Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem teraz nagranie z końcówki. Mam przeczucie że Lis wie, kim jest Bruno Vespa. Dlaczego? Bo ten podkład muzyczny, który leciał w tle na koniec gdy Lis się żegnał, to czołówka włoskiego programu publicystycznego telewizji RAI Uno, "Porta a porta", a właśnie Vespa prowadzi ten program. Dokładniej to jej pierwsza wersja, obecnie w RAI używa się zremiksowanej wersji. Co by nie mówić, ten utwór mi się bardzo podoba.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szopka przy ostatnim programie Lisa była po prostu niesmaczna. Przecież Lis dostał program za niejakiego Urbańskiego, a ten bynajmniej z PO nie ma za wiele wspólnego. ;)

 

Mam nadzieję, że albo będzie coś porządnego publicystycznie, albo będzie tu miejsce na coś faktycznie "kulturalnego" - poszerzenie pasm koncertów albo jakichś filmów dokumentalnych. To by było faktycznie rozsądne podejście i wywiązanie się z podjętej decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej jakby w tym paśmie w końcu jakiś serial dla "ludzi" zapodali w stylu Grimm, Arrow itd. Tak jak kiedyś było z Housem w czwartki....Publicystykę można wrzucić do TVP Info lub zlikwidować Panoramę, której byt dziś już nie ma sensu i tak wstawić jakieś programy publicystyczne....

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem teraz nagranie z końcówki. Mam przeczucie że Lis wie, kim jest Bruno Vespa. Dlaczego? Bo ten podkład muzyczny, który leciał w tle na koniec gdy Lis się żegnał, to czołówka włoskiego programu publicystycznego telewizji RAI Uno, "Porta a porta", a właśnie Vespa prowadzi ten program. Dokładniej to jej pierwsza wersja, obecnie w RAI używa się zremiksowanej wersji. Co by nie mówić, ten utwór mi się bardzo podoba.

 

Natemat.pl podaje, że na zakończenie pojawiła się muzyka z filmu "Przeminęło z wiatrem"  

http://natemat.pl/169431,to-zdecydowanie-nie-bylo-pozegnanie-za-kulisami-ostatniego-tomasz-lis-na-zywo-w-tvp2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natemat.pl podaje, że na zakończenie pojawiła się muzyka z filmu "Przeminęło z wiatrem"  

http://natemat.pl/169431,to-zdecydowanie-nie-bylo-pozegnanie-za-kulisami-ostatniego-tomasz-lis-na-zywo-w-tvp2

Bo to faktycznie jest z tego filmu. Ja po prostu napisałem to, że mi się to telewizyjnie kojarzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Media III RP - nie wiem, czemu aż tyle lat go trzymali. Już w 2009/2010 powinni go wyemitować, najlepiej w Dwójce, a po nim dyskusja. Może się bali, że będą czystki wtedy już? Nieważne, teraz się obejrzy i zobaczy, jak to jest z tymi mediami.

 

Tomasz Lis - dobry ostatni program. Na początek muzyka z "Gladiatora", szanowani goście, a na koniec montażówka najważniejszych gości z programu. A końcówka z tą muzyką? Dobra była. Mojej generalnej opinii nie zmieni. Tomasza Lisa w TVP2 nie będę wspominał miło, ale też i nie będę wspominał źle.

 

2,9 mln oglądalności na koniec /żródło: Twitter Tomasza Lisa/. Początek programu gryzł się z końcówką meczu ręcznej. I dodał, że "żaden inny program publicystyczny po mnie nie osiągnie podobnej oglądalności". Zobaczymy.

 

Skoro Pospieszalski w TVP1, to kto do tych debat? Ziemiec? Może Czyż? Karnowscy to pewnie będą mieli wspólny program. Z "Do rzeczy" można się dowiedzieć, że "TVP2 ma być nadal stacją inteligencką, kulturalną, ze sztuką i dobrym serialem /dobrym serialem? Ledwie 4 takie znajduję w Dwójce, a dwa badziewia nadal omijam/, stąd spadek niektórych (skądinąd beznadziejnych) kabaretów". W czymże Paranienormalni byli beznadziejni? No? Góral i Jabbar to co? Też byli do kitu?

 

Podejrzewam, że ostaną się wszystkie trzy teleturnieje, ponimo tego, iż TVP zapowiada zmniejszenie produkcji zewnętrznej na rzecz własnej. I tu problem z The Voice of Poland. VII serii może już nie być. Powód? Nie produkuje go TVP sama. Więc - problemy są...

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz - nie zostało powiedziane,że produkcji zewnętrznej w ogóle nie będzie. Teraz mieliśmy do czynienia z taką sytuacją,że bardzo dużo, jeśli nie większość była robiona przez firmy zewnętrzne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś po co wywiad z Wałęsą był wcześniej nagrany. Były prezydent śpi już po 22?

