozna negocjowac rabaty.

Dorzucili drugi dekoder HD, wiec w sumie jest ok - ale widzialem, ze koledzy powyzej tez mieli podobne "łupy" - chcialem na 12 miesiecy za 41pln,ale trzeba by pewnie jeszcze pocisnac chwile ;) mi tam styknie

 

PZDR

Wilu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie, stały rabat nie gwarantuje stałej ceny w żadnym przypadku 8)

 

Masz stały rabat 47 zł od ceny regulaminowej czyli na chwilę obecną 146 zł (cena regulaminowa) - 47 zł (stały rabat) = 99 zł

 

Jeśli np. cena regulaminowa wzrośnie (czyli będzie podwyżka) np. do 155 zł to będziesz płacił 155 zł - stały rabat 47 zł = 108 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dzisiaj w koncu odebralem 24 polaczenie od Cyfry - koniec wypowiedzenia umowy mial byc 30czerwca, wiec parcie mieli ;)

Udało mi sie za 41PLN Canal+Kompakt HD+pakiet kanalow HD przez 9 miesiecy+3 miesiace 82pln, z tym ze na 2 miesiace przed koncem umowy mozna negocjowac rabaty.

Dorzucili drugi dekoder HD, wiec w sumie jest ok - ale widzialem, ze koledzy powyzej tez mieli podobne "łupy" - chcialem na 12 miesiecy za 41pln,ale trzeba by pewnie jeszcze pocisnac chwile ;) mi tam styknie

 

PZDR

Wilu

Co wchodzi w skład pakietu HD w Canal+KompaktHD?

Ja obecnie posiadam Canl+Kompakt do końca lipca. Chodzi mi o to czym się różni Canal+Kompakt od Canal+KompaktHD (jakie dodatkowo są w nim kanały) i co wchodzi w skład pakietu HD w tym abonamencie? Na stronie Cyfry nie mogę znaleźć, kiedyś można było porównać wszystkie pakiety, a teraz są tylko obecne promocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, stały rabat nie gwarantuje stałej ceny w żadnym przypadku 8)

 

Masz stały rabat 47 zł od ceny regulaminowej czyli na chwilę obecną 146 zł (cena regulaminowa) - 47 zł (stały rabat) = 99 zł

 

Jeśli np. cena regulaminowa wzrośnie (czyli będzie podwyżka) np. do 155 zł to będziesz płacił 155 zł - stały rabat 47 zł = 108 zł

To teraz rozumiem 8) Właśnie czytam mój aneks z marca i mam gwarancję stałej ceny czyli 99zł do końca VI-2013.Nie ma ani słowa o rabacie.

 

@wilu 84

 

Hd Kompakt to 6 kanałów AXN HD,Eurosport 1 i 2,MTV live HD,National Geog CH HD,TVP HD :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...