Skocz do zawartości

Mundial RPA 2010


lukaszdvbn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do komentatorów to cieszę się bardzo,ze Szpakowski komentuje. Najlepszy komentator jakiego Polska ma wg. mnie ;).

 

Rozumie ze to żart ten koles jest pomyłką jesli chodzi o komentarz nie zna zasad(gol do meksyku ze spalonego) myli nazwiska ogólnie jest bardzo słabym komentatorem, ogólnie w tvp są bardzo słabi komentatorzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracja nie dość, że gra futbol mało widowiskowy to do tego przestarzały i archaiczny, chyba już dawno skończyły się czasy gdy broni się praktycznie cała drużyną i liczy tylko na kontrataki, nie zgodzę, się ze stwierdzeniem, że mecz Argentyna - Nigeria był nudny dla Mnie był dość ciekawy, spora liczba strzałów i sytuacji podbramkowych sprawiła, że nie nudziłem się oglądając to spotkanie.

Nie możemy zapominać że Grecja była Mistrzem Europy w 2004 wbrew pozorom nie tak dawno jednak ostatnio nie zachwyca swą grą tak jak ktoś napisał wyżej gra nudną piłke.Może Otto Rehhagel nie jest osobą na własciwym stanowisku.Nie daje szansy grekom na wyjście z grupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Co do komentatorów to cieszę się bardzo,ze Szpakowski komentuje. Najlepszy komentator jakiego Polska ma wg. mnie ;).

 

Rozumie ze to żart ten koles jest pomyłką jesli chodzi o komentarz nie zna zasad(gol do meksyku ze spalonego) myli nazwiska ogólnie jest bardzo słabym komentatorem, ogólnie w tvp są bardzo słabi komentatorzy

No jakoś to brzmi. Myślałem, że będzie gorzej. Ta wpadka ze spalonym jest jednak śmieszna, tym bardziej, że Lubański również wydał błędny werdykt. No ale nie ma co narzekać. Jak będzie komentował Jacek Jońca, to dopiero będzie jazda. Nawet Copa Libertadores potrafi obrzydzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakiej satelity leci bezpośredni dosył meczów dla telewizji w Europie?

Na rozpisce przekazów widziałem je na kilku pozycjach na 7E i 10E ale wszystko zakodowane ewentualnie w formacie 4:2:2. Zdarzają się też przekazy z 5W w 3D dla Al Jazeera Sport 3D HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie a ja mam takie bardzo prozaiczne pytanie do was:) w stronie tvp było powiedziane że dziennikarz "Rzeczypospolitej" Michał Kołodziejszyk będzie komentował wszystkie spotkania z Maciejem Iwańskim - tzn wszystkie jakie ten 2 miał komentować - i w pt okej obaj witali nas z Cape Town a wczoraj z Porth Elizabetz było inaczej - Kołodziejczyka nie było - wiadomo coś? bo bardzo lubie jego komentarz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TVP1 lub TVP Sport (...) mam 5-7 sek opóźnienia!!! Czy ktoś wie z czego to wynika?

Co do TVP 1 to wszystko zależy od tego skąd masz sygnał. Opóźnienie na TVP 1 z nadajnika naziemnego w Raszynie i Warszawie względem ARD wynosi mniej niż pół sekundy. Jednak jeśli chodzi o przekazy TVP 1 z Hot Birda i warszawskiego NTC to jest to już 5 sekund.

Z jakiej satelity leci bezpośredni dosył meczów dla telewizji w Europie?
Dziewięć satelitów Intelsat zapewni ponad 900 MHz pojemności specjalnie na potrzeby MŚ. Te satelity to: Intelsat 907 (27,5W), Intelsat 11 (43W), Intelsat 12 (45E), Intelsat 10 (68,5E), Intelsat 702 (66E), Intelsat 904 (60E) i Intelsat 10-02 (1W). Ponadto Intelsat przesunął swoje satelity Intelsat 709 i Intelsat 705 na odpowiednio 55E i 29,5W.

 

Kwestią czasu było to, że wspaniała TVP spóźni się na gwizdek. W meczu Holandia - Dania spóźnili się z drugą połową 35 sekund i weszli 3 sekundy przed bramką. W Polsacie w czasie mundialu i Euro takie rzeczy nie zdarzyły się nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TVP1 lub TVP Sport (...) mam 5-7 sek opóźnienia!!! Czy ktoś wie z czego to wynika?

Co do TVP 1 to wszystko zależy od tego skąd masz sygnał. Opóźnienie na TVP 1 z nadajnika naziemnego w Raszynie i Warszawie względem ARD wynosi mniej niż pół sekundy. Jednak jeśli chodzi o przekazy TVP 1 z Hot Birda i warszawskiego NTC to jest to już 5 sekund.

