Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A tymczasem wiadomo co będzie za tydzień w Kocham Cię Polsko!
 
Wielkanoc to jedno z najważniejszych świąt w polskiej tradycji, któremu towarzyszy wiele obrzędów. Dlatego też, w programie „Kocham Cię, Polsko!” nie może zabraknąć pytań o wszystkie aspekty tego święta.

Już w Wielką Sobotę wyemitowany zostanie specjalny, świąteczny odcinek, w którym – jak na rodzinne święta przystało – naprzeciwko siebie staną dwie lubiane rodziny w Polsce – Królikowscy (prowadzeni do zwycięstwa przez Macieja Musiała) kontra bracia z zespołu Pectus (pod wodzą Tomasza Kammela).

 

Tematem przewodnim odcinka będzie oczywiście Wielkanoc. Nie zabraknie kalamburów związanych z tą tematyką, pytań o największą palmę wielkanocną w Polsce, czy rekord Guinessa w gotowaniu żuru. Widzowie zobaczą również, czy gwiazdy wiedzą co powinno się znaleźć w wielkanocnym koszyczku i co króluje na wielkanocnym stole. Obie rodziny odkryją przed widzami swoje sekrety, zdradzając w jaki sposób spędzają święta.

Widzowie Dwójki dowiedzą się:

  • kto robi najlepszy wielkanocny chrzan,
  • co robi Pectus po świątecznym śniadaniu,
  • kto nie przeczytał Wesela,
  • co lubi śpiewać Antoni Królikowski i kogo uważa za najzdolniejszego artystę młodego pokolenia,
  • czy rzeczywiście w Głuchym telefonie chodzi o to żeby wszystko usłyszeć.

 

 


Źródło: http://www.wprost.pl/ar/534100/Wielkanoc-w-Kocham-Cie-Polsko/

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za poprzedniej władzy nie podobało mi się, jak TVP emitowała spoty promujące "równość", które de facto szerzyły dewiacje.

Uwrażliwianie widza na problemy innych i nauka tolerancji, to najlepsze rzeczy do emisji w TVP. ;) Na takie programy TVP może wydawać miliony. Choć tego nie robiła - te spoty równościowe nie były jej produkcji, tylko organizacji społecznej.

 

Kocham Cię, Polsko! zupełnie nie trawię, więc nie oglądam. Ale wyniki może mieć najlepsze, ze wszystkich "nowości". W końcu, to program rozrywkowy. A ta przyciąga widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam bardzo lubię "Kocham cię Polsko" i uważam że w porównaniu do jego słowackiego odpowiednika (do zobaczenia na przykład tutaj:

) wypadamy na prawdę nieźle a prowadząca Basia się naprawdę rozkręca i nieźle się bawi - zwłaszcza przy śpiewaniu piosenek.

Mam nadzieje że program będzie emitowany po staremu w każdy sezon a nie tylko wiosną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za poprzedniej władzy nie podobało mi się, jak TVP emitowała spoty promujące "równość", które de facto szerzyły dewiacje.

Znowu jakieś patologiczne wypowiedzi rodem jak od ludzi z marginesu.

 

A co do "Kocham Cię Polsko" to przecież tandeta, jak widzę tutaj po tym co piszecie to wieś śpiewa i tańczy a na dodatek promują dalej Królikowskiego :/  Słyszałem też że w jednym z nowych odcinków gadali cos o tej aferze ze świeczkami zapachowymi, co to się wydało że Rafalala i Ewelina Lisowska miały jednego faceta :D .

Edytowane przez dilf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Śniadaniu na Trawie dzisiaj była bardzo dobra dyskusja o hejcie. Polecam powtórki. Dzika Muzyka? Fajnie, tylko jak mówiłem, trochę za póżno. A potem Sonda 2 - wiem, kolejna powtórka, ale chyba już trochę za dużo? Wystarczy jedna, w piątki.

Co do Śniadania na Trawie - zgodzę się częściowo; póki co najlepszy odcinek, ale zaproszenie youtubowego hejtera (który na dodatek głupio się usprawiedliwiał) zepsuło dobre wrażenia. O Dzikiej Muzyce - moim zdaniem pora jest OK (zwłaszcza jeżeli przyjąć, że głównym konkurentem pasma kulturalnego na TVP2 jest program TVN24 o zazwyczaj 12:10 [nie podam tytułu, nie miejsce na to]). Co do Sondy 2 - oglądałem nagranie z poniedziałku, wszystko dobrze (za młody jestem na pamiętanie oryginalnej Sondy [Kurek i Kamiński zginęli prawie rok przed moimi narodzinami], choć zdarzyło się obejrzeć przynajmniej kawałek odcinka z emisji na TVP Historia), tylko czemu mają służyć komentarze typu Tam są pająki! czy Mamo, kup mi taka rybe (pisownia przynajmniej zbliżona do oryginalnej)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zachowaj swoje radykalne opinie dla siebie? Nie mają żadnego potwierdzenia w rzeczywistości. Orientacja nie jest dewiacją.

