Skocz do zawartości

Mundial RPA 2010


lukaszdvbn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

odnośnie melo to zszokował mnie asystą przy golu na 1-0 pózniej pokazał to co w juve czyli zawiódł na całej lini.

A odnosnie meczu to poziom nie był to może to co niemcy-anglia ale emocje podobne jak nie wieksze bo do konca meczu.

A za tą sytuacje z 93minuty to powinni stracic gola bo tak to zepsuli ze mało mnie krew zalała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No tak, sportowo było dobrze ale bez rewelacji, to emocje miały wpływ na to, że ten mecz tak mi się podobał, lubię Holendrów i mój finał Argentyna - Holandia jest wciąż możliwy. Ale równie dużo dobrego można powiedzieć o drugim ćwierćfinale. Mecz momentami był przeciętny ale to co się stało w 120 minucie to niesłychana sytuacja, Suarez wybija rękami piłkę z linii bramkowej, potem niewykorzystany rzut karny Gyana i następnie seria jedenastek, która też dostarczyła wiele emocji, wszystko zakończył Abreu, który pokonał bramkarza technicznym strzałem w stylu Antona Panenki. Oj działo się dzisiaj, ciekawe jak będzie jutro. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Niemców ale za dwa lata na euro drużyna będzie miała 2 lata więcej doświadczenia i możne być już absolutnie nie do pokonania. Tak czy inaczej, jak na drużynę gdzie jest kilku 20-22 latków zaszli i tak wysoko. Ja jak zawsze będę trzymał za nich kciuki na ME2012 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania ladnie zagrala i zasluzenie awansowala do finalu. Mieli wiecej okazji do podwyzszenia wyniku lecz nie wykorzystali wielu dogodnych sytuacji. Hiszpania w finale zagra z Holandia mam nadzieje na dobre widowisko no i jeszcze final pocieszenia :) i kolejna impreza dopiero za cztery lata :cry: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Niemców ale za dwa lata na euro drużyna będzie miała 2 lata więcej doświadczenia i możne być już absolutnie nie do pokonania. Tak czy inaczej, jak na drużynę gdzie jest kilku 20-22 latków zaszli i tak wysoko. Ja jak zawsze będę trzymał za nich kciuki na ME2012 :D

Za 2 lata będą kolejni, nowi i jeszcze młodsi zawodnicy.Przecież Niemcy w zeszłym roku w juniorskich rozgrywkach zdobyli 3 tytuły ME (w U-17, U-19 i U-21).Kilku piłkarzy z kadry U-21 grało już dzisiaj.

Młodzież mają świetną.Przez najbliższe kilka lat powinni być regularnie w czołówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Niemcy w zeszłym roku w juniorskich rozgrywkach zdobyli 3 tytuły ME (w U-17, U-19 i U-21).Kilku piłkarzy z kadry U-21 grało już dzisiaj. Młodzież mają świetną.Przez najbliższe kilka lat powinni być regularnie w czołówce.

 

 

No właśnie to miałem na myśli, ci co byli na boiskach w RPA a mają po 20 - 22 lata zdobyli teraz doświadczenie, za dwa lata będą go mieli jeszcze więcej (kwalifikacjach ME). Dojdą nowi młodzi i Niemcy będą silni przez długie lata, bo widać też że mają kilka zdolnych pokoleń...szkoda że my nie potrafimy takich talentów znajdować. Tak czy owak w RPA są już tylko cztery ekipy i chyba trzeba powiedzieć że były najlepsze w ostatnim miesiącu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i niestety stało sie hiszpani wyszedł najlepszy mecz na mundialu i musiał z niemcami w półfinale. Żal bo to niemcy lepiej sie prezentowali podczas tego turnieju

 

Ale w tym meczu nie oszukujmy się - Niemcy zagrali słabo. Bardzo defensywnie, czekając na to co zrobi rywal. Ja się bardzo cieszę, bo lubię Hiszpanię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo ze zagrali słabo to jak by nie skandaliczne decyzje sedziego to i tak mieli szanse na wygraną według mnie sędzia popełnił 2 duże błedy w 45min. był faul na Ozilu a w 90min. ewidentny faul na Bastianie w dodatku były to sytuacje golowe w pierwszym faulu mogła byc nawet czerwień i nawet karny.

Cieszy mnie potencjał niemiecki a pozatym ich cała pomoc jest bardzo młoda i spokojnie każdy z nich może pograc jeszcze z 10 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem takiego nastawienia do meczu.Jak jest 0-0 to oba zespoły grają w szachy a nie w piłkę nożna.Jak przed końcem Hiszpania strzeliła bramkę to się Niemcy obudzili ze grają o finał... Wyraźnie brakowało Tomasa Mullera. Ośmiornica znowu miała rację he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...