Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś przysłali mi pismo, że im przykro z powodu mojego wypowiedzenia. Zadzwoniłem pod wskazany numer i zapytałem o ofertę. Nic nowego nie mieli ponad 45zł za Komfortowy+ na 18 miesięcy z bezpłatnym najmem tunera. Nadal domagam się Multiroomu. Nawet nie mają jakichś preferencyjnych warunków w przypadku podpisania drugiego kontraktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przysłali mi pismo, że im przykro z powodu mojego wypowiedzenia. Zadzwoniłem pod wskazany numer i zapytałem o ofertę. Nic nowego nie mieli ponad 45zł za Komfortowy+ na 18 miesięcy z bezpłatnym najmem tunera. Nadal domagam się Multiroomu. Nawet nie mają jakichś preferencyjnych warunków w przypadku podpisania drugiego kontraktu.

Od kilku dni abonenci z pakietem komfortowym mogą skorzystać z usługi multiroom....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CTA są różne działy, są też oferty które może zaproponować każdy konsultant, są też takie które mogą zaoferować tylko pracownicy działu, w którym pracują tylko specjaliści od oferty programowej... a w dziale technicznym nikt o takiej ofercie nic nie wie, ale jeśli będziesz chciał obniżyć swój pakiet, to przełączą Cię do "właściwej" osoby.

...nie możesz tylko być w okresie minimalnym, z wyjątkiem ostatniego miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zadzwonił do mnie konsultant, w sumie to wczoraj i zaproponował mi HBO do końca sierpnia za free, a do końca roku za 14,99zł/m-c. Zgodziłem się i teraz za Komfortowy+ z Canal+, HBO i dekoderem płacę 56,99zł, także negocjujcie bo warto. Dopiero za trzecim razem zaproponowali mi taką cenę za HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przedłużyłem umowę (wypowiedzenie wysłane 3 telefon od konsultanta) pakiet Prestiżowy+ HD 118,20 na 13 miesiecy dekoder pvr gratis na cały okres umowy + multi room 15 zł miesiecznie. Był to trzeci telefon od konsultanta z działu utrzymania klienta (wypowiedzenie umowy aktualne przy wszystkich rozmowach). Zjechałem ze 134zl do 118 i w ostatniej rozmowie dali pvr gratis i po żmudnych negocjacjach na 13 miesiecy początkowo 18. O rabacie na multi room nie bylo mowy. Po wnikliwym przeglądzie forum uważam że w wakacyjnym sezonie ogórkowym wiecej sie nie dało wycisnąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to podpowiedzcie o co w końcu walczyć???

 

Wczoraj telefonów miałem mnóstwo .Kończy się okres wypowiedzenia i tylko do końca miesiąca się już męczę ..

Posiadam pakiet komfortowy + ,płacę 63,z groszami.Osobiście mogę przedłużyć umowę ,ale postawiłem warunki- komf + do tego C+ i Hbo, zaproponowali 89 zł na 18 m-cy....Czy warto???Proszę o opinie

 

Mam czas do końca miesiąca:) więc bacznie przeglądam forum ,ale czasem się gubię w tych wszystkich opcjach...Interesuje mnie stała cena może dekoder lepszy ( hd )niż srtong :oops: i multiroom bo znudziło mi się wieczne przerzucanie karty na drugi pokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rok temu podpisałem umowę na 13 miesięcy.

Pakiet komfortowy,hbo,canal+.przez 11miesięcy płaciłem 85zł a ostatnie dwa około 120.(nie pamiętam dokładnie)

Nie wiem czy warto, ale pamiętaj, że przy umowie na 18miesięcy minie Cię dobra promocja(zapewne)na święta za rok.

 

P.S.dzwonili do mnie 2miesiące temu.wiele razy!jedna propozycja była identyczna komfortowy,hbo,canal+. za 85zł.

Ja odmówiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy warto, ale pamiętaj, że przy umowie na 18miesięcy minie Cię dobra promocja(zapewne)na święta za rok.

Mi umowa kończyła się w styczniu i mimo że było już po wszelkich promocjach dostałem lepszą ofertę niż w promocji, zbliżoną do tego co płaciłem wcześniej, także wydaję mi się, że kolejne oferty przedłużenia umowy będą podobne do tego, co płaciło się wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Przed momentem rozmowa z konkretnym konsultantem, i tak:

- komfortowy +, Canal+/HD + HD Mix - 81 zł /13 miesięcy

 

od września możliwość włączenia HBO/HD na dwa miesiące za darmo - z tego raczej będę rezygnować w zamian za możliwość wzięcia Pace HD PVR za 0 zł dzierżawy na cały okres umowy

jutro ponownie ów konsultant w godzinach wieczornych ma do mnie zadzwonić - przy obecnym sezonie ogórkowym nic więcej już i tak nie uzyskam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o radę.

