Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Piątek:

O mnie się nie martw - 1 560 540 widzów (10,22%)

Jeden z dziesięciu - 1 443 347 widzów (10,79%)

 

Sobota:

Kocham Cię Polsko  - 2 230 469 widzów (14,59%)

Familiada - 1 675 796 widzów (19,19%)

Postaw na milion - 1 607 987 widzów (11,36%)

 

Niedziela:

Familiada - 2 345 802 widzów (20,39%)

Puchar Świata w Biegach Narciarskich - 1 400 799 widzów (13,81%)

 

źródło: dzięki uprzejmości STARS TV na Twitterze. 

Edytowane przez Patjyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak, co do The Voice: Mi tam Górniak nie przeszkadzała, ważniejsze w tym programie są występy. Ale... nie. Ostatnio np. ważniejsze w tym programie są jakieś łzawe historie na etapach castingowych, przesłuchaniach w ciemno, a w finale np. nie pokazali w całości singla Anny Karwan. Ważniejsze promowanie wody mineralnej...

Do poprawki jest więc montaż. Muzyka ma być na pierwszym miejscu, a nie jakieś wody i łzawe historyjki. Ale dopiero wiosna, do jesieni jeszcze sporo.

 

KCP - no tak, Królikowski tutaj niewiele denerwuje, ale da się to oglądać, spokojnie, a tak to bez większych zmian. Tylko jedno ale. Jedne rundy trwają krótko, drugie długo, a najlepsze - za krótko. Nie można jakoś tego wyrównać, np. 7-8 minut na każdą rundę.

 

Co do wyników:

Piątek - Jeden z dziesięciu wiadomo, O mnie się nie martw wiadomo, a gdzie Rodzinka.pl i najnowszy hit z Frąckowiak? ;) Nie ma! Rodzinka.pl podejrzewam, że milion osiągnęła, ale Jest okazja to mogło nawet mniej... Gdzie ty Dwójko idziesz?

Sobota - Postaw na milion ładnie się trzyma, 1,5 mln widzów ponad w trudnym paśmie - brawo. Widownia KCP stabilna, Familiada nie dziwi - zawsze lepiej radziła sobie w niedziele, niż w soboty.

Niedziela - ładnie się oglądają biegi, tylko szkoda, że następne z taśmy...

 

Teraz trochę o Makłowiczu, wiadomo, że zarzuca TVP, że w spocie na wiosnę zmanipulowała jego wypowiedż. I tutaj pytanie, co dalej. Z jednej strony jego usunięcie z Dwójki by mnie smuciło, bo podróżuje po wielu krajach, odkrywa głównie zabytki i tak dalej /bo kuchnię już niekoniecznie/. Ponadto zna się na ciastach i tak dalej, co potwierdza w "Bake Off".

Ale - z drugiej strony jego program się wypalił. Od kilku lat więcej jest podróżowania niż gotowania. Nie lepiej zostać było przy Podróżach kulinarnych? Tutaj to więcej czasu poświęcali na potrawy, a nie na zwiedzanie. Tutaj odwrotnie. Naprawdę poszli w złą stronę i dziwię się, czemu od tylu lat to leci.

I jeszcze jedno - ewentualne usunięcie Makłowicza przy braku Bake Off na jesień może znaczyć, że Dwójka pozostanie bez programu kulinarnego.

Ale zobaczymy, jak to dalej pójdzie, jak to się skończy, czy Makłowicz zostanie, czy jednak nie.

 

Aha - dziś Bake Off o ciastach, wypiekach regionalnych. ;)