Jeśli wierzyć słowo Lisa, że wywiad był nagrywany 1,5 h przed emisją programu to i tak sukces, bo Wałęsa w TVN24 o 19:25 czy 20:00 zawsze jest z odtworzenia, a tu po 20 rzekomo nagrywali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko kto wpuścił Karnowskiego. Jego słów przytaczać nie będę, ale jak można coś takiego dawać na antenę TVP2? Byleby nie dostał tego programu publicystycznego od 29 lutego. Dodam, że relacja była bez oznaczenia wiekowego.

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/2-9-mln-widzow-tvp2-pozegnalo-tomasza-lisa-czas-na-onet-pl- ostatnie wydania biły rekordy tego sezonu. Jeszcze jedna ciekawostka - z napisów końcowych nie wycięto informacji o rekrutacji na widownię, ciekawe po co. Albo już na ten nowy program, albo na te debaty od 1 lutego o mediach? Tylko czy to będzie z publicznością? Wątpię.

 

Nic specjalnego w ramówkach Dwójki na ostatni tydzień lutego. Za tydzień już ujawniona zostanie ramówka wiosenna. Zauważcie, że ciekawą sytuację mamy 23 lutego. Jak wiadomo, nie będzie telenowel w poniedziałek, bo Telekamery. Barwy szczęścia z poniedziałku zostaną nadane premierowo we wtorek, ale o 10:55. Powtórka o 19:25. Szczerze mówiąc, mogłoby tak już zostać. M jak miłość - we wtorek kolejny planowy odcinek.

 

Nie zdziwię się, jak "Szansę na sukces" przywrócą. Skoro ograniczamy kabarety, to coś za coś. Chociażby stare odcinki. A na jesień nowe. Może szef Dwójki zaproponuje Mannowi powrót do prowadzenia? Albo nowy program? Tylko jak już, to o jakimś dobrym czasie, a nie jak "Kocham to, co lubię". Dobry program, ale oglądalność śladowa.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś Maciejolek nie wiedział to Tygodnik "wSieci" to tygodnik braci Karnowskich, więc trudno by jednego z nich nie było na gali własnego tygodnika. Jednak albo mówisz, co powiedział i co tak cię oburzyło albo wcale o tym nie wspominasz. Forum to nie jest twój prywatny folwark. Ja nie oglądałem tej relacji i po prostu nie wiem o co chodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że film dokumentalny ''Media III RP'' nie zostanie pokazany. Zamiast tego będą pokazane następujące pozycje w paśmie, dawniej należącym do Tomasza Lisa o godz. 21:45:

 

1.02 - Człowiek roku 2015 tygodnika ''Wprost''.

8.02 - Gdzie jest samolot?: Lot MH 370 - Film dokumentalny.

15.02 - Jak Chiny nabrały świat - Film dokumentalny.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pihał102 - Magazyn Ekspresu Reporterów był z opóżnieniem, zaczął się ok. 22:10.

 

wislok - po prostu wyraziłem własne zdanie nt. jego wypowiedzi. Nie przytoczę jej, bo to nie to forum.

 

Wypadła emisja "Mediów III RP". No cóż. Może kiedyś to wyemitują, może w marcu? A na razie mamy np. "Człowiek roku 2015 tygodnika Wprost" i dwa filmy dokumentalne. Potem wiadomo, telekamery, i od 29 II nowy program publicystyczny. Wygląda na to, że z Karnowskimi. Pospieszalski już odpadł, bo wraca do TVP1.

 

Kabaret Młodych Panów napisał na facebooku, że nagrywa program kabaretowy dla TVP2. Są trzy wyjścia - albo to jednorazowy program, albo to stały cykl za Paranienormalnych, albo za Latający Klub Dwójki. Jeżeli to będzie stały cykl, a LK2 dalej na antenie, to nie rozumiem, po co Chmiel kasował Paranienormalnych. Nadinterpretacja kabaretów będzie przecież dalej.

 

Minister Gliński zapowiada powrót kultury wysokiej do TVP2 na przykład - http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/piotr-glinski-telewizja-polska-wznowi-pegaz-wywieramy-nacisk-ws-kultury-wysokiej. I dobrze. Kiedy ostatnio była opera w Dwójce? Albo musical? Studio Teatralne Dwójki pewnie będzie częściej. A może wróci teatr dla dzieci?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak albo mówisz, co powiedział i co tak cię oburzyło albo wcale o tym nie wspominasz. Forum to nie jest twój prywatny folwark. Ja nie oglądałem tej relacji i po prostu nie wiem o co chodzi. 

To jest najbardziej stronnicza wypowiedź na antenie TVP w ostatnim czasie. Do obejrzenia np. tutaj. Ja też mam daleko inne zdanie na ten temat. Jednakże nie nadaje się na forum, bo wyjdzie tylko przepychanka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...