Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomości o 19:00 to byłoby złamanie wieloletniej tradycji. Od zawsze - od 1989, a nawet i od czasów Dziennika Telewizyjnego - główne wydanie było o 19:30. Do tego niemal pewna przegrana - o 19:00 co mamy na innych antenach? Na Dwójce 1 z 10, na Polsacie i TVN główne wydania odpowiednio Wydarzeń i Faktów. Dla mnie to nie jest dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się wczoraj podobała dyskusja po niemieckim filmie? Dla mnie bomba, nawet zwykle zaciemniający Kraśko pokazał pazurki. A juz najlepiej wg mnie wypadł były ambasador Izraela Weiss. Widok niemieckiego historyka pocącego się, siedzącego jakby czekał na wyrok, którego argumenty z łatwością zbijał nie tylko Weiss ale i Kraśko - bezcenne. Druga część dyskusji to samo - strona polska mówiła jednym, mocnym głosem. Strona niemiecka odnosila się do Polaków "ze zrozumieniem".

Skoro tak nas rozumieją to po ch.. nakręcili taki film?

Skoro polska strona jest tak jednogłośna to po jaką ch... zakupiła ten film w nasza TV? Żeby go uwiarygodnić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomości o 19:00 to byłoby złamanie wieloletniej tradycji. Od zawsze - od 1989, a nawet i od czasów Dziennika Telewizyjnego - główne wydanie było o 19:30.

Ja też uważam że jeśli by przesunęli ''Wiadomości'' z 19:30 na 19:00 to by program stracił oglądalność. Ceska Televize kilka lat temu również przesunął ''Udalosti'' z 19:30 na 19:00 i jak widać tam nie było chaosu jak u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial ,,Nasze matki, nasi ojcowie" każdy z odcinków oglądało jak podaje satkurier ponad 3 miliony widzów. Oglądalność jak widać była dość wysoka. Osobiście sam go nie oglądałem, ale jeżeli użytkownik TVRepublika piszę, że Polacy skrytykowali film i pyta po co TVP go pokazywała, to według mnie sprawdziło się poniekąd to co wcześniej pisałem, że TVP sama wypromowała serial w którym z Polaków robi się antysemitów, zrobili sobie wysoką oglądalność i dość dużo zarobili na reklamach, zważywszy że sam serial kupili pewnie za grosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po emisji filmu nadano trwającą ponad godzinę debatę naukowców i publicystów. Wzięli w niej udział Szewach Weiss, prof. Tomasz Szarota, dr Thomas Weber oraz gospodarz programu, Piotr Kraśko. Następnie w gronie uczestników debaty znaleźli się także: Andrzej Godlewski - wicedyrektor TVP1, Piotr Semka - publicysta tygodnika "Do Rzeczy", Adam Krzemiński - publicysta tygodnika "Polityka", Gerhard Gnauck - korespondent dziennika "Die Welt" i ppłk Tadeusz Filipkowski – rzecznik Światowego Związku Żołnierzy AK. Program spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem. Przed telewizorami mimo późnej pory (emisja godz. 22.17-23.28) zasiadło 1 754 tys. osób (udziały 17,4 proc.), a w grupie komercyjnej 620 tys. widzów przy udziałach 13,3 proc. W tym czasie był to najchętniej oglądany program w Polsce.

 

tvp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laskowski nie skomentuje jednego z decydujących spotkań w Pucharze konfederacji gdyż najprawdopodobniej będzie już w Starych Jabłonkach,gdzie od poniedziałku będą MŚ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Ligę Mistrzów to niemal ze wszystkich meczy w pierwszych 3 rundach jest realizowany sygnał, a na pewno już Walijczycy zrobią swoją transmisję. Gorzej jest z Ligą Europejską tam nie wiadomo czy z wszystkich meczy wyjazdowych polskich drużyn będzie realizowany sygnał. Istnieje również duże ryzyko, że z meczy w Polsce w LE nie będzie produkowany sygnał jak to już się zdarzało. Tak więc prawdopodobnie TVP 1 będzie pokazywać mecze Legii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...