Edytowane przez maciejolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 z 10 - 11/97. Dzisiaj powiększono czcionkę podczas prezentacji zawodników, co wygląda O-HY-DNIE! Ona jest kolosalna. Poza tym masa błędów realizacyjnych, pokazywali pana numer 6, a nie pana numer 8, niepłynne przejście pomiędzy pokazywaniem kolejnych zawodników w drugim etapie.  A dzisiaj w programie 9 panów i jedna dama. :) W pierwszym etapie dowiedzieliśmy się, że Teneryfa jest na Malediwach :mrgreen:  Pożegnaliśmy w pierwszym etapie pana Karola i pana Andrzeja,  więc pozostaliśmy w ósemkę,  szóstka zachowała trzy szansę. W drugim etapie dowiedzieliśmy się ponownie od pana numer 1, że jedna sroka wiosny nie czyni, a od pani numer 10, że wielkim filmowym gorylem była Godzilla :mrgreen:  W finale zobaczyliśmy panów Piotra, Jana i panią Elwirę. Wszyscy zachowali po jednej szansie. W finale inne kadrowanie, dużo podłogi widzialnej.  Pierwsza trzy razy odpowiedziała pod rząd pani Elwira, wyznaczyła pana Jana, ten oddał pytani, a ona panu numer 1, potem on jej, ona na siebie i znowu pan numer 1. Troszkę odskoczyła.  Kadrowanie poprawiono na 27 do końca.   Pierwszy odpadł na 22 do końca pan Jan rezultatem 21 pkt.  Na 20 do końca odpadła pani Elwira i jej 81 pkt. Został sam pan Piotr, zaczął iść sam, doszedł do 10 do mety, zdobył 131 pkt, piąte miejsce, a więc awans do Wielkego Finału ma :) Nawet pan Tadeusz na koniec rzucił rymem "Pięć razy w tygodniu, Od poniedziałku do piątku" :mrgreen:

 

Wynik biegów bardzo dobry, myślę, że to zasługa świetnego występu Justyny Kowalczyk, no bo przecież ludzie nie oglądali biegu dla napakowanego Mariana, co miał nad nimi wszystkimi 2 minuty przewagi :mrgreen: No ale biegi w Quebeku nie zostaną pokazane, bo niestety Dwójka woli w tym paśmie powtórki (bo te transmisje są około 16-17). Też Justyna nie startuje. Także Kacper Merk i Igor Błachut zapraszają do Eurosportu :mrgreen:

 

O właśnie, jestem ciekaw tych wyników programu z panią Frąckowiak.  Może lepszy od majstrów, może gorszy, obstawiam to drugie ;) W każdym razie może się dowiemy od pana Wójcickiego, jakie są rezultaty tego programu, on ma laptopa z danymi, więc wie co nieco :mrgreen:

 

No tak, pan Makłowicz powiedział o manipulacji, TVP pewnie będzie się wypierać w oświadczeniu, że nie zrobili tego. Co się z nim stanie teraz? Może zostanie wyrzucony. Tak mnie to przychodzi na myśl.  Zgadzam się, byłoby smutno. Taki program podróżniczy (bo kulinaria obecnie to 20%) stracić to naprawdę ogromna strata, w dodatku jest on na antenie Dwójki chyba od 15-16 lat, taka strata mogłaby być później porównywana z ewentualną stratą "1 z 10", która jeszcze dlugo się nie stanie.  Może jednak skończy się na reprymendzie i pan Makłowicz pozostanie. 

Edytowane przez rafpolsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę dzisiaj od tego, kto wystąpi w następnych odcinkach "Kocham cię, Polsko". Żeby nie psuć zabawy, umieszczam tym razem w spoilerze: 

Rozmus, Norbi i uwaga, uwaga - Tylicki. ;)

 

Towarzystwo nie powala. A co do

Norbiego, kto wie, czy przypadkiem i on nie dostanie jakiegoś programu w Dwójce. Tylicki ma, Rozmus miał, to Norbi też? ;)

 

 

Ale popsuli czcionkę w "1 z 10"! Teraz to dopiero kulfony. Żle, żle! I te błędy realizacyjne... Kto tam pracuje? Jacyś nowi? Niech to jakoś poprawią, szczęście, że tylko to.

 

Bake Off - wczoraj oglądało się przyjemnie. Polskie ciasta i słodkości, mmmm.... ;) A prowadzące? Już się przekonałem, są OK. Mogą być. Aha - zmienili lektora. W poprzedniej edycji była nią prowadząca, z kolei teraz jest nim Nikiel. Ech...

Oglądalność zbliżona do I sezonu, więc nie jest żle.

 

O Makłowiczu. Z jednej strony spore doświadczenie, no ale z drugiej ten jego program. Pisałem, nie, nie, nie w takiej formule jak teraz. Nie lepiej było zostawić tą starą, gdzie gotowanie zajmowało 80%, a podróże 20%? Dziś jest dokładnie odwrotnie. Ale jakiś wiernych widzów jeszcze ma.