 

I TVP powinna wspierać kampanie społeczne. Wolałbym jakieś programy na ten temat, zamiast głupiutkich a'la KC,P!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że teraz Tolerować jest trendi nie oznacza, że całe państwo ma się zrzucać na kampanie, których i tak większość nie rozumie i nie chce zrozumieć. A tym bardziej, że to jest jakaś jedyna prawda objawiona. Obecne tendencje są zupełnie inne.

 

A ja tam bardzo lubię "Kocham cię Polsko" i uważam że w porównaniu do jego słowackiego odpowiednika) wypadamy na prawdę nieźle a prowadząca Basia się naprawdę rozkręca i nieźle się bawi - zwłaszcza przy śpiewaniu piosenek.
Mam nadzieje że program będzie emitowany po staremu w każdy sezon a nie tylko wiosną.

 

Może i prowadząca pani Basia się dobrze bawi, ale czy widzowie dobrze się bawią, widząc tę sztuczną lalę jak próbuje grać naturalność? Mniejsza o gości, ale prowadzenie i oprawa graficzna są zdecydowanie gorsze niż za czasów tego programu z Kurzajewskim za sterami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak... Co do Sondy, też mnie denerwują niektóre komentarze na ekranie. Ale jest temat o Sondzie 2, i tam możemy kontynuować.

 

Urbański, jak to, skoro w ogóle nie wyemitowali żadnego odcinka? Dziwne.

 

Zaproszenie YouTubera, który hejtuje? No nie popieram. Mogli zaprosić takiego, który nie hejtuje i tak dalej, byle nie Gimper i podobni. Ale i tak wczorajszy program daje wiele do myślenia w tym temacie.

 

Kocham cię, Polsko. Zacznę od kilku spostrzeżeń z wczorajszego odcinka.

- Musiał pomylił nazwisko przy przedstawianiu gości w swojej drużynie

- mogliby raz mówione, raz rysowane kalambury, bo tylko rysowane to tak nie pasuje

- nietypowo pierwszą rundą były "Zakazane słowa"

- powtórzyła się jedna runda. Jakby nie mogli wstawić innej, tylko dali drugi raz to samo. I tutaj ciekawe - albo walnęli się na montażu, albo im czegoś brakło. Sam nie wiem, jak to się stało. Mogliby chociaż wstawić Głuchy telefon, ale go nie było. Dziwne.

- pierwsza 50 wykręcona w finale

- trzeci raz wygrywa drużyna Maćka. Ciekawe...

 

Prowadząca spisuje się dobrze, ale niektórym faktycznie się nie podoba. W ogóle co ta Szatan jest lansowana w Dwójce? Gra w najpopularniejszym serialu. No ale ile? Reklam nie liczę. Co masz do oprawy graficznej? To tylko zmodyfikowana wersja poprzedniej. I po co usuwali jeden wers "Ja tak po prostu, Kocham cię" z piosenki na początku?

 

Teraz poczekać na wyniki. Wniosek po trzech odcinkach jest taki, że to nadal najlepsze show rozrywkowe tej wiosny. Ale co na to widownia?

 

Dzisiaj była specjalna Familiada. Grały osoby z zespołem Downa. Popieram takie idee. W innych teleturniejach jakoś specjalnych odcinkach nie ma. Jeden z dziesięciu robi dwa na rok, chociaż w zeszłym roku takiego nie zauważyłem. W Postaw na milion też powinni zrobić odcinek np. z celebrytami dwoma/trzema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc "reklam nie liczę" to tak jakby po części zamykać oczy na to, że pani Basia jest nadmiernie pompowana. Nikogo nie winię, po prostu tak jest. Gra w sporej części nowych filmów, których z szacunku dla kinematografii nie będę wymieniał, gra w reklamach, do tego prowadzi jeden z bardziej popularnych programów w publicznej telewizji.

 

Co do oprawy - takie szczególiki robią różnicę, choć widziałem też delikatne zmiany w czcionkach, ale to pryszcz w porównaniu do osób, które teraz dowodzą drużynami. Duet Rogalska&Zielińska był autentyczny, a Kammel po prostu robi z siebie idiotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi macieju olku!

