Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Sylwester w TV dzieli się na 3 rodzaje:

- kameralny w TVN

- "wiejski" w stylu Polsatu (czyli taki, jaki jest Polsat)

- kameralno-wiejski w TVP2, przy czym tutaj chyba mamy do czynienia z najdłuższą listą artystów, których repertuar nie nadaje się na tego typu imprezy

 

I jeszcze jedno: poza artystami młodego pokolenia reszta to chyba żyje tylko z koncertów, bo od dłuższego czasu nie nagrywa nic nowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem tak się zastanawiam- czy nie chodziło o to,że ta piosenka za bardzo kojarzyła się z siatkarskim Mundialem,a jego nie pokazywała TVP?? Szczerze jeśli była by to prawda, to dla mnie to śmieszne i niepoważne. TVP miała EURO 2012 i pamiętam jak poniekąd Polsat promował to wydarzenie w kraju- sylwester w Warszawie i nie brakowało motywów nawiązujących do EURO 2012. Pamiętam jak nawet Borek mówił,że co prawda to nie jego głos,a Darka będzie krzyczał "Gool", ale życzy tego,żeby okazja była jak najczęściej. Dokładnie powiedział "per Darek"(inaczej pewnie bym nie zapamiętał tego) . TVP wiele robiła by tą imprezę- czytaj MŚ w siatkówce wyciszyć i tu chyba kolejna odsłona.

W zetce chyba grają- wszak to Zetka była partnerem MŚ w siatkówce,a nagraniem jakim się posługuję by słuchać tej piosenki, którą bardzo lubię jest to nagranie :

pochodzące z radia zet News
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP wiele robiła by tą imprezę- czytaj MŚ w siatkówce wyciszyć i tu chyba kolejna odsłona.

A w Polsacie próbują wyciszyć aferę z prezesem :mrgreen: , ale to nie temat na to miejsce.

W zetce chyba grają- wszak to Zetka była partnerem MŚ w siatkówce,a nagraniem jakim się posługuję by słuchać tej piosenki, którą bardzo lubię jest to nagranie :
pochodzące z radia zet News

Nie grali tego na 100% w radiu ZET, a ta piosenka w linku jest trochę spolszczona, a mi chodziło o pełną angielską piosenkę, choć obie są świetne. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wislok - faktycznie się pomyliłem. No jasne że w 2013 roku wygrał Polsat.

 

Najlepszy sylwester miała Dwójka - bez reklam, prowadzący świetni, tak samo wykonawcy, scena. Polsat też nieżle, chociaż gorzej niż rok temu. TVN trochę lepiej niż w poprzednim.

 

Wyniki oglądalności? Bardzo dobre. Dodam, że Dwójka wygrała także w grupie komercyjnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś we Wrocławiu w dzień 2 stopnie więc mała szansa, że w nocy było cieplej. Nie zmienia to jednak faktu, że nawet przy 2 stopniach upałów nie ma...

 

Dziś około godziny 15 jechałem samochodem koło stadionu! Na wyświetlaczu temperatura otoczenia 4, 5 a nawierzchni jezdni 4,1 Niebo niebieściutkie ze słońcem.

 

Jeśli chodzi o sylwester telewizyjny w ogóle (Wrocław, Gdynia, Kraków), to totalna klapa. Słabo. Oglądały tylko osoby na rauszu, albo też nie. Ale im było wszystko jedno. Szkoda, że ich też policzyli :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP załatwiła sobie dane już dziś:

 

Sylwester

 

TVP2 3,4 mln widzów (24 proc.)

Polsat 2,6 mln (18,7 proc.)

TVN 1,3 mln widzów (9,5 proc.)

 

TVP1 miała tyle samo co TVN. Tutaj więcej na ten temat http://www.tvp.info/18271441/najwiecej- ... e-na-topie

 

Ale Polsat i tak ogłosił zwycięstwo :)

Jak widać, liczbami można bezproblemowo żonglować, tak aby móc ogłosić sukces. Przed chwilą Dorota Gawryluk poinformowała w "Wydarzeniach", że najchętniej oglądanym koncertem sylwestrowym w Polsce był ten nadawany na Polsacie - na ekranie pojawiły się procentowe dane, prezentujące udziały, z których wynikało, ze Polsat minimalnie wygrał z TVP2. Dopiero, kiedy uważnie wsłuchaliśmy się w to, co mówi prezenterka (a czego nie było na ekranie) okazało się, że Polsat zaprezentował udziały w grupie 16-49, doliczając do nich widzów kanału Polsat2 (który również transmitował imprezę). Czy Polsat doliczył widzów, którzy oglądali wrocławski koncert na TVP Polonia do wyniku TVP2?