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/robert-maklowicz-reklamuje-tvp-nie-chcialem-chwalic-calej-telewizji-polskiej-bo-wiele-rzeczy-w-niej-mi-sie-dzisiaj-nie-podoba - tutaj najnowsze szczegóły. Słowa dotyczyły tylko programu, a nie TVP.

Na razie do końca wiosny Makłowicz nadal w Dwójce. A co dalej, no zobaczymy. Zerwanie teraz kontraktu to byłby mega skandal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Norbiego to doświadczenie dziennikarskie ma - kiedyś prowadził Call-TV w TVN, a obecnie jest związany z Polskim Radiem Olsztyn. Zresztą jak Norbi gościł z Beatą Tadlą u Kuby Wojewódzkiego w zeszłym roku, to krytycznie odnosił się wobec TVP i ''dobrej zmiany'', więc nie wiem czy TVP by go chciała.

 

Co do Makłowicza to prosi się, żeby TVP się go pozbyła raz na zawsze - taka jest prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 z 10 - 12/97. Dzisiaj znowu ten fatalnie zmontowany podkład, ale 8 panów i 2 panie. Komplet w drugim etapie, sześcioro z trzema szansami.  W ffinale spotkaliśmy się z panem Grzegorzem, Jackiem i Jakubem, ostatni zachował dwie szanse. Ta czcionka serio kolosalna, jakby jakiś dziecka obsługiwał grafikę, a nie profesjonalista.  W finale pierwszy odpadł pan Jacek z 21 pkt, drugi pan Grzegorz z 61 pkt. Został więc pan Jakub, zaczął od 15 do końca iść sam, miał 72 pkt, skończył z 82 pkt, co pewnie nie da awansu do Wielkiego Finału.  Pan Tadeusz na koniec powiedział ,że gra zakończyła się tak jak zwykle - że wygrał jeden :mrgreen: Był chyba jeden odcinek w roku 1996/1997, że wygrał pan Marek Krukowski i jeszcze jakaś pani, że po doliczeniu 10 pkt za zachowane szanse oboje mieli po równo - 152 pkt, a jako, że regulamin nie przewiduje pytań dogrywkowych, oboje znaleźli się na liście zwycięzców.

 

No z Norbim taki jest problem, że ma negatywne nastawienie wobec #dobrejzmiany. Ale jakoś Skiba też ma negatywne a przez długi czas utrzymał się w programie "W tyle wizji", można? Można :mrgreen: 

 

Tymczasem na sąsiednim forum ujawniają składy kolejnych nagrywanych odcinków KCP ;) Zapowiada się ciekawie, bo są wśród  nich radiowcy (nie z PR!), sportowcy, muzycy ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co do Makłowicza to prosi się, żeby TVP się go pozbyła raz na zawsze - taka jest prawda.

To raczej TVP wiele robi by zakończyć z nim współpracę.

 

Uczestnikiem "Pierwszej Randki" była koleżanka Marceliny Zawadzkiej. Ponoć nie skończyło się na jednym spotkaniu. Marcelina prywatnie śledzi losy tej pary. Tak mówiła podczas konferencji gdzie przedstawiano ramówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 z 10 - 13/97. 9 panów, jedna pani, do drugiego awansowali wszyscy, a 8 zachowało trzy szanse. W finale spotkaliśmy się z panami Jerzym, Kamilem i Jarosławem, ten ostatni zachował trzy szanse, pozostali jedną. I pan Jarosław trzy razy dobrze odpowiedział i zaczął iść z pytaniami na siebie, na dziewiątym z rzędu poprzestał i oddał panu numer 1. 233 pkt już miał. Kolejnym idącym na siebie był pan Kamil, który na siódmym z rzędu jednak skuł i znowu walczyliśmy na przyciskach. Na 14 do końca pan Jarek znowu zaczął iść na siebie, na trzecim poprzestał, dał szansę panu numer 1. Ten nie chciał być gorszy i zaczął też iść na siebie, jednak na trzecim skuł. I na przyciskach poległ pan Kamil rezultatem 131 pkt, dwie szanse tak stracił. I pan Jarek potem znowu zaczął iść na siebie, to było 6 do końca,  tak oto doszedł do mety, zachował wszystkie trzy szanse,  rezultatem 413+30 = 443 pkt ma pewne pierwsze miejsce i awans do Wielkiego Finału.  Pan Jerzy 61+20 = 81 pkt. To trzeci rezultat w historii programu, pierwszy ma oczywiście pani Perczak i jej 493 pkt, drugi ma pan Bruc i jego 463 pkt, trzeci ma pan Jarek ;)

