Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

przed chwila dzwonilem i powiedzialem ze podpisze z nimi umowe na czas okreslony (18 miesiecy).

Max z tego co mi dali:

1) komfortowy + przez 5 miesiecy 49,90zł, potem

2) HD MIX przez 3 miesiące 12,45, potem 24zł

3) dekoder 20 zł cały czas

 

czyli po 5 miesiącach płacę za całość 94,80zł.

 

chyba slaba oferta co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec na pare dni przed koncem umowy po wielu negocjacjach wkoncu dostalem to czego oczekiwalem.

- Podstawowy+

- Canal+

- Canal+ HD

- MixHD

- Tuner PACE pvr HD

2 miesiace za darmo HBO

Umowa 13 miesiecy(cena niezmienna)

Za 60,16 zł

 

Gdy uslyszalem glos konsultanta wiedzialem ze bedzie dobra oferta(kojarze go )

Bardzo mily Pan przedstawil konkrety, przy innych to nawet po targowaniu sie nie dostawalem takiej oferty(najlepsza to za 64zl).

Tak wiec jestem zadowolony. Konsultant nawet przypominal bym nie zapomnial wylaczyc HBO pozniej by nie placic dodatkowo kasy jak sie nie chce. Miło

 

mband tutaj http://www.cyfraplus.pl/_abo_formularz-email.html

 

 

tak patrze na ICA i widze ze Canal+ i HBO sa jakby w jednej opcji a konsultant mnie zapewnial ze nie sa polaczone i jak zrezygnuje z HBO to nic nie strace, nie bedzie zadnych konsekwencji(strata C+). Chyba ze w ICA tak tylko pokazuje i jak odlacze HBO to C+ zostanie z rabatami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie kolejny raz dzwonilem do cyfry. co chwile mnie gdzies przelaczali i przekierowywali. Zaczalem wiec rozmowe od zapytania sie czy ta osoba tym razem jest kompetentna, zeby dalej ze mna rozmawiac w temacie.

 

powiem tak, nie wysylalem zadnego wypowiedzenia umowy. Mam umowe na czas okreslony i zadeklarowalem sie podpisac umowe na 18 miesiecy teraz. otrzymałem:

 

pakiet komfortowy +

dekoder PVR 500GB

HD mix

FILMBOX

 

całość za 73,80 miesiecznie przez caly okres umowy.

 

mysle ze dobry biznes)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam ofertę komfortowy+, hd mix, hbo przez dwa mięsiące za darmo i dekoder pace pvr 500G za łacznie 52 pln umowa na 13 miesiecy, gdyby nie ten dekoder kiepsko dzialający z moją plazmą panasonica to bylbym zadowolony, nie wiem może się czepiam ale menu tego dekodera mogloby byc ładniejsze, no i ten problem ze skalowanie obrazu na kanalach nadających 4:3 do formatu 16:9 porażka, acha bym zapomnial dostalem tez wersję miesiąc na próbe - zastanawiam się czy cos mozna dodatkowo ugrać w sierpniu, na przyklad canal+ bez opcji hd bo to mi nie jest potrzebne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie kolejny raz dzwonilem do cyfry. co chwile mnie gdzies przelaczali i przekierowywali. Zaczalem wiec rozmowe od zapytania sie czy ta osoba tym razem jest kompetentna, zeby dalej ze mna rozmawiac w temacie.

 

powiem tak, nie wysylalem zadnego wypowiedzenia umowy. Mam umowe na czas okreslony i zadeklarowalem sie podpisac umowe na 18 miesiecy teraz. otrzymałem:

 

pakiet komfortowy +

dekoder PVR 500GB

HD mix

FILMBOX

 

całość za 73,80 miesiecznie przez caly okres umowy.

 

mysle ze dobry biznes)

 

 

przytarguj na spokojnie, jeszcze 10 pln mniej dadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do DJK i blue_voyager:

z całym szacunkiem, ale z nas trzech wiem lepiej, co można dostać przy jakim stanie umowy. Jeśli ma czas nieokreślony, to nikt nie narazi się utratą premii, by dać mu lepszą ofertę tylko dlatego, że ktoś dostał ową lepszą ofertę na forum i na to się powoła. Nie tak to działa. To nie jest bazar ani dzielnia, że powołacie się na znajomości ofert, kumpli, rodzinę i od razu dostaniecie z grudnia podstawowy z canal+ za 29zł itp.

