Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem nie,bo transmisję zakończyli o czasie i spokojnie mogli by pokazać powtórkę odcinka "Anna German". Nie wiem co się wydarzyło wcześniej,ale studio skoków było wcześniej niż wynikało to z programu TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniesiono. Kontynuuję dyskusję w odpowiednim wątku.

Wiem też, że leciał Potop zrekonstruowany w TVN, a w TVP chyba ten film leci bez rekonstrukcji.
,,Potop" w TVP1 był ostatnio w 2010, w starej wersji. TVN współpracował przy rekonstrukcji ,,Potopu" od 2010 do 2013.

 

,,Pan Wołodyjowski" niestety nie został jeszcze zrekonstruowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy to wolałbym ramówkę na co dzień taka jak jest teraz, czyli do południa filmy, o 17:55 film na jedynce. Titanic bardzo dobra produkcja pokazana przez TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sentence nie przesadzaj :) Przynajmniej ja wielokrotnie się z Tobą zgadzałem. Zapytam Ciebie,bo Ty jesteś zorientowany w temacie. Pamiętam,że TVP wiele lat temu pokazywała jakiś film o Titanicu ,ale chyba to nie była ta produkcja pokazana ostatnio, bo był napis "Premiera" . Dodam,że wiele lat to nie wiem 10-15, pamiętam,że było to już spory czas temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„A Night to Remember” (1958) w reżyserii Roya Warda Bakera jest adaptacją książki Waltera Lorda o tym samym tytule, która przyjęła formę opowieści Charlesa Lightollera – drugiego oficera okrętu. Film jest ceniony za dosyć wierne odtworzenie tragedii. Stał się też inspiracją dla Jamesa Camerona przy tworzeniu jego wersji katastrofy Titanica.

 

a-nigh-to-remember-191x300.jpg

 

„SOS Titanic” (1979) Billy’ego Hale’a jest pierwszym kolorowym filmem o katastrofie liniowca. Po raz pierwszy zostało tu też pokazane dokowanie w jednym z pośrednich portów między Southampton a Nowym Jorkiem – irlandzkim Queenstown.

 

sos-titanic-300x300.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super,że wraca Maciej Kurzajewski. Będzie w końcu bardziej merytorycznie w studiu TVP. Komentatorzy skoków w TVP są bardzo dobrzy. Nieraz już po wyjściu z progu widać czy skok będzie dobry czy zły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczególnie jak skoczek jest w połowie zeskoku a komentator tvp już krzyczy wniebogłosy, że uzyskał 140m !!! ale to już wina realizatorów i braku synchronizacji tudzież sporego opóźnienia przesyłu wideo względem głosu i czyżby łączności telefonicznej jak na meczach w tvp? czy już technika poszła u nich do przodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiera polskiego dramatu pt. ,,Chrzest" w sob. 4 stycznia o 22:20 i powtórka w niedzielę o 01:00 w nocy.

Polecam, młodzi aktorzy zaprezentowali świetną grę aktorską, fabuła też jest całkiem dobrze zrealizowana i w mojej opinii jeden z lepszych filmów polskiego kina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczególnie jak skoczek jest w połowie zeskoku a komentator tvp już krzyczy wniebogłosy, że uzyskał 140m !!! ale to już wina realizatorów i braku synchronizacji tudzież sporego opóźnienia przesyłu wideo względem głosu i czyżby łączności telefonicznej jak na meczach w tvp? czy już technika poszła u nich do przodu?

Może mają szybciej informację w komputerzez aniżeli my przed ekranami TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...