Skocz do zawartości

Aktywacja TNK


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

poprostu, może złapałeś te, które są przeznaczone dla innych platform, najlepiej jak sprawdzisz parametry dokładne dla TnK, potem bedziesz miał pewnosc, czy cos nie tak, czy wszytsko ok. Miłego obierania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

Jakie licho!.

Dziś wklepałem zgodnie dane z kart i załaczonych świstków i 3 krotnie system odpowiedział : Dane niepoprawne.

Mam za sobą kilkanaście internetowych aktywacji Tnk SD i tu taki kłopot.

Czy to możliwa jakaś niedyspozycja serwera? Ktoś pomylił nr kont załaczonych w opakowaniu? Jakaś lewizna?

Karty z dwóch róznych sklepów zabezpieczone nalepką "Opticum". Dane klepię dobrze.

Nie dziwiłbym się gdyby 1 katra, ale 3 i to z 2. różnych serii kupowane w czerwcu i sierpniu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Witam

Nie wiem czy tak ma byc czy mam jakis felerny dekoder. Zakupiłam dziś NNK HD z dekoderem 5800s (biały) podłączylam po HDMI wlaczylam i tak: na telewizorze niebieska plansza z napisem "trwa uruchamianie, prosze nie wylaczac dekodera" i tak swieci sie ok. minuty po czym obraz robi sie czarny, na dekoderze w tym czasie widnieje napis test po czym zmienia sie na sd2 i nastepnie na kanal 10 wskakuje a obraz na tv dalej czarny. poczatkowo jak juz wyswietlil sie nr kanalu na dekoderze to rownoczesnie palil sie czerwony maly wykrzyknik na nim ale po wylaczeniu z pradu juz sie nie pojawia. Nie moge wejsc w zadne ustawienia dekodera, nic nie da sie wlaczyc oprocz tego ze mozna przewskakikwac po kanalach(oczywiscie na obrazie nic nie ma)Czy to jest wlasciwe zachowanie podczas aktywacji ?(sms wyslalam) czy cos jest nie tak? Prosze o pomoc.

 

 

Juz niewazne;) Okazalao sie ze to cos z kablem HDMI. Juz dziala:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...

Witam wszystkich serdecznie.Mam pewien problem dotyczący aktywacji karty TNK SD.Otóż ostatni raz doładowane miałem ok.rok temu na okres 1msc.Od tamtego czasu używam karty w odbiorniku sporadycznie,jedynie dla kanałów pakietu bez opłat.Karta jest z zestawu na tak zwanych,,starych zasadach".Co jakieś 2-3 miesiące wkładam kartę do odbiornika,i po ok.30min karta się aktywuje,tj.kanały bez opłat świecą.Ale ostatnio kartę próbuję aktywować od kilku dni i niestety uprawnienia nie chcą przejść.Zostawiam na kanale TVN SD i ciągle komunikat-zakodowane.Natomiast karta SMART HD,którą także posiadam działa bez zarzutu i działa pełna oferta włącznie z programami na doładowanie.W czym może tkwić przyczyna?PS.Odbiornik sat.Ferguson Ariva 100E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info odnośnie linku adresowego.Raczej będe musiał poczynić kroki i wysłać problem e-mailowo.A co do wkładania i wyciągania karty z czytnika,oraz on-off receiver,to już to przerabiałem.Nawet po wejściu w MENU odbiornika widzi on kartę a także jej dane,lecz nie uzyskuje uprawnień w przeciwieństwie do karty migrowanej SMART HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Karta straciła uprawnienia i nie chcę załapać nowych. Jest na starych zasadach i korzystam tylko z pakietu bez opłat. Szukałem na stronie telewizjanakarte.pl opcji "ponów uprawnienia" ale nie znalazłem. Chyba trzeba będzie do nich zadzwonić. Ma ktoś z Was ten normalny numer na infolinię a nie płatny 0-700?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...