 

Poza tym zabieracie głos, a nic nie wnosicie do dyskusji. I robicie koledzie xplosionx złudne nadzieje, że przy tym układzie kanałów, co ma, dostanie coś lepszego. Zresztą nie trzeba być konsultantem czy wyrocznią. Wystarczy prześledzić strony N i CP, by zobaczyć, że w zasadzie nic gorszego mu nie dano.

komf+ - 63,9

filmbox - 15

hd mix - 24,9

pvr - 20

łącznie 123,8

 

Te 50zł w dół względem standardów to faktycznie marnie.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem wydaję mi się że z przedłużeniem umowy to jest tak, jak sam to nazwałeś – bazar, trzeba kupczyć jak przekupka na targowisku, żeby otrzymać znośną ofertę. Sam przedłużałem umowę to wiem, później zamieniałem 5X na MIX HD za dopłatą i też musiałem się chandryczyć o to żeby zamienił mi na mixa za dopłatą 8 zł, bo z początku mówił że nie ma takiej możliwości, to tak nie powinno być. Dla klientów powinny być przygotowane oferty tak, żeby nie zależało to od dobrej woli konsultanta, lub jej braku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z każdego udanego targu z Cyfrą+ niezmiernie się cieszę. I życzę na tej niwie, każdemu wiele sukcesów. Miło się czyta, jak ktoś tu informuje o udanych rozmowach z konsultantami i spełnionymi jego życzeniami. Niby takie małe coś ale im dalej tak pójdziecie w życie, to będziecie twardo stąpać na swoich nogach. A przecież o to przede wszystkim w życiu chodzi.

Przepraszam za taki mały off-topic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do DJK i blue_voyager:

To nie jest bazar

 

To jak nazwać sytuację, że konsultant dzwoni i proponuje jakąś opcję np HBO za 29,90, klient się nie zgadza, konsultant rzuca 19,90, klient dalej nie, wreszcie konsultant schodzi na 14,90, co klient akceptuje. To nie jest bazar? Ale oczywiście Ty teraz powiesz, że takich sytuacji nie ma, to w Twoim stylu, nie raz już tutaj autorytatywnie zprzeczałeś faktom, które miały miejsce.

I do licha nie mów, że piszemy nie na temat - cały czas mówimy o przedłużaniu umowy i o tym co mogą dostać starzy abonenci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję to nie, gdyż kanał HBO HD nie wchodzi w skład opcji premium HBO. Tak na marginesie mnie proponowali pakiet Canal+ lub HBO za 19,90 zł przez 6 miesięcy, ale udało mi się wynegocjować pakiet HBO przez 4 miesiące z 50% rabatem czyli po 14,90 zł miesięcznie, bez możliwości rezygnacji w okresie promocyjnym.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowy na forum, więc witam serdecznie ( abonentem cyfry jestem od 1998)

 

Wszedłem na forum z ciekawości i po przeczytaniu Waszych postów mam wrażenie , że za późno....

W czerwcu skonczył mi się okres obowiązywania umowy (promocji) ,naliczyli mi już nową opłatę bez promocji ( 119,80 ) wcześniej było 104,80- mam komfortowy + , z canal + i opcją HD , plus PVR HD. , jestem trochę zalatany więc nie dopilnowałem terminu a konsultantów , którzy atakowali w ostatnim czasie wysyłałem na tzw. drzewo .

 

Zadzwoniłem w sobotę do nich po nową ofertę i wziąłem przyznam się szczerze bez targowania to samo za 98,8 na 18 miesięcy

49,9 zł - pakiet komf +

22,9 zł - C+

6,0 zł - opcja HD

20,00 zł - kaucja za dekoder .

 

Nie chciałem tylko podpisywać na 18 miesięcy ale tu konsultant stwierdził , że nie ma teraz krótszych terminów dla ofert promocyjnych.

 

Dziś przypadkowo odebrałem telefon od konsultanta i zakomunikowałem mu że już dokonałem przedłużenia , na co on zapytał czy zdecydowałem się na warunki za 64,8 zł - co mnie lekko zdziwiło, więc powiedziałem , że na zupełnie innych ale poprosiłem żeby to wyjaśnił, minęło dobre 2, 3 minuty zanim wrócił do słuchawki twierdząc , że wcześniej rozmawiałem z jego przełożonym i ta oferta kt. mi proponował to jednak nie to , że moje warunki to te kt. ustaliłem wcześniej - tzn 98,8 zł

 

Z tego co czytam to mogłem wyciągnąć dużo więcej . Cóż , teraz pozostało czekać . ...