 

Obstawiam, że nie. :)

źródło

 

:brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogdan425, ja z żoną trochę patrzyłem na te telewizyjne sylwestry, i my nie byliśmy na rauszu. :oops:
Przecież napisałem:
albo też nie.

Ale i tak nic z tego nie wynika. Medialnie "Sylwester" był cienizna. Taka maszynka do robienia pieniędzy.

Reklam, esemesów, celebrytów skolko ugodno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisałem:
albo też nie.

Ale i tak nic z tego nie wynika. Medialnie "Sylwester" był cienizna. Taka maszynka do robienia pieniędzy.

Reklam, esemesów, celebrytów skolko ugodno.

Zrozumiałem że ci co byli na rauszu to albo oglądali, albo nie, bo byli na rauszu i nie byli w stanie, lub nie to ich obchodziło. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale TVP1 pewnie sromotnie przegrał w gr. komercyjnej tym żenującym odcinkiem JTM z udziałem Rolników-Celebrytów mruczących i fałszujących - bal dla ubogich

Nie rozumiem słów, których używasz. Piszesz raz "wiejski", nie wiem co to ma oznaczać, jest to sugerowanie- wieś, czyli coś gorszego, zacofanego.. Teraz piszesz,że coś jest dla ubogich- czyli znowu lecisz jakimś tekstem mającym poniżyć pewną warstwę społeczną. Robiłeś kolego badania rynku i wiesz kto oglądał JTM w sylwestrową noc,że pozwalasz sobie na takie wypowiedzi?? Swoją drogą skoro piszesz jaki był to odcinek i kto brał w nim udział znaczy się,że zaliczasz się do tej pogardzanej przez siebie grupy bo oglądałeś. Naprawdę tak trudno zrozumieć,że JTM ma rzeszę fanów i część tych osób ogląda każdy odcinek także ten sylwestrowy. Naprawdę także odrobinę szacunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do wyników - co roku to samo. W 2012/2013 też Dwójka była najlepsza. A Polsat sobie dodał wszystkie stacje emitujące noc sylwestrową i ogłosił "tak, to my wygraliśmy".

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tv ... a-polsatem - wyniki z Wirtualnych Mediów.

 

http://centruminformacji.tvp.pl/1828324 ... sylwestrze - Dwójka liderem oglądalności w Sylwestra. Rzadko się ostatnio to zdarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jóźwik to fatalny komentator, wręcz tragiczny. Nic nie widzi, nic nie wie, ciągle się myli. Lepiej żeby prowadził tylko studio. Panie Włodku, przyjaźń przyjaźnią, ale są rzeczy ważniejsze, niż zatrudnianie niekompetentnego kolegi. Że w tamtym roku nie wysłali? Oczywista sprawa, przecież Kowalczyk nie startowała, więc wysłali tylko reportera Parfjanowicza - zresztą, jak się zakończyła jego "przyjaźń" z Kowalczyk to wiemy. Nie ma TVP szczęścia to tych biegów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/in ... ego-w-tvp2 - dobrze, że są poruszane takie tematy w TVP, jednak muszę się przyczepić - podzielone odcinki. Nie łaska przesunąć powtórkę M jak miłość na 15:05, a na 16:30 dać np. powtórkę jednego odcinka Boskich? Wtedy byłoby miejsce na cały odcinek. A tak - pierwsza część dzisiaj, druga jutro... Cała TVP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna w Dwójce lecą spoty na Telekamery, jak głosować. Paski też są /ale tutaj akurat nie przeszkadzają/. Wiadomo, że po trzech latach ponownie transmisja będzie w Dwójce. Oby się nie skończyło tak jak ostatnio, że TVP zgarnia wszystko, i jeszcze promuje swoje programy.

 

Oglądałem wczoraj program Tomasza Lisa i ledwo wytrzymałem do końca. Michnik po prostu był jeszcze bardziej stronniczy od Lisa. To cały program wczoraj był dla niego poświęcony? Za dużo wazeliny. Za dużo. Lubię program Lisa, ale wczoraj po prostu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...