 

Kolejne gwiazdy w KCP ;) Tym razem są to:

 

 

Marcelina Zawadzka (była już!),  Dorota Czaja, Paulina Chylewska,  Michał Szpak, Beata Chmielowska-Olech. Ponoć jest szansa na epizod "DDP" vs "BO:AC!"

 

 

I po tym fragmencie cenzury jedziemy dalej :mrgreen:

 

Z programem "Dziewczyny kontra chłopcy" zaczynają się dziać ciekawe rzeczy, bo okazuje się, że ten program nie wyruszy w marcu. Nie wie czy pamiętacie, ale nie było go w tej prezentacji ramówkowej. No to kiedy? Kwiecień? Ruszy jak majstry miesiąc, czy nawet dwa po starcie sezonu wiosennego?

 

Przegląd telemetrowy za wczoraj -  "Barwy.." 3,711 mln,  "Mjm" 5,7 mln,  "1 z 10" 1,871 mln,  "Magazyn Ekspresu Reporterów" 1,804 mln.  Zapowiedzi "Pierwszej randki" osiągnęły 1,511 mln. Teleturniej tradycyjnie na fali, oscyluje wokół dwóch milionów, Ekspres Reporterów również ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem właśnie o 1 z 10 pisać, że to był jeden z lepszych odcinków ostatnimi czasy. No takie wyniki zdarzają się rzadko, ponad 400-punktowe. O, mój faworyt do obu nagród w WF! ;)

 

KCP - oj, gwiazdy się powtarzają. Bardzo, bardzo nieładnie. Tak być nie powinno. Skończyły się czy co? A nie zdziwię się, jak w jednym z odcinków pojawią się gwiazdy, które były w ostatniej serii, tylko rzecz jasna w innych drużynach.

 

Dziewczyny kontra chłopcy - no właśnie. Był podany tylko tytuł. Nic a nic w tym komunikacie prasowym. Program widmo. A niech klecą jak Mów mi mistrzu i ruszy na wakacje. Powstanie z jakiś osiem odcinków i tyle. No ale na dziś to program widmo - o czym, z kim i kiedy.

 

M jak miłość coraz gorzej. A nie mówiłem, że coraz bliżej końca? Milionerzy skutecznie osłabiają. Oby tak dalej. Barwy - nie dziwię się, 1 z 10 i MER - to samo, a co tu robi zapowiedż randek? Aż tyle to oglądało? Błąd czy co?

 

Z cennika o ramówkach wielkanocnych:

- Wielki Piątek 14 kwietnia: będzie Cejrowski, grrrrr /powtórkowy/; w ciągu dnia niemalże filmowo; Sznuk normalnie; Barw szczęścia i w ogóle wszystkich piątkowych seriali brak, w zamian filmy

- Wielka Sobota 15 kwietnia: po Kotarskim film "Karol. Papież, który pozostał człowiekiem", po Familiadzie powtórkowe Na sygnale i Znachor /wielkanocny klasyk/ ;), wieczorem bez zmian

- Niedziela Wielkanocna 16 kwietnia: dokument. powtórka Znachora, Ukryte skarby, dwa filmy, specjalna Familiada, Piękna i Bestia, powtórka randek, blok informacyjny, Pan Wołodyjowski cz. I, Step Up - Taniec zmysłów, program rozrywkowy, dalej filmy

- Poniedziałek Wielkanocny 17 kwietnia: od rana Pan Wołodyjowski w dwóch częściach, dokument, dwa filmy, Familiada, powtórka Kocham cię, Polsko, wczorajszego wieczornego filmu, blok informacyjny, Pan Wołodyjowski cz. II, telenowele /Barwy szczęścia no niech Ci będzie, ale M jak nic w tym dniu to skandal!/, świąteczne Bake Off, i powtórki filmów.

