Skocz do zawartości

Mundial RPA 2010


lukaszdvbn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może i jest 104 miejsca różnicy pomiędzy nimi w rankingu FIFA, ale to jest Mundial :]

Dużo już było takich meczy, że słaba drużyna może coś zdziałać przeciwko drużynie która gra na wysokim światowym poziomie.

Takie reprezentacje może i nie mają gwiazd, ale niejednokrotnie pokazuje, że konsekwentną grą i niesamowitym zgraniem zespołu można zremisować czy nawet wygrać spotkanie.

Może czasem tak być, że będzie jakiś kontrowersyjny wynik.

To jest piłka nożna i "cuda" się zdarzają bardzo często przez to ten sport staje się jeszcze piękniejszy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwajcarzy pokazali dzisiaj jak należy grać z Hiszpanami.Można bronić się cały mecz, ale zawsze jakaś sytuacja do zdobycia bramki się znajdzie.I Szwajcarom udało się tą okazję wykorzystać.Cenniejsze jest zdobyć jakieś punkty po brzydkiej, defensywnej grze, niż przegrać grając ladnie, ofensywnie.Ale niech Smuda dalej sobie żyje w swoim ofensywnym świecie, a nadal będziemy dostawać takie lania jak przed tygodniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwajcarzy poza tą bramką mieli też kilka innych okazji m.in strzał w słupek i minimalnie niecelny strzał z dystansu Barnetty, w sumie bramka padła w dość przypadkowy sposób, jednak winę za jej utratę ponoszą obrońcy hiszpańscy, Hiszpania po utracie bramki zaatakowała, jednak liczne wrzutki w pole karne nie przyniosły rezultatu, nie wiem dlaczego Hiszpanie nie próbowali rozciągnąć gry i pograć skrzydłami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Można nie przepadać za Niemcami ale zazwyczaj to co grają może się podobać. Ja jednak ja dziś kibicowałem Serbii i się udało. Dzięki temu w tej grupie jest naprawdę ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holandia wygrała dziś z Japonią 1:0 (0:0). Decydującego gola zdobył w 53. min Wesley Sneijder.

Według mnie to skromne zwycięstwo, liczyłem na więcej. Ogólnie cały mecz nie stał na najwyższym poziomie.

Co ciekawe: Holandia przeważała (i to wyraźnie) w posiadaniu piłki, ale to Japonia oddała więcej strzałów. ;)

Na boisku nie pojawił się Arjen Robben, który mecz przesiedział na ławce rezerwowych.

 

Dziś jeszcze:

16:00: Ghana - Australia

20:30: Kamerun - Dania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba za najlepszy mecz mundialu można uznac dania-kamerun fakt ze duzo sytuacji po błedach defensywy.

strasznie mi szkoda niemców którzy nie zasłużyli na porażke bo byli lepszym zespołem nawet w 10 według mnie sedzia skrzywdził naszych zachodnich sąsiadów.

A odnośnie urugwaju jak nie wygraja z meksykiem to odpadną w 1/8 z argentyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki dzisiejszych meczów :

Włochy - Nowa Zelandia 1:1 (1:1)

0:1 - Smeltz 7'

1:1 - Iaquinta (k.) 29'

 

Bardzo słaba gra Włochów, Mnie jednak wydaje się, że sędzia podarował Włochom tego karnego, bo jak dla Mnie faulu nie było i gra powinna rostać puszczona, Włosi w drugiej połowie mieli kilka okazji do zdobycia bramki szczególnie po strzałach z dystansu, ale sobrze bronił bramkarz Nowej Zelandii.

Słowacja - Paragwaj 0:2 (0:1)

0:1 - Vera 27'

0:2 - Riveros 86'

 

Tragiczna gra w wykonaniu Słowaków którzy w całym meczu oddali tylko jeden celny strzał na bramkę i to do tego dopiero w 92 minucie, Paragwaj zagrał dobrze, ale bez rewalacji i jest już bardzo blisko awansu do kolejnej rundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się porobiło :D Włosi grają dramatycznie słabo, a w ostatnim grupowym meczu zagrają z równie dramatycznie słabo grającą Słowacją.Szykuje się ciekawy mecz :P A z drużynami w takiej formie wynik może być w obie strony.

 

Dziś pierwszy prawdziwy hit tego mundialu Brazylia-WKS.Liczę na przynajmniej takie widowisko jakie stworzyli Kamerun z Danią, jeśli nie lepsze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...