Skocz do zawartości

Opcja 48h w Cyfrze +


Tazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdź czy c+hd masz rozkodowane - prawdopodobnie masz podłączone na weekend premium hd 8)

 

Rzeczywiście! C+ i C+ sport w wersji HD też mam rozkodowane, czyli prosiłem o paczkę HBO, a oni odkodowali wersje HBO i Canal w HD, fajnie :D

 

Ja też zamówiłem paczkę HBO,rano sprawdziłem-nic. Dzięki za ten post ;-) po przeczytani sprawdziłem ponownie i .... mam tylko HBO HD. Powód do reklamacji jest ;-) ;-) ;-)

PS. Pełen Canal+ mam w abonencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko pytanie po co jest ta akcja skoro z nią tyle zachodu?

W e mailu nic nie pisało o jakieś aktualizacji,reaktywacji,regeneracji ani reorganizacji, więc dziwi mnie to że Cyfra nie potrafi bez problemu odkodować na 2 dni 3 kanałów.

Ważne że 17 dnia każdego miesiąca wiedzą że kasę musi wpłynąć na konto bo inaczej ciemny obraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w takim razie do kiedy są ważne uprawnienia - napisz dokładną datę.

 

Ważne uprawnienia mam do 20.02.2011.

I u mnie dalej ciemność

No cóż markę firmy wyrabia się także dzięki takim rzeczom, brawo Cyfra

 

O jakie uprawnienie chodzi ? I jak to sprawdzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Optimum HD.

 

A jeszcze co do tej opcji 48h, to czy jest ona całkiem "bezpieczna", tzn. czy nie ma problemu, że dzwonisz, mówisz, że chcesz np. HBO w opcji 48h, oni włączają na jeden weekend, a potem wyłączają? Był może jakiś przypadek, że komuś włączyli przez pomyłkę na stałe i musiał dzwonić i rezygnować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rigidigi nie strasz tutaj innych. Ja sam brałem w tej opcji kanały Cinemax HD w listopadzie i do tej pory ani nie zadzwonili ani nie napisali aby dołożyć Cinemax HD do abonamentu. Także Twoje sformułowanie jest jakby to powiedzieć "wyssane z palca".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...