 

Bardzo miernie. Widać, co dobra zmiana zrobiła z kabaretami, bo teraz nie będzie ich wcale. Same filmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M jak miłość coraz gorzej. A nie mówiłem, że coraz bliżej końca? Milionerzy skutecznie osłabiają. Oby tak dalej. Barwy - nie dziwię się

 

5.7 miliona to niby słaby wynik ? Coraz gorzej ? :D Przecież to świetny wynik i wszyscy nadawcy oddali by wszystko za taką oglądalność i kasę z reklam. Jak nie podobają Ci się MjM, Barwy, Rodzinki to po prostu nie oglądaj, ale nie marudź w co 2 poście o tym jak są beznadziejne. Ludzie chcą to oglądać czy to Ci się podoba czy nie. Naprawdę to już się robi nudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patjyk Co się dziwić,skoro "Pierwsza Miłość" jest nadawana o słabej porze-o 18:00 większość wraca z pracy do domu.

Jakoś Klan, jest nadawany o tej samej godzinie i ma większą oglądalność. No teraz, to ona spada, ale zazwyczaj jest większa od PM. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że w przeciwieństwie do "Pierwszej miłości", "Klan" wygrywa oglądalnościowo z przewaga dzięki naprawdę sporej grupie osób starszych przyzwyczajonych do oglądania serialu oraz tzw. "bekowiczów" którzy oglądają serial tylko dla wyszukania tam pewnych "perełek". Tak samo "M jak miłość" - mimo (moim zdaniem) totalnego spadku jakościowego fabuły są wierni fani serialu, którzy od 17 (!) lat starają się nie przegapić ani jednego odcinka (co prawda przez większy wybór kanałów niż w roku 2000 kiedy serial startował nie ma szans na oglądalność pokroju 12 mln) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M jak miłość to kiedyś miało 7-8, a nawet 11 milionów. Spada regularnie. Ale jakaś tam spora część widowni zostaje i to widać. I jeszcze tak będzie. Takie spadki 200-300 tys., będą rozłożone na lata. Nie tak od razu.

W ogóle jak startował serial to był emitowany w soboty i w niedziele. Może warto by wrócić do tego?

Aha - niedługo znów powtórki poranne od nowa. I dobrze, bo odcinki do 2006/2007 trzymały wysoki poziom, a dalej to już szkoda pisać...

 

Ostro promują te randki. No dobra, zapowiedzi OK, jingle reklamowe OK, ale ozdobnik? Nie wracajmy do czasów, kiedy połowę ekranu tak zaśmiecali! Litości... Ale jak mają tak promować to niech ci będzie. Dziś to rusza. Zobaczymy, jak będzie to wyglądało u nas. Wiadomo, że w każdym odcinku będzie pięć randek.

 

Z ramówek 10 - 16 IV:

- mało o rocznicy smoleńskiej w TVP2. Brawo!

- w Wielki Piątek bez Boskich w ogóle. Nawet porannych powtórek nie ma. W zamian dwie powtórki "M jak miłość". Jest też nabożeństwo o 17:00. Ale co tu robi Cejrowski? To kpina! Nie ma też "Jest okazji/Powiększenia".

- w Niedzielę Wielkanocną Rodzinka.pl o 08:10 - następna kpina, ale z drugiej strony może to dobrze i z rana? Nie widać żadnego programu rozrywkowego.

Oj, biedne święta się szykują. Same filmy i Familiada. Nic specjalnego.

 

http://www.press.pl/tresc/47853,tvp_-wpis-maklowicza-nie-opisuje-stanu-faktycznego_-maklowicz_-zrobiono-mnie-w-konia - to w końcu jak? TVP twierdzi, że Makłowicz wiedział, gdzie użyte zostaną jego słowa. Naprawdę no...