To były dobry pomysł żeby Postaw na milion miało odcinek z celebrytami.

Do tej pory nie było żadnego odcinka w którym osoby z racji wyuczonego zawodu, publikacji prasowych bądź książkowych miałoby szansę walczyć w programie w którym pieniądze spadają jak manna z nieba.

Trzeba w takiej sytuacji wysłać maila do producenta Postaw na milion.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mają żadnego potwierdzenia, tak jak Twoje napisane kilka postów wcześniej o ŚDM.

Wskaż, co konkretnie nie ma potwierdzenia? Informacje na temat ŚDM wziąłem z oficjalnej strony www.krakow2016.com, o Watykanie z angielskiej Wikipedii (która jest wiarygodnym źródłem), a o TVP z WirtualnychMediów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zachowaj swoje radykalne opinie dla siebie? Nie mają żadnego potwierdzenia w rzeczywistości. Orientacja nie jest dewiacją.

 

 

to osoby jednej plci mogą się rozmnazac? Prawo naturalne (jako ateiście to chyba najbliższe) wie najlepiej co jest dewiacja a co nie, nie mogą się rozmnazac jak np. mieczaki, które sa obojnakami. patrząc na nature wymarli by po prostu, a jak wiemy ewolucja (a nie kreacjonizm) funkcjonuje, wiec ewolucja zdecydowala, ze związek dwóch plci jest naturalny a jednej niekoniecznie, nieprawdaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o program na temat hejtowania, to wiadomo, że jakiegoś youtubera musieli zaprosić, żeby było stanowisko kogoś, kto jest niejako "wewnątrz Internetu". Ale Gimpera to by raczej nie zaprosili. Bo gdyby do takiego programu zaprosili właśnie Gimpera, który za hejtowanie, nękanie, szkalowanie i naruszenie dobrego imienia ma pozew sądowy od Atora, i będzie miał za to wytoczoną sprawę, to tu mielibyśmy hipokryzję totalną, zwłaszcza że pozwany wykręca kotka ogonkiem i się tłumaczy że to nic złego, nawet jeśli mówi rzeczy typu "samobójstwo jest całkiem zabawne".

Zresztą, TVN w wakacje 2015 już taką hipokryzję popełnił. Bo to, że Gimper uważa obrażanie się za superzabawę, a wręcz sztukę, wiadomo od dawna.

 

Co do "KCP", to w ostatnim odcinku jeszcze jedną zmianę zauważyłem, @maciejolek po części o tym wspomniał. Pierwszą rundą były "Zakazane słowa", a runda telewizyjna była chyba przed finałem, i w tejże rundzie były tylko 3 materiały, kapitanowie nie odpowiadali.

A co do wygranej... w pierwszym odcinku to czasem nie wygrała drużyna Tomka?

 

Co do specjalnych odcinków teleturniejów, to akurat w "1 z 10" takie charytatywne się prawie w ogóle nie zdarzają, w ciągu ponad 20 lat było tylko 5 takich programów, a ostatni we wrześniu 2014. A "Familiada" ma chyba z 10 takich odcinków na rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się pomyliłem, to przepraszam. Krótka pamięć widocznie.

 

Kammel idiotą w KCP? Ja tak nie uważam. Po prostu ten program jest taki na luzie. Jest zabawa, jest rozgrywka i tak dalej. Ja tam nie widzę nic złego. To program dla całej rodziny, z którego można się zawsze czegoś nowego dowiedzieć.

 

@Kirk - chyba dwa razy była ta sama runda z telewizją i filmem. Była chyba jako druga i przed finałem. W pierwszej były cztery zagadki, w drugiej tylko trzy. Ponadto - Farna w pierwszym odcinku w drużynie, w trzecim jako gwiazda muzyczna. Kayah podobnie, tyle że nie jako gwiazda, ale w konkurencji Kto jest kim?

 

Po trzech odcinkach chciałem o poszczególnych rundach. Wymiata zdecydowanie "Polszczyzna". Ta kanapa i te literki... Literatura nieco gorzej, ale też dobra konkurencja. Kalambury mogli zrobić raz rysunkowe, raz mówione... A tak bez zarzutu, jak było, tak jest.

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/start-sezonu-wiosennego-tvn-przed-polsatem-w-grupie-16-49-tvp1-gorzej-od-tvp2 - patrzcie państwo, TVP2 lepsza od TVP1 w grupie 16-49. Tak musiało się skończyć. Grupy wszystkich widzów tutaj nie liczę, bo tu bez zmian czwarta lokata.