Z jakiej satelity leci bezpośredni dosył meczów dla telewizji w Europie?
Dziewięć satelitów Intelsat zapewni ponad 900 MHz pojemności specjalnie na potrzeby MŚ. Te satelity to: Intelsat 907 (27,5W), Intelsat 11 (43W), Intelsat 12 (45E), Intelsat 10 (68,5E), Intelsat 702 (66E), Intelsat 904 (60E) i Intelsat 10-02 (1W). Ponadto Intelsat przesunął swoje satelity Intelsat 709 i Intelsat 705 na odpowiednio 55E i 29,5W.

 

Kwestią czasu było to, że wspaniała TVP spóźni się na gwizdek. W meczu Holandia - Dania spóźnili się z drugą połową 35 sekund i weszli 3 sekundy przed bramką. W Polsacie w czasie mundialu i Euro takie rzeczy nie zdarzyły się nigdy.

 

 

Daruj sobie te 45 sekund, muszą reklamy wsadzić bo trzeba zarobić, a ludzie abonamentu nie chcą płacić

 

Mecze są dostępne również na:

NSS-5 (20W), NSS-806 (40,5W) i AMC-9 (177W) dla Ameryk

 

Eutelsat W2A, Eutelsat W3A, Eutelsat W4 i Eutelsat W7 dla Afryki , Europy i Bliskiego Wschodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIEMCY – AUSTRALIA 20:30

GRUPA D

Komentarz: Jacek Jońca

 

Mecz był bardzo dobry w wykonaniu Niemców. Okazji 100% było 7 lub 8 z czego 4 wykorzystane. BRAWO DLA POLAKOW W BARWACH NIEMCÓW ZA ŚWIETNY MECZ.

 

Co do komentowania Jońca ma wiele wpadek i jest śmiesznie.

 

Po golu na 1-0 dla Niemczech: ,,Niemcy mieli słaby start do tego meczu''

..Australia przyleciała do Australii jako pierwsza 27 maja''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili [beep]o mnie obchodzi, czy ludzie nie płacą abonamentu, to jest Mundial, jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych na świecie i ja chce je obejrzeć normalnie, czyli bez wejść kilka sekund przed bramką. A propos abonamentu telewizja publiczna nie zachęca do jego płacenia spóźnianiem się na drugą połowę kosztem reklam, bardzo głośnych zresztą :evil: (od razu po gwizdku na przerwę ściszam telewizor, bo przecież reklamy muszą być głośne, aby usłyszeli je nawet ci, którzy tak jak ja wychodzą wtedy z pokoju). Na szczęście niedługo takie praktyki będą zakazane. 8) Rzadko jest okazja, aby pochwalić KRRiT, ale właśnie nadarzyła się ku temu okazja. :brawo: Sprawy z abonamentem nie załatwią nawet reklamy typu "Niczego nie obejrzycie, niczego nie usłyszycie", które raczej wywołują śmiech :lol2: niż strach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko żałuje drabinki ze niemcy w cwierc finale spotykają sie z argentyną a w innej parze ktos z grupy angielskiej i francuskiej i tylko dzieki szczesciu w losowaniu anglia moze daleko dojśc bo nie widze w tym zespole potencjału na medal. Dlatego dobrze by było aby niemcy odpusciły mecz o 1 miejsce i wtedy mamy łatwiejszą groge do finału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żal Słowacji, remis z amatorami którzy skorzystali na przeniesieniu Australii do Azji. Zobaczycie jaki będą mecze Włoch i Paragwaju z nimi.

 

Słowacja zaprzepaściła szansę na pierwszą wygraną w mundialu.

Za to Nowa Zelandia po raz pierwszy lepszy wynik niż porażka na mundialu.

 

Oczekuje na dużo bramek w wieczornym meczu: Brazylia-Korea Północ.

 

PS. Wuwuzele trochę przycichły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz Portugalia - WKS też był bardzo mało interesujący, bardzo słaba gra Portugalczyków, a w końcówce to było tragicznie, Portugalia broniła się całym zespołem aby nie stracić bramki, Wybrzeże zagrało trochę lepiej, ale też nie pokazało nic wielkiego. Brazylia może mieć dziś problemy z tak zdeterminowanym przeciwnikiem jak Korea Północna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz Portugalia - WKS też był bardzo mało interesujący, bardzo słaba gra Portugalczyków, a w końcówce to było tragicznie, Portugalia broniła się całym zespołem aby nie stracić bramki, Wybrzeże zagrało trochę lepiej, ale też nie pokazało nic wielkiego.

Były gorsze mecze na tych mistrzostwach.Wynik 0:0 nie musi świadczyć o tym, że mecz był mało interesujący.Mi akurat się podobał.

Brazylia może mieć dziś problemy z tak zdeterminowanym przeciwnikiem jak Korea Północna.

Bez przesady.Brazylijczycy powinni sobie z nimi poradzić nawet będąc po imprezie zeszłej nocy.Nie ten poziom...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...