Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie, moja informacja była trochę uboga, ale zaraz postaram się ją doprecyzować: mam komfortowy+ z pvr HD 500 GB, do tego opcje: 5x HD i paczkę Canal+ (film i sport+HD). W sumie za to wszystko płacę coś koło 65 zł (nie mam niestety pamięci do cyfr :lol: ). 2 miesiące temu aneksowana umowa. I szczerze powiedziawszy nie spodziewałem się, że już po tych 2 miesiącach zaczną dzwonić konsultanci. Pytanie tylko: co mają do zaoferowania? Promocję na HD Mix? Czy może coś jeszcze innego? Wiem, że wszystkiego mogę dowiedzieć się wieczorem podczas rozmowy z konsultantem. Ale dzięki temu forum byłem znacznie lepiej przygotowany do rozmowy z nimi, szczególnie po przeczytaniu tego tematu.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj 21:46 jak już smacznie spałem budzi mnie telefon. Dzień dobry (odparłem zaraz nie będzie dobry) tu XXX YYY Cyfra Plus... No i dalsza ich standardowa gadka. Zaoferowali mi na ofertę Pakiet Komfortowy+ za 44zł przez 13mc, umowa na 13mc, NGC HD, Animal Planet HD oraz EUSP 1 i 2 HD za 0zł, BBC HD za 5zł i wynajem PVR za 20zł. Ja się spytałem czy mi dadzą Podstawowy+, Canal+, HD MIX i PREMIUM HD, PVR za 0zł i to wszystko na nawet na 18mc za 60zł to powiedział że nie to ja mu podziękowałem i powiedziałem co mu szkodzi dać skoro na świeta będzie tka promocja. To on że teraz nie ma i nie może dać. No to podziękowałem ponownie i sarkastycznie powiedziałem do świąt

 

Aha jeszcze jedno czy ci ludzie nie maja określonych norm godzinowych na nękanie ludzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Utrzymanie" pracuje owszem 8-22, lecz nie dzwonią przed 9 rano do abonentów. :)

 

Och, jak mnie tu długo nie było... cały czas wałkujecie temat promocji dla Was... nie nudzi się to Wam?

 

 

P.S. Abonenci kablówki ASTER - dostaliśmy możliwość odstąpienia od umowy z dn. 1 września, regulamin zmieniają. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zakręcił do mnie koleś z cyfry z propozycją na HBO,ale niestety nie dałem mu skończyć po zachowaniu było słychać ,że był najarany albo po dopalaczach.

Coś tam bredził Hbo za zeta dziennie i jeszcze doda filmbox za lojalnośc i terminowe płacenie rachunków.

Po 30 sekundach do widzenia .Nie lubię takich typków

 

Ps.We wrześniu hallmark zamykają i dają nowy kanał o innej tematyce.Będzie można odstąpić od umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi proponował 4 miesiące połowę taniej. Powiedziałem, że HBO i Canal+ są warte najwyżej złotówkę miesięcznie i zapytałem o Mezzo. Nie ma niestety na to promocji. Ale życzył mi, żebym ten kanał dostał w promocji przy przedłużeniu umowy. Głos gość miał jak francuski syntezator mowy mówiący po polsku.

 

We wrześniu hallmark zamykają i dają nowy kanał o innej tematyce.Będzie można odstąpić od umowy?

To tylko zmiana nazwy. Nie będzie można zerwać umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie możecie uszanować tego, że praca tych ludzi polega na dzwonieniu do abonentów i namawianiu ich na dodatkowe opcje. Szczerze im współczuję, że muszą wysłuchiwać takich niewybrednych komentarzy od niektórych abonentów.

 

@[beep]zipałek jeżeli chciałbyś mieć jakąś opcję dodatkową premium za free to OK,mogę to zrozumieć, ale nie ośmieszaj się wyceniając wartość paczki C+ lub HBO na złotówkę miesięcznie. Ja nie jestem miłośnikiem pakietów "naładowanych" mnóstwem kanałów i uważam, że są ważniejsze wydatki niż na telewizję (dlatego korzystam z tego co mi w zupełności wystarcza czyli powitalnego+), ale prawdę powiedziawszy nie przyszło by mi do głowy, żeby się dopytywać o promocję na kanał Mezzo, który standardowo kosztuje AŻ 4 ZŁOTE . Nie obraź się, ale czasami jak się czyta niektóre posty na forum to ręce opadają...

 

@ekhm - witaj :-) Faktycznie dawno Cię tu nie było ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest zniżka tylko dla abonentów, którzy mieli do tej pory zniżkę na jakieś opcje HD. Oni teraz mogą włączyć HD MIX zachowując wcześniejszą zniżkę.