Jak uważacie , jestem w stanie coś od nich istotnego wyciągnąć po upływie tych 18 misięcy ???

Jak teraz liczyłem jakbym wchodził jako nowy abonent korzystając z aktualnych promocji, czyli : umowa 18 miesięcy to różnica w skali całego okresu umowy nie jest wielka .

pakiet komfortowy + : 31,95 zł x 6 mcy tj. 191,70 zł + 63,90 zł x 12 mcy tj. 766,80 zł = 958,50 zł

canal + : 14,95 zł x 6 mcy tj. 89,70 zł + 29,90 zł x 12 mcy tj. 358,80 zł = 448,50 zł

opcja hd : 4,50 zł x 5 mcy tj. 22,50 zł + 6,00 zł x 13 mcy tj. 78,00 zł = 100,50 zł

wynajem dekodera : 10,00 zł x 5 mcy tj. 50,00 zł + 20,00 zł x 8 mcy tj. 160,00zł = 210,00 zł

Razem : 1717, 50 zł

 

U mnie 98,80 zł x 18 mcy = 1778, 40 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj do mnie zadźwoniła Pani z Cyfry+ i zaproponowała mi 50% zniżki na pakiet podstawowy i Canal+ przez 4 miesiące. :-) Kulturalnie powiedziałem, że dziękuje za taką promocje skoro np podpisując umową umowę z obecną promocją mógłbym dostać więcej. Wówczas zaproponowała pakiet podstawowy z Canal+ za 58,24 na 18 miesięcy również odmówiłem aktualnie tyle płace. Dużo nie chciałem od niej tylko pakiet podstawowy + canal+ oraz HDMix za te 58zł. Nie dało się jej namówić więc jej podziękowałem i powiedziałem, że mam jeszcze 2 miesiące i poczekam na lepszą promocję.

 

Przy okazji konsultantka kompletne zero pogubiła się podczas rozmowie twierdząc na początku że nie może negocjować warunków nowej umowy. Szkoda że nie zapropnowała mi HBO w promocyjnej cenie 29,90zł :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dzis taka sama propozycje. Tez odrzuciłelm ze smiechem na ustach.

Jestem z cyfra+ 3 lata, konczy mi sie umowa i wysłałem dzisiaj wypowiedzenie i dzisiaj tez zaproponowałem to konsultantowi:

-Pakiet Podstawowy+

-Canal+ HD,

-Tuner HD PVR 500

Powiedział ze 83 zł na 18 miesiecy, oczywiscie odrzuciłem.

I potrzebowałbym waszej rady ile za takie cos moge im zaspiewac?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od wczoraj wydzwaniają do mnie konsultanci C+ z częstotliwością co najmniej raz na godzinę. Pech chce, że wybierają sobie zawsze porę przedpołudniową, kiedy jestem w pracy i nie mogę z nimi rozmawiać. Proszę, powiedzcie mi, czy są w chwili obecnej, jakieś indywidualne oferty dla abonentów? W sumie niedawno (ok. 2 m-ce temu) przedłużyłem umowę z C+ na stosunkowo korzystnych, jak dla mnie, warunkach. A tu teraz te telefony. Za bardzo nie wiem o co chodzi i dlatego też zwracam się do Was z pytaniem, czy ktoś może w ostatnim czasie miał tego rodzaju telefony z C+? Może to jakaś fajna oferta? Chciałbym Was podpytać, ponieważ obiecano mi dzisiaj wreszcie, że zadzwonią wieczorem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie piszesz nic o posiadanym pakiecie oraz o opcjach dodatkowych, więc to trochę jak wróżenie z fusów. Mogę Ci napisać na moim przykładzie, że do mnie 2 tygodnie temu wydzwaniali tak często z propozycją aktywacji na promocyjnych warunkach jednej z opcji premium (Canal+ lub HBO). Oferta była następująca:

- zniżka 30% przez okres 6 miesięcy na wybraną opcję,

- zniżka 50% przez okres 4 miesięcy na wybraną opcję.

W trakcie trwania okresu promocyjnego nie można zrezygnować z opcji.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...