Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

fan tv - nikt tego nie potwierdził. Zgodzę się z tym, że trzeba to zakończyć. Ileż można? Już osiem lat to leci i wypada tylko podziękować. Ciągle jest to samo. Trzeba świeżości w tej Dwójce. Jakiś nowy, dobry serial na przykład o problemach ludzkich. W każdym odcinku inna sprawa. Na pewno by była oglądalność. Tylko jaka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy, z księżyca spadliście? Ile lat TVP kontynuuje seriale typu Klan, MJM, NDiNZ, BŚ, bo musi? Zrobili eksperyment z likwidacją długoletniej emisji Plebanii, zamienili na nowy jeden, drugi serial i klapa całkowita. Polsat podobnie z Samym życiem, po czym nowy kompletnie się nie przyjął. TVP już wie, że jak się ludzie przez wiele lat do czegoś przyzwyczaili, to lepiej to kontynuować ze spadającą, ale wierną widownią, niż nowy, który wiadomo że będzie klęską. Dlatego premierowe są to zwykłe 13-to odcinkowe seriale, które można zawsze skończyć, a żadne nowe tasiemce są nieopłacalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To najchętniej oglądany serial codzienny w Polsce. Nie ma powodu by go zdejmować. To jedynie wasze chciejstwo.

Wiem, że bardzo dużo osób go ogląda bo jest tuż po 20. Gdyby był o 17:20 oglądalność byłaby mniejsza. I wiem, że na pewno go nie zdejmną z ramówki, ja po prostu wolałbym coś innego w ramówce o tej porze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co wy widzicie takiego dobrego w Barwach szczęścia. Jak dla mnie wszystko jest beznadziejne od lat. Od czołówki, po sam serial, do końca. Kiedyś to był dobry serial, a teraz...

A o jakiej porze? Wszystkie odpadają. Rano - za wcześnie, po południu - no jest 16:25, ale wolą powtórki. 17:25 to skazanie się na walkę z Jaką to melodią. 18:50 także odpada, a 19:30 to krok samobójczy. 20:05 to jedyna możliwa pora.

 

To w TVP2 mam rozumieć nie będzie meczów polskich drużyn w LE eliminacjach skoro NC+ bierze wszystko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym mówisz Maciejolek z tym NC+ ??

Ja tam nic nie widzę, ale skoro widzą to inni i serial ma wysoką oglądalność to będzie czy mi się podoba czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była w TVN 24 rozmowa z tymi od NC+ i powiedzieli że Liga Mistrzów od nowego sezonu wyłącznie na ich platformie. Stąd moje domysły - czy TVP2 pokaże mecze eliminacyjne do LE.Wiem, że to nie to samo, ale prawa na LM i LE są w jednym pakiecie?

Po pierwsze: LM nie jest w jednym pakiecie z LE. LM NC+ zdobyła na wyłączność na sezony 2015/2016-2017/2018 już jakiś czas temu. To kto będzie pokazywał LE w Polsce jeszcze w ogóle nie wiadomo. Jednak nawet gdyby było to NC+ czy CP nie wyklucza to emisji spotkań eliminacyjnych w TVP, które w skład tego pakietu nie wchodzą.

Dlaczego TVP już teraz zapowiedziała relacje z meczów eliminacyjnych, choć nawet nie wiadomo jakie kluby zagrają,a z tego co mi się zdaje to one są dysponentem praw,a nie np. pośrednik Sportfive to tego nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po kolei

Mecze - to mogą zakupić prawa do meczów Ligi Europejskiej z polskimi drużynami, tak? Tutaj nie ma znaczenia, że pan z NC+ powiedział "wszystko tylko i wyłącznie u nas"?

Oprawa - widocznie w sobotę ktoś pomylił w montażu reklam i dał oprawę kalejdoskopową. Potem już normalnie leciały te jingle co od 1 marca.

 

Wracam do seriali Dwójkowych. Napiszcie mi, co Wam się podoba w serialach TVP2, a co nie. Taka analiza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolei. Z twoich postów w temacie TVP Sport wynika,że ten pan mówił o LM, nie LE. Trudno mi się odnosić do wypowiedzi, której nie słyszałem.

W LE nie ma żadnego polskiego zespołu- polskie kluby muszą się najpierw zakwalifikować do tych rozgrywek. Kupno praw do tych rozgrywek przez NC+,CP , Eurosport, TVP nie wyklucza emisji spotkań kwalifikacyjnych z udziałem polskich drużyn w stacji, która tych praw nie nabyła. Możliwe jest,że mecze eliminacyjne nada np. kilka stacji. NC+ nigdy nie była zainteresowana emisją meczów kwalifikacyjnych i wątpię by teraz to się zmieniło, więc wątpię by "wszystko" mogło oznaczać spotkania eliminacyjne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mi chodziło o eliminacje, a nie fazę grupową. Czyli Dwójka ma szansę nadać i ma podobne szanse co np. TTV, TVN Turbo.

 

Familiada z 4 czerwca będzie powtórką odcinka 2199. Ciekawe, czy w tym roku będzie przez całe wakacje. Oby tak, bo od 2012 w wakacje tylko powtórki lecą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe. Z jednej strony krytykujesz "Barwy szczęścia" czy "M jak miłość", które mają wysoką oglądalność i przynoszą TVP olbrzymie dochody z reklam. Domagasz się wyrzucenia ich z ramówki TVP 2, choć doskonale wiesz, że to nierealne. Z drugiej strony zachwycasz się głupawą "Rodzinką.pl" o dużo niższej oglądalności. Nie oglądam żadnego z tych seriali, ale jakbym musiał wybierać, to wolałbym obejrzeć całotygodniowe "Barwy szczęścia" i "M jak miłość", niż męczyć się oglądaniem jednego odcinka "Rodzinki.pl". :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądalność jest zależna od dnia nadawania, pasma i popularności. M jak Miłość ma stałą oglądalność. Pomału robi się z niego tradycja jak z Familiadą :)

 

Rodzinka.pl leci właściwie w tym samym paśmie co M jak miłość tylko, że w piątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale spójrz, że w tym czasie w Polsacie mamy Taniec z gwiazdami, który gromadzi śr. 3 mln widzów i filmy na TVN-ie, które też wielu widzów ma. 1,6 mln to dobry wynik jak na taką konkurencję.

Oznaczenie - było 7, ale widocznie zauważyli, że powinno być wyżej do 12+.

A co do seriali - już lepsza taka Rodzinka.pl czy też Na sygnale albo powtórki Licencji na wychowanie niż zmierzające w stronę Mody na sukces badziewia. Dziwię się, że jeszcze tylu ludzi to przyciąga. Kiedyś to były seriale. A dziś? Wiem, że nie usuną. Ale jakby ograniczyli Barwy do 2 emisji w tygodniu, a M jak miłość do 1 to już by było dobrze. Miejsca by było więcej w ramówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciejolek ma swoje gusta i preferencje. Jednak TVP2 kieruje się słupkami oglądalności i nie będzie zdejmować czy ograniczać "M jak Miłość" czy " Barw Szczęścia".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...