Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chyba nie ma,ale ja korzystam z tego mam 4 miesiące 50% taniej,aktywowałem 2 sierpnia czyli miałem darmo miesiąc a płacę od września,opłaca się,jak chcesz nawet jest za 19,90 na 6 miesięcy.

 

oczywiście możesz z końcem promocji procentowej możesz wyłączyć parę dni przed końcem,ale ktoś tu pisał że nawet już jak eis kończy można dogadać się na kolejne 4 miesiące w tej samej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym mieć to na "papierze" w formie regulaminu, aby później się nie okazało że inni (z forum) mogłi wyłączyć tą opcję po 4 miesiącach, a ja nie będę mógł bo np. skorzystałem z kolejnej edycji tej promocji w której nie ma możliwości zrezygnowania.

Poza tym myślę że chyba musi być jakiś regulamin tej promocji, bo inaczej to na jakiej podstawie konsultanci proponowaliby tą zniżkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd te obawy, bo nikt się na tym forum nie skarżył, że nie mógł zrezygnować z opcji po zakończeniu okresu promocyjnego. Również z własnego doświadczenia wiem, że Cyfra nigdy nie robiła problemów z odłączaniem opcji po zakończeniu promocji. Na pewno nie zostaniesz odmiennie potraktowany, aniżeli pozostali, którzy korzystają z tej promocji. Co więcej, na podstawie własnych doświadczeń dodam, że gdy dobiegał koniec okresu, przez który obowiązywała dana promocja i dzwoniłem, żeby zrezygnować z danej opcji, niejednokrotnie mogłem ponownie skorzystać z identycznej promocji na kolejny okres.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Wypowiedziałem umowę. Proponują mi najwyższy pakiet za 118pln/m-c.

Tylko pakiet bo tuner mam swój.

Chcą aneksu na 18 m-cy, przy czym 118 pln za najwyższy pakiet na 15 m-cy, a ostatnie 3 po 168 pln.

Czy to jest dobra propozycja, czy też póki co niech pocałują mnie w d....?

Gotów byłbym dać 100 pln za max pakiet, przy założenie , że umowa nie zawiera żadnych okresów promocyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję uzbroić się w cierpliwość i poczekać. Pod koniec zeszłego roku, dokładnie nie pamiętam ale chyba około listopada Cyfra rozdawała pakiety za mniej więcej połowę ceny. Oczywiście na cały okres zawartej umowy, na 13 lub 18 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na kierunek ogólnych zmian w polityce C+, np. duza aktywność biura utrzymania klienta itp., w tym roku możemy nie doczekać się takich fantastycznych ofert. Zwróćcie uwagę, że C+ na razie nie rozdaje gratisów (a tylko rabaty procentowe) , wydłuża okresy umów, pakietyzuje w sposób zmuszający klienta do wybrania pakietów wysokich. W zeszłym roku , na początku października zaczęły się schody w górę kolejnych coraz to lepszych promocji. Już niedługo porównamy, ale moim zdaniem TANIO już BYŁO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tą promocję HBO na 4 miesiące i przy rozmowie pytałem pani z cyfry co się stanie po tym okresie a ona odpowiedziała że po prostu sygnał będzie wyłączony...A mówiłem że umowę z cyfrą mam jeszcze tylko 3 miesiące ale to nie miało znaczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aro

 

W Twoim przypadku mogą mieć miejsce dwie sytuacje:

 

Sygnał zostanie wyłączony w przypadku, gdy wypowiesz umowę o świadczenie usług i dobiegnie do końca okres minimalny, na jaki umowa została zawarta.

 

W sytuacji, gdy Twoja umowa o świadczenie usług nie zostanie rozwiązana, opcja nie zostanie wyłączona "z automatu" po upływie okresu promocyjnego - w przypadku braku powiadomienia operatora o chęci zaprzestania korzystania z danej opcji na skutek upływu okresu promocyjnego, nadal pozostaje ona aktywna i naliczana jest standardowa opłata z tego tytułu (zresztą zerknij sobie jak się przedstawia w Twoim przypadku harmonogram spłat w iCA)