Ja wyłączyłem HD MIX jakiś tydzień temu. Chciałem go tylko na czas mundialu, a teraz nie zaproponawano mi żadnego upustu cenowego więc od sierpnia wystarczy mi sam C+ HD za 6zł oraz Orange Sport...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i źle zrobiłem ale właśnie przedłużyłem umowę (Pakiet podstawowy + Canal+ + HD Mix) wszystko za 58.80zł na cały okres umowy. Umowa na 18 miesięcy. :D Co ciekawe Pani na początku zaczęła od pakiet Podstawowy 30zł potem dorzuciła do tego Canal+ za 19,9 a na końcu HD Mix za 8zł. To co chciałem to dostałem :D kwota też mi odpowiada.

 

Co ciekawe podobno opcja HD Mix za 8 zł jest wycofana ale konsultanci nadal mogą ją proponować. Dobra rada dla tych co będą przedłużać umowę bądzcie mili i uprzejmi. Jeżeli przy pierwszym telefonie nie będzie wam pasować to co konsultant proponuje zasugerujcie mu, co byście chcieli ja tak zrobiłem. Przy pierwszym telefonie powiedziałem co bym chciał i prawdopodobnie Pani, z którą rozmawiałem odnotowała sobie to w systemie. Przy dzisiajszym telefonie od razu zaproponowała to co chciałem (przy okazji nie byłem [beep]y) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnie 13 miesięcy posiadałem pakiet komfortowy+, c+ hd, PVR Philips. Stara umowa ważna do końca lipca (wypowiedzenie). Wczoraj przedłużyłem umowę na kolejne 13 miesięcy na następujących warunkach:

 

- podstawowy + (rabat 30% przez 13 miesecy)

- canal + HD (rabat 30% przez 13 miesecy, HD gratis)

- HD MIX 8 PLN. Początkowo pani zaproponowała mi 5xHD z rabatem 100% przez 13 miesięcy. Po krótkiej rozmowie dostałem HD Mixa za 8 PLN

- zamiana dekodera PVR Philips 250GB na Peace 500GB (rabat 100% przez 13 miesięcy)

- paczka HBO do konca wrzesnia gratis

 

Ostateczna cena 56,90PLN za powyższe opcje. Może nie jest to max co da sie wycisnąć, jednak dla mnie cena i oferta jest optymalna.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostateczna cena 56,90PLN za powyższe opcje. Może nie jest to max co da sie wycisnąć, jednak dla mnie cena i oferta jest optymalna.

 

Wg mnie bardzo dobra oferta - ja czekam na telefon od Cyfry - umowa do końca sierpnia, i chyba rzeczywiście wycisnąłeś ile się da w obecnym, ogórkowym sezonie. Celuję dokładnie w ten sam pakiet. Wielkie dzięki za info!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pakiet komfortowy, multipakiet i orange sport. Niestety nie udalo sie wynegocjować niżej niż 82 złote na 18 miesięcy. Sezon wakacyjny i ciężko teraz trafić z jakimiś promocjami.

A czy to prawda ze żeby odbierać kanały HD nie wystarczy zwykła antena 60 cm tylko trzeba kupić większa 80cm? Tak powiedzieli na infolinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło mnie sąsiad kupił sobie Cyfrę i antenę ma 60 cm. HD mu odbierało bardzo dobrze do czasu pojawienia się wiatru i deszczu, teraz nie ma sygnału, u mnie na antenie 80 cm. Sygnał jest zarówno na kanałach HD jak i SD – wniosek, do odbierania programów HD, nadaje się 60-siątka, ale tylko w dobrą pogodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzis zadzwonil do mnie konsultant i zaproponowal mi 134,60 za pakiet prestiżowy hd+ +pvr 500 na 18msc czy jest mozliwosc aby zejsc do ceny 105 lub 118? umowa konczy mi sie we wrzesniu.

 

W tym momencie chyba do 105zł nie da rady, ale 118zł przy stanowczym, ale grzecznym negocjowaniu powinno przejść :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło mnie sąsiad kupił sobie Cyfrę i antenę ma 60 cm. HD mu odbierało bardzo dobrze do czasu pojawienia się wiatru i deszczu, teraz nie ma sygnału, u mnie na antenie 80 cm. Sygnał jest zarówno na kanałach HD jak i SD – wniosek, do odbierania programów HD, nadaje się 60-siątka, ale tylko w dobrą pogodę.

Nieprawda. Mam antenę 60cm, poprosiłem gościa przy zakładaniu by postarał się dokładnie wszystko ustawić bym nie miał żadnych problemów z odbiorem - i nieważne czy pada, leje, burza, wiatr - ZAWSZE wszystkie kanały w tym HD odbieram bezproblemowo. Tylko w dobrą pogodę odbiera antena ŹLE USTAWIONA. I tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...