 

http://film.interia.pl/raporty/raport-taniec-z-gwiazdami-2016/newsy/news-taniec-z-gwiazdami-niezmiennie-3-mln,nId,2166182 - z tego linku można się dowiedzieć o oglądalności Kocham cię, Polsko! No w końcu. 2,26 mln. Czy to dobry wynik? Mnie zadowala. Nie wiem, ile miały ostatnie edycje, ale ten wynik należy pochwalić. Coś czuję, że jeszcze tej wiosny pokonają "Małych gigantów". I pytanie już co z jesienią. Skoro ma wrócić The Voice of Poland. A co z KCP? Na piątek to tak nie za bardzo, niedziela...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o "KCP", to myślę, że taki wynik jest dobry. Na pewno jest lepszy niż oglądalność poprzedniej edycji (ok. 1,5-1,6 mln). Pewnie będzie druga seria, tak przeczuwam. Ale w niedzielę raczej nie dadzą. Poprzednia seria była w ten dzień nadawana i miała najgorsze wyniki, a tej jesieni by jeszcze słabiej poszło, bo Jedynka będzie Ranczo emitować. Już bardziej by piątek pasował, choć wtedy by trzeba było seriale wywalić od 20:00 do 21:40. Ale sobota też by mogła zostać, nawet gdyby przywrócono TVoP. Wtedy by mogli dość mocne pasmo zrobić. O 20:05 "Kocham Cię Polsko!", a potem, o 21:40, "TVoP".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolei:

Kocham cię, Polsko. To był wynik tylko jednego odcinka, a tutaj wynik za trzy - http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/2-3-mln-widzow-kocham-cie-polsko-tvp2-wiceliderem-rynku. Solidne 2. miejsce w rynku. :) Ciekawostką jest fakt, że najlepszą oglądalność miał odcinek 2., z 12 marca. To był też dzień premiery Suprise Suprise w Polsacie. Był bodaj jako pierwszy nagrywany, a Dwójka możliwe, że dała go właśnie w tą sobotę, by zaszkodzić konkurencji. Wszak grała drużyny najpopularniejszych seriali. ;)

 

A teraz o tym, co z jesienią. X seria wydaje mi się, że pewna. No ale teraz o wariantach.

Poniedziałek - środa - odpadają, hitowe seriale

Czwartek - tutaj by się odważyli, no ale... czwarek to nie początek weekendu, w dodatku by ryzykowali.

Piątek - no ale tutaj trzeba by było coś wywalić. Może tak jak dawniej - O mnie się nie martw o 20:05, potem ostatni sezon Rodzinki.pl, a o 21:35 Kocham Cię, Polsko! A potem coś na wzór DBJW. Barwy szczęścia mogliby odpuścić, ale zwracam uwagę, że wróciły do piątkowego pasma i zabrały trochę widowni "Tańca z gwiazdami".

Sobota - i tu problem. Powielenie błędu Polsatu - dwa programy rozrywkowe w jednym dniu. Zauważcie, że każdy program Polsatu /wiosna 2015, jesień 2015, przed TTBZ był kasowany po sezonie. Suprise Suprise nie liczę, bo cancel po jednym odcinku ledwo/. No ale...

Niedziela - TVOP w niedziele? Nie, nie, nie. Polsat może zrobić kolejne Must Be The Music. A KCP? Też nie. Było już kiedyś w niedziele i wiemy jak się skończyło. W dodatku TVP1 będzie miała Ranczo i Rolników szukających żon - więc nie, bo byłoby pewnie ledwo milion.

Albo wymyślą na zmianę dwa programy jeden wiosną, jeden jesienią... TVOP ostatnia edycja? Jeżeli oglądalność będzie podobna do np. ostatniej, to kto wie?

Więc- jaki dzień pasuje?

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19799826,grazyna-torbicka-przechodzi-do-tvn-ma-juz-dosc.html - naprawdę coś jest na rzeczy. Jeżeli przejdzie do TVN, to czerwona kartka dla TVP. Normalnie dobra zmiana. I Dwójka zostanie bez magazynu filmowego. Śniadanie na trawie to jednak program ogólnokulturalny. Przydałby się jakiś program o filmach, bo obecnie nie ma go nawet w Jedynce!

 

I żeby mi nie ruszali teleturniejów. Bo jeżeli taka Wielka gra ma wrócić a Jeden z dziesięciu zniknąć /odpukać!/ to możliwe jest wszystko.

 

Aha - kiedy tenis w TVP2? Jak widać, drugie miejsce Radwańskiej w rankingu nie przekłada się na mecze na otwartej antenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...