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku kończy mi się wraz z końcem tego miesiąca promocja na HBO za 19,90 przez 6 m-cy. Chciałem skorzystać z jakieś promocji, jednak niestety pomimo wielu prób dobijania się do Cyfry+ skończyło się to niczym. Od października mogę wyłączyć całkowicie albo płacić standardową opłatę 29,90 zł. Pozostała mi tylko 100% zniżka na HBO HD. Po ostatnich zmianach w pakietach okazało się też, że wyłączając opcję HBO nie tracę zniżki na opcję Canal+ łącznie z opcją Canal+ HD (rabat 100%) co przed repakietyzacją niestety groziło. Na razie HBO zostawiam, w październiku wyłączę i najwyżej dołączę w grudniu na Święta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś jest w stanie mi powiedzieć, w jakim stopniu można polegac na wyliczeniach ze strony internetowgo biura obsługi. Według nich mam optimum z dodatkami. WEjscie na wyzszy pakiet HD czy HD+ - bardzo powyższa mi opłatę. Natomiast gdy robię symulację na prestiż + jest taniej.... Generalnie te wyliczenie są jakby nieco z sufitu.... Zadzwoniłem do BOK-u, ale Pani nic nie była w s tanie mi powiedzieć, oprócz tego, że gdy przejede na wyższy pakiet to tracę zniżki. Nic z tego nie rozumiem. Według wyliczeń na tym etapie płatności róznica między moim optimum a prestiżem + to zeledwie 10, 15 złotych. Mam umowę na 18 miesięcy, kończę ją w czerwcu przyszłego roku - no i teraz wchodzę już na wyższe stawki. Ktos potrafi mi to jakos skomentować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem na wypowiedzeniu i ostatnio dzwonili do mnie i Pani powiedziała mi że nie ma możliwości aby nie płacić za dekoder PRV, gdy ja powiedziałem, że jest to dla mnie jedyny warunek, bo rzadko jestem w domu, a chcę oglądać niektóre pozycję to ta mi odpaliła, że bezpłatnie mogę mieć dekoder SD - ręce opadają :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co więcej, na podstawie własnych doświadczeń dodam, że gdy dobiegał koniec okresu, przez który obowiązywała dana promocja i dzwoniłem, żeby zrezygnować z danej opcji, niejednokrotnie mogłem ponownie skorzystać z identycznej promocji na kolejny okres.

 

pozdrawiam

Tak się zastanawiam jak będzie w mym przypadku kiedy w maju przyszłego roku skończy mi się umowa i bardzo chętnie pozostałbym przy obecnych warunkach.Mam komfortowy+ wraz z canal+ tylko za 42zł (własny dekoder) przez cały okres umowy.Ale coś podejrzewam że z tego co tu czytam niełatwe będzie to w środku trwającego roku.Pewnie będe już końcem marca próbował coś ugrać :smile: ,a jakby niepatrzeć to zaraz koniec roku już :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam na poczatku wrzesnia podpisalem umowe na prfomocyjnych warunkach za 119zl pakiet prestiz hd plus 15 zl na multiroom.

W internetowym centrum abo saldo mam na 119 zl i do domu przyslali mi rachunek na taka kwote dziwi mnie to poniewaz suma powinna wynosic 135zl. czy w jakis sposob moge sprawdzic czy mam multi room w ICA?

Zaznaczm za multiroomu jeszce nie odebralem poniewaz wracam do Polski pod koniec wrzesnia pytam bo jak cos jest nie tak to musze do nich dzwonic aby dodali multi room.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam jak będzie w mym przypadku kiedy w maju przyszłego roku skończy mi się umowa i bardzo chętnie pozostałbym przy obecnych warunkach.Mam komfortowy+ wraz z canal+ tylko za 42zł (własny dekoder) przez cały okres umowy.Ale coś podejrzewam że z tego co tu czytam niełatwe będzie to w środku trwającego roku.Pewnie będe już końcem marca próbował coś ugrać :smile: ,a jakby niepatrzeć to zaraz koniec roku już :)

 

Nie wiadomo jakie będą tegoroczne promocje świąteczne, ale moim skromnym zdaniem nie wydaje mi się, żeby Cyfra ponownie rozdawała abonentom takie prezenty jak w ubiegłym roku tj. 42 zł za komfortowy z canal+. Tak więc nawet gdyby okres minimalny obowiązywania umowy wypadał na koniec roku, nie wydaje mi się, że można byłoby przedłużyć korzystanie z usług na tak dobrych warunkach (zwłaszcza, że podrożała opcja Canal+)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się umowa w październiku na pakiet prestiżowy HD+ i zastanawiam się czy poczekać na promocje świąteczne z przedłużeniem. Może mi ktoś powiedzieć kiedy mniej więcej wchodzą te promocje? Jest możliwe, że w tym roku też w promocji będą "rozdawać" telewizory lub coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) zastanawiam się czy poczekać na promocje świąteczne z przedłużeniem. Może mi ktoś powiedzieć kiedy mniej więcej wchodzą te promocje?

 

Promocje świąteczne zaczynają się pojawiać w listopadzie.

 

Jest możliwe, że w tym roku też w promocji będą "rozdawać" telewizory lub coś takiego?

 

A któż to może wiedzieć.... To prawie jak wróżenie z fusów ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...