Skocz do zawartości

Mundial RPA 2010


lukaszdvbn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas meczu denerwują mnie te trąbki czuje się jak bym był w ulu i strasznie się źle ogląda mecze. Czy tam w Afryce tak wygląda doping ? Co do studia to Szaranowicz i spółka czasem mówią tak, że nie wiadomo kogo słuchać wszyscy naraz. A teraz najważniejsza sprawa dlaczego tak nagle kobiety zostały pokrzywdzone przez mundial? Czują się opuszczone, narzekają itp. A ja się pytam czy mężczyźni nie czują się opuszczeni i nie mogą dostać się do TV kiedy one na okrągło niemal przez cały rok oglądają seriale i inne tasiemce? Drogie panie mistrzostwa są raz na 4 lata więc dajcie się nam nacieszyć dobrą piłką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj jeszcze tylko 62 mecze i trabi znikną. Łykaj troszkę innej kultury. Lepsze to niz cisza na europejskich boiskach. No sorki czasem słychać oklaski. I nie mówię o polskiej lidze bo tu jeszcze kibice potrafią coś krzyknąć lub zaspiewać. Ale w zachodnich ligach to już standart. Oklaski i od czasu do czasu coś tam z gardła wyleci.

A ponadto wuwuzele zagłuszaja tych pseudokomentatorów TVP wię jest prawie bez komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do komentatorów to cieszę się bardzo,ze Szpakowski komentuje. Najlepszy komentator jakiego Polska ma wg. mnie ;) Fakt..te trąby są denerwujące ale i pewnie nieźle przeszkadzają piłkarzom w komunikacji.

Jak Francja będzie tak grać to nie wiem czy wyjdą z grup,bo RPA pokazało klasę i ,ze bać się ich trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem mecze w Red Buttonie po raz pierwszy, zupełnie inny świat. Nie wiem kiedy Polska przeskoczy na taki poziom. Nie będę to wymieniał co lepszego jest w transmisji bo myślę, że kto chce to sobie sam sprawdzi:P

Ale chciałem zwrócić uwagę na jedną jakże irytującą mnie sprawę: sprawdziłem na wszystkich kanałach które mam satelitarne - ARD, RTL, RAI, BBC. Na wszystkich czas meczu jest w miarę równy( max 1 sek różnicy ). Jakież było moje zdziwienie, gdy przełączając na TVP1 lub TVP Sport (oprócz fatalnego komentarza) mam 5-7 sek opóźnienia!!!

Czy ktoś wie z czego to wynika?? Polska chyba jest tak samo daleko od RPA jak Niemcy, a Anglia jeszcze dalej. A może FIFA nas tak traktuje i dostajemy sygnał z opóźnieniem, bo nie sądzę, że TVP celowo opóźnia transmisje, choć kto ich tam wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie 2 pierwsze wczorajsze mecze rozczarowały, spodziewałem się więcej po zespole Meksyku, niby zespól dobrze wyszkolony technicznie, a wczoraj ledwo wymęczył remis z RPA, podobnie Francja która nie potrafiła pokonać bardzo dobrze grającego w obronie zespołu Urugwaju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj się zawiodłem na meczu wieczornym Urugwaj-Francja. Mecz inauguracyjny był bardzo dobry - piękne akcje, ładne strzały, interwencje bramkarzy i ładne bramki.

Dzisiaj mecz Korea - Grecja też był dobry - dużo akcji , strzałów i 2 bramki ze strony Korei oraz dobre interwencje po obydwu stronach. Mecz Argentyna - Nigeria bardzo nudny. Messi próbował się popisywać ale mu nie wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracja nie dość, że gra futbol mało widowiskowy to do tego przestarzały i archaiczny, chyba już dawno skończyły się czasy gdy broni się praktycznie cała drużyną i liczy tylko na kontrataki, nie zgodzę, się ze stwierdzeniem, że mecz Argentyna - Nigeria był nudny dla Mnie był dość ciekawy, spora liczba strzałów i sytuacji podbramkowych sprawiła, że nie nudziłem się oglądając to spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skandal w Anglii! Telewizja nie pokazała gola

Jak donoszą znajomi z Wielkiej Brytanii widzowie publicznej ITV oglądającej mecz w jakości HD nie obejrzeli gola Gerrarda na żywo... bo w tym czasie leciała reklama. A my narzekamy na TVP :).

Cytat z pewnego forum. :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszym dniu najlepszy mecz dnia moim zdaniem to Anglia-USA co prawda druga polowa z klopotami technicznymi. Duzo oczekiwalem mialem po meczu Argentyna-Nigeria ale tylko pierwszy kwadrans mnie zachwycil reszta spotkania malo ciekawa. Ogolnie musze powiedziec, ze jak na razie malo ciekawych i porywajacych spotkan na tych mistrzostwach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...