No to jak odejdzie, to będzie bardzo ciężko o jego następcę. I po 19 latach znikną kulinaria z Dwójki, pewnie zastąpią je kolejne powtórki Boskich, a co!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 z 10 - 14/97.  Dzisiaj 10 panów. Ten podkład źle zmontowany serio mnie wkurza :/  Dzisiaj po pierwszym etapie byliśmy w 9, 6 z trzema szansami. W finale spotkaliśmy się z panami Mateuszem, Marianem i Sebastianem, zachowali kolejno szanse 2,3,1. Pierwszy trzy razy dobrze odpowiedział pan Mateusz, który skierował kolejne pytanie ku  panu Sebastianowwi, ten dal panu Marianowi, który jednak pobłądził.  Po połowie pytań wszyscy nadal byli w grze, lecz po jednej szansie mieli. Pierwszy został wyeliminowany pan Sebastian rezultatem 51 pkt, na 16 do końca. Pytanie dalej pan Marian, 53 pkt. A od 14 do końca szedł sam pan Mateusz,  właściwie to nawet nie ruszył, bo pomylił się na dynastii, która przejęła rządy w Rosji po wielkiej smucie. Romanowowie, nie Aleksandrowiczowie. 72 pkt, 10 pkt zabrakło do ex aequo 10 miejsca na liście.

 

Te "Pierwsze randki" - raz wyskoczył ten ozdobnik podczas 1 z 10, ale na szczęście nie podczas finału.

 

A czasem programu Makłowicza nie produkuje jego własna firma? On może chyba sobie zastrzec, że nie życzy sobie emisji programów na antenie Dwójki. Nie wiem dokładnie jak to działa, ale podejrzewam ze w taki sposób.

 

Ja o Smoleńsku tak za bardzo nie widziałem żadnej propozycji w Dwójce, to jednocześnie pokazuje, że Jedynka jest traktowana priorytetowo a Dwójka ma być taka typowo rozrywkowa. 

 

 

Nabożeństwo o 17:00 w Wlk. Piątek to będzie to, co jest emitowane co roku z kościoła ewangelicko-augsburskiego. Przynajmniej to się utrzymywało w ostatnich latach, te transmisje chyba nawet nie były produkowane w jakości HD, a w marnym SD. Ale to jest tradycja, że w Dwójce pokazują inne religie od wielu wielu lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Makłowicza - tak, jego własna firma produkuje program, TVP kupuje od niego (zresztą w okresie 1998-2008 program Makłowicza produkowała firma Ewy Wachowicz i to też się na podobnej zasadzie odbywało). Teoretycznie mogłoby pójść zastrzeżenie, tyle tylko że nie wiem, czy czasem nie byłoby jak z Cejrowskim. Bo tam też były jakieś komplikacje, ale uznano, że skoro Telewizja Polska kupiła wyprodukowane programy, to jest to już własność telewizji. I tak samo może być z Makłowiczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Makłowicza - tak, jego własna firma produkuje program, TVP kupuje od niego (zresztą w okresie 1998-2008 program Makłowicza produkowała firma Ewy Wachowicz i to też się na podobnej zasadzie odbywało). Teoretycznie mogłoby pójść zastrzeżenie, tyle tylko że nie wiem, czy czasem nie byłoby jak z Cejrowskim. Bo tam też były jakieś komplikacje, ale uznano, że skoro Telewizja Polska kupiła wyprodukowane programy, to jest to już własność telewizji. I tak samo może być z Makłowiczem.

 

Cejrowski skarży się że TVP nie zapłaciła mu jeszcze za żaden odcinek "Boso przez Świat" i nie płaci tantiem.

 

"

Telewizja Polska nie zapłaciła mi jeszcze za „Boso przez świat”. Puszczają moje odcinki w koło ale za nie nie zapłacili. Ja mogę sobie zarobić i żyć z czego innego, ale moim współpracownikom należą się tantiemy – mówił podróżnik.

Cejrowski próbował rozmawiać w TVP z prezesem Jackiem Kurskim i Marcinem Wolskim o sprawie zaległych tantiem dla jego ekipy ale jak na razie sprawa utknęła w pionach prawniczych."

 

http://wolnosc24.pl/2017/03/15/cejrowski-tvp-cenzurowala-moje-programy-a-najpopularniejszy-program-polowy-lat-90tych-zostanie-wznowiony-audio/

Edytowane przez radek89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...