Skocz do zawartości

Plusy i minusy Cyfry +


wally79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dodałbym plusy, o których jeszcze tu nikt nie wspomniał:

:arrow:Warunkowe włączenie

:arrow:Projekt 48H

:arrow:Dodawanie/Usuwanie opcji premium/dodatkowych(...)

Z tego co się orientuję, w innych platformach nie jest takie proste, zmodyfikować sobie pakiet kanałów.

Dla mnie jest to PLUS największy.

A to dobrze obrazujący różnicę przykład :arrow:TUTAJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największym minusem Cyfry plus są dekodery i ich soft. Jaki był 15 lat temu taki jest do dziś! Tutaj mogą brać przykład z n-ki.Takie softy i grafika były dobre w latach 90-tych ale nie dziś!!! Panowie programiści Cyfry+ weźcie się do roboty!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dzisiaj odstałem rachunek z aktualną gazetką, o dziwo wyrobili się na czas, termin mam do 18, zawsze mieli 2-3 dniowy poślizg, a tu proszę postarali się. Odnośnie gazetki, cóż nic specjalnego, na ostatniej stronie jest nowy układ kanałów i jeden żenujący błąd w rubryce "filmowe" widnieje Discovery Channel jednak :D Swoją drogą jakby nie mogli dać tego kanału przed tematycznymi kanałami Discovery i tak mają przestrzeń od 70 do 90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co skakać jak można wybrać trzy numerki i już? ;>

@ amaś:

PS : NIE CZEPIAJ SIĘ INNYCH, bo to robi się z deczka nudne czytanie twojego poprawiania i wymądrzania się, jakbyś wszystkie rozumy pozjadał. każdy wie o co chodzi z tvn pogoda...

 

 

no i żeby nie było że offtop robię jak niektórzy to wielkim plusem dla cyfry jest proste i intuicyjnie skonstruowane CTA. (choć idealne nie jest, to wśród operatorów telewizyjnych nie ma sobie równych! )

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Discovery Channel to są takie numery jakby nie można dodać po prostu kanałów Dokumentalnych Od 79 do 90 mają wolne pozycję Religia TV na 80 a Discovery pomiędzy paczkę tych kanałów KOLEJNY MINUS

Nie wiem czy nie ma tu jakis zapisow z nadawca kanalu i to moze to powoduje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Oferta Sportowa a minusy by mieć dostęp do pełnej oferty sportowej trza dać prawie 90zł.Nawet gdy poza sportem się nic nie ogląda.

sadze ze wiecej nawet powyzej 100zl : opcje C+;OS + komforowy nie licze juz opcji HD ... Ale za dobry sport niestety tyle trzeba zaplacic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a 2. 10. 2010r. kończy się Cyfrze+ Umowa na Wyłączność na NGC Channel i NGC HD zobaczymy czy nie dojdą do n i CP ...

 

Z matmy, to ty chyba masz "lacza" :twisted: . Skoro Cyfra+ przedłużała wyłaczność w 2008 roku (październik) na w/w przez ciebie kanały na 3 lata, to chyba skończy się ona w październiku 2011, a nie 2010.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta Sportowa a minusy by mieć dostęp do pełnej oferty sportowej trza dać prawie 90zł.Nawet gdy poza sportem się nic nie ogląda.

sadze ze wiecej nawet powyzej 100zl : opcje C+;OS + komforowy nie licze juz opcji HD ... Ale za dobry sport niestety tyle trzeba zaplacic

 

W promocjach grudniowych pełną ofertę sportową można już było mieć od 70zł. Wydaje mi się, że cena już przystępna. Po prostu minusem cyfry jest to, że dobre promocje są jedynie raz w roku. (trzeba po prostu o tym pamiętać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wcale nie uważam, aby promocję listopadowe były lepsze. Jak komuś nie zależało na TV i multiroom to najtańsza oferta pojawiła się w grudniu (stała cena z canal+). Wole płacić regularnie po 60zł niż przez pierwsze 9 miesięcy po 40zł , a później po 90zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusy:

- C+ i C+ Film, Ale kino, minimini

- Możliwość bezpłatnego włączenia opcji dodatkowych w środku miesiąca

 

Minusy:

- Sport. Na C+ jest praktycznie tylko piłka nożna. Brak różnorodności i wielu dyscyplin. Albo jesteś fanem piłki, albo nie masz co oglądać. A zdarza się, że w weekend zamiast filmu na C+ leci mecz ograniczając kanały filmowe tylko do C+Film.

- EPG nie działa.

- Odpłatna dzierżawa dekoderów HD. Promowanie SD.

- Beznadziejne dekodery. Np. Stronga trzeba restartować kilka razy w miesiącu, albo nawet w tygodniu.

- Umowa na 18 miesięcy lub dłuższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...