 

Nie wchodząc w szczegóły przed podpisaniem nowej umowy chciałem wykupić mój stary dekoder za przysłowiową złotówkę.

Myślę o multiroom stąd taka decyzja tzn. gdy mój stary dekoder będzie już moją własnością wypożyczę drugi od cyfry pvr(taki przynajmniej mam plan).

 

Napisałem do nich pismo.Z tym, że zaznaczyłem żeby wykup dekodera nie wiązał się z przedłużeniem umowy.

 

Kawałek umowy która mi przesłali i pytanie.

 

Umowa Sprzedaży

 

między canal+......

 

a

............

 

PREAMBUŁA

 

I.Operator CYFRY+ udostępnia swoim Abonentom pakiety kodowanych programów telewizyjnych.

 

II.Odkodowanie programów telewizyjnych możliwe jest jedynie przy użyciu Karty i specjalnego terminalu

cyfrowego z wyposażeniem(przewody,pilot)("Terminal")

 

III.Operator CYFRY+ w ramach akcji promocyjnej CYFRA POWRÓT oferuje dodatkowo zakup wynajmowanego

przez Abonenta na podstawie Umowy o Abonament Terminalu.

 

Artykuł 1

Przedmiot Umowy

 

1. Użytkownik oświadcza, że korzysta z akcji promocyjnej, o której mowa w pkt. III Preambuły.

..........

 

 

Nie jestem pewien więc napiszę do cyfry o wyjaśnienie, ale czy CYFRA POWRÓT nie może być haczykiem(po prostu moją zgodą na przedłużenie z nimi umowy)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja, czy umowa jest przedłużana jest zawarta w tym piśmie, przeczytaj je dokładnie, albo przepisz całą treść.

A co do Cyfra powrót, to tak oznaczane są aneksy przedłużające umowę, więc wykup pewnie wiąże się z przedłużeniem umowy na standardowych warunkach, ale jak wspomniałem na pewno masz to wszystko opisane w piśmie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi, że nie jest napisane nic o przedłużeniu umowy.Dzwoniłem dwa razy na linie.raz powiedziano mi, żebym napisał maila do cyfry z zapytaniem.Druga rozmowa była konkretna tzn.Pani powiedziała mi, że CYFRA+ POWRÓT to jest moja obecna umowa.Ja przedłużałem umowę (rok temu)telefonicznie i nie pamiętam tej nazwy(CYFRA+ POWRÓT), a jedynie na ile była i ile płacę za abonament.Wydaję mi się, że w takim razie nie jest to haczyk(przedłuż umowę nie wiedząc o tym), ale wiele razy wyszło mi bokiem kiedy nie przestudiowałem dokładnie umowy czy to z cyfrą czy z innymi firmami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również ostatnio przedłużyłem umowę z Cyfrą i dostałem tak jak ty aneks do umowy z nagłówkiem "Cyfra powrót" Co ciekawe podpisałem umowę na Pakiet Podstawowy + Canal+ oraz HD mix. Dostałem w aneksie informacje o opłacie za pakiet podstawowy oraz Canal+ nic nie było o HDmix. Konsultantka czytała mi dwa pisma i ja wyrażałem zgodę na jedno i na drugie więc powinienem dostać dwa pisma lub jedno ogólne z łączną kwotą za pakiet podstawowy canal+ oraz HDmix. Czy ktoś się spotkał z podobną sytuacją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nagłówek jest UMOWA SPRZEDAŻY

 

odnoszą się tylko do CYFRA POWRÓT w piśmie.

jak rok temu przedłużałem umowę telefonicznie to nikt nie mówił mi o nazwie promocji.

 

Ja po prostu obawiam się, że mogę zostać wprowadzony w maliny(nie ma necie konkretnego regulaminu akcji promocyjnej CYFRA POWRÓT).Jeżeli prawdą jest, że CYFRA POWRÓT to po prostu moja aktualna umowa, która niedługo się kończy to podpisuję umowę na kupno dekodera i jest git.

 

ale może się okazać, że kupując dekoder podpisuję nową umowę(czy przedłużam) a to byłoby oszustwo cyfry w stosunku do mnie.

 

Nie ma nigdzie w piśmie o przedłużeniu umowy, ale....... zawiłe sformułowania w umowie nie dają mi pewności.

 

"Prosta umowa" sprzedaży 9-letniego tunera, tak prosta, że człowiek się zastanawia czy go w maliny nie wprowadzają.

 

ahhh co ja mam z tą cyfrą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...