Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4400 i Jerycho to nie takie retro 2004 i 2006 rok ja te seriale zamierzam oglądać. No może jeszcze Strefe mroku i Hawaii 5-0. Co ciekawe Jerycho ma 29 odcinków wiec w styczniu już będzie jakaś "nowość". Ten najlepszy czyli CBS Action zastąpi Zone Romantica której oglądalność w październiku wyniosła 0,04%. Zastanawia mnie tylko czy to Jerycho nie powinno być o 21 a 4400 o 20:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Sleeper Cell" to też nie jest taki stary serial (2005-2006), więc nie wszystko w ramówce kwalifikuje się pod retro. Chociaż zależy też co dla kogo jest "stare". Oferta serialowa moim zdaniem jest bardzo dobra, bo właśnie zróżnicowana. Mamy seriale jeszcze z lat 70, 80, 90, a także te powstałe po 2000 roku. Wszystkie są znane, a większość z nich ma miano kultowych. Wg mnie nawet za dużo jest tych nowszych pozycji, bo co to za atrakcja oglądać na kanale nadającym w formacie 4:3 seriale dostępne w 16:9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4400 i Jerycho to nie takie retro 2004 i 2006 rok ja te seriale zamierzam oglądać.

Może nie są tak stare jak Hawaii 5-0 ale nie są też nowościami. Zdążyły już lecieć w niejednej polskiej stacji. Chodzi mi ogólnie o to że brak tutaj nowości, czyli seriali premierowych. Ale i na taką stację moim zdaniem jest zapotrzebowanie. Miło czasem sobie przypomnieć klasykę, a niekiedy zobaczyć też klasyczne seriale po raz pierwszy, bo np. oryginalnego Hawaii 5-0 nigdy nie widziałem. Ale ze względu na brak premier, moim zdaniem lepiej pasowałaby nazwa CBS Retro. W Italii jest taki kanał jak FOX Retro i emituje sporo ciekawych starszych seriali (w tym The A Team :D).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Oczywiście, że w 4:3. Dodatkowo, jakość większości tych kanałów została ta sama, niemalże VHS.

Większość ich kontentu zostało nakręcone w 4:3 więc w takim też formacie nadają. Nie jestem w stanie teraz zrobić zapów, ale CBS Action ma wg mnie o wiele lepszą jakość obrazu od Zone Romantici. W przypadku pozostałych oczywiście nic się nie zmieniło, bo to dalej te same kanały pod względem technicznym, tyle, że z nowym logo i oprawą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...