Skocz do zawartości

SuperPremiery i AntyPremiery 2009


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o to, aby wybrać tylko jedną stację telewizyjną z poniższej listy do jednej kategorii. Na liście znalazły się stacje telewizyjne, które wystartowały w 2009 roku. Proszę też o wyjaśnienie, dlaczego ta, a nie inna stacja jest w kategorii.

 

:arrow: nFilm HD

:arrow: NFilm HD 2

:arrow: Polsat HD

:arrow: Rebel TV

:arrow: Polsat JimJam

:arrow: Polsat Film

:arrow: Polsat Futbol

:arrow: Orange Sport Info

:arrow: Eurosport 2 HD

:arrow: Disney XD (można tu uznać za start nowej stacji)

:arrow: Animal Planet HD

:arrow: Investigation Discovery

:arrow: Nat Geo Wild HD

:arrow: The Fishing and Hunting Channel

 

Głosowanie trwa do 10 stycznia 2010 roku. Jeżeli jakąś stację pominąłem proszę o napisanie jej w poście, dodam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla Mnie SuperPremierą 2009 było pojawienie się kanału Rebel TV, kanał oferuje bardzo ciekawą i różnorodną i wyróżnia się na tle istniejących kanałów muzycznych. Największą AntyPremierą jest dla Mnie kanał Orange Sport Info, władze stacji zapowiadały, że kanał będzie FTA, jednak szybko został zakodowany, w sumie nic wielkiego ten kanał nie pokazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SuperPremiera: Polsat Film - Nie sądziłem, że Polsat stać na zrobienie takiego kanału filmowego. Nie jest on oczywiście idealny, ale bardzo mi się podoba. Często można na nim znaleźć fajne filmy, fajna jest też oprawa graficzna.

AntyPremiera: Orange Sport Info - Gdy zapowiedziano, że kanał ten będzie FTA ucieszyłem się. Niby tylko informacyjny, ale zawsze związany ze sportem, który bardzo lubię. Gdy wystartował często oglądałem na nim 'Sport Raport', żeby dowiedzieć się, co wydarzyło się w sporcie.

Najważniejszym powodem, dzięki któremu umieściłem tą stację w tej kategorii jest zakodowanie tego kanału. Może i nie ma on świetnej ramówki, ale nie trzeba było rozgłaszać, że będzie pierwsza polska stacja sportowa FTA, a potem ją zakodować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudny wybór jeśli chodzi o Superpremierę, bo kwalifikuje się do tego tutułu kilka stacji: na pewno wyróżniłbym Nat Geo Wild HD, Animal Planet HD oraz Polsat Futbol, ale ostatecznie tytuł ten przyznałbym nFilm HD.

Patrząc na ramówkę Nat Geo Wild i Nat Geo Wild HD dochodzę do wniosku, że wersja SD ma dużo lepszą więc brak głosu :P

 

A dlaczego nFilm HD - bo to kolejny dobry kanał filmowy, szkoda że jest dostępny tylko w n, no ale przecież to samo można powiedzieć o Polsacie Film czy Futbol - dostępne jedynie w CP.

 

Antypremiera - The Fishing and Hunting Channel - przecież tak naprawdę ta premiera w ogóle nawet do skutku nie doszła, więc o czym tu mówić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Superpremiera: Polsat Futbol - pierwszy w Polsce kanał piłkarski. Świetny sposób relacjonowania Ligi Europejskiej - aż 5 spotkań live. Mają też w ofercie jedną z moich ulubionych lig - Eredivisie. Kanał ciągle się rozwija, wielkie brawa za pozyskanie turnieju przedsezonowego z Argentyny!

Antypremiera: The Fishing and Hunting Channel za to, że zamiast być fajną stacją, jest blokiem w SportKlubie. Czyli tak naprawdę o starcie mówić nie można. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suprepremiera: Rebel:TV - za jak na razie testy z dobrą i ciekawą muzyką. Jak będzie tak dalej to będzie to mocna moim zdaniem konkurencja dla innych tv muzycznych.

Antypremiera: Nfilm HD - samo N zbytnio zajęło się relkamą tego kanału a nie zawartością. Jednak próba przeciwstawienia się Canal + i HBO nie zabardzo im wychodzi przeglądając zawartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Fishing & Hunting Channel obecny jest u nas w ramach pasma na antenie SportKlub'u, a nie jako oddzielny kanał!

 

Superpremiera: Polsat Film za świetny kanał filmowy przypominający dawniejszą ofertę filmową Polsatu.

AntyPremiera: Orange Sport Info. Największą porażką kanału można nazwać zapowiedzi nadawcy co do bezpłatnej dystrybucji. Poza tym powtórki, powtórki i jeszcze raz powtórki, nie ma czego kodować.

 

Głosy takie same jak u @Marco97 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superpremiera- Polsat Futbol za to, że nareszcie jest oddzielny kanał dla fanów piłki nożnej. No i za liczbę transmitowanych spotkań Ligi Europejskiej.

Antypremiera - Orange Sport Info - miał być kanał FTA, konkurencja dla nSport. Co z tego wyszło? Wszyscy chyba wiemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

SuperPremiera

1. Polsat Film - 3 głosy

Rebel TV

2. Polsat Futbol - 2 głosy

3. Polsat HD - 1 głos

Animal Planet HD

nFilm HD

4. nFilm HD 2 - 0 głosów

Polsat JimJam

Eurosport 2 HD

Disney XD

Investigation Discovery

Nat Geo Wild HD

 

AntyPremiera

1. Orange Sport Info - 5 głosów

2. The Fishing and Hunting Channel - 4 głosy

3. nFilm HD - 1 głos

Rebel TV

4. nFilm HD 2 - 0 głosów

Polsat JimJam

Eurosport 2 HD

Disney XD

Investigation Discovery

Nat Geo Wild HD

 

PODSUMOWANIE

1 miejsce - Polsat Film (+3) - SuperPremiera 2009

2 miejsce - Rebel TV (+3 -1) i Polsat Futbol (+2)

3 miejsce - Polsat HD (+1)

4 miejsce - nFilm HD (+1 -1)

5 miejsce - Polsat JimJam (0), Eurosport 2 HD (0), Disney XD (0), Investigation Discovery (0), Nat Geo Wild HD (0)

6 miejsce - The Fishing and Hunting Channel (4)

7 miejsce - Orange Sport Info (6) - AntyPremiera 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...