Skocz do zawartości

Mundial RPA 2010


lukaszdvbn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

GRUPA A

 

1. RPA

2. Meksyk

3. Urugwaj

4. Francja

GRUPA B

 

1. Argentyna

2. Nigeria

3. Korea Południowa

4. Grecja

GRUPA C

 

1. Anglia

2. USA

3. Algieria

4. Słowenia

GRUPA D

 

1. Niemcy

2. Australia

3. Serbia

4. Ghana

 

GRUPA E

 

1. Holandia

2. Dania

3. Japonia

4. Kamerun

GRUPA F

 

1. Włochy

2. Paragwaj

3. Nowa Zelandia

4. Słowacja

GRUPA G

 

1. Brazylia

2. Korea Północna

3. Wybrzeże Kości Słoniowej

4. Portugalia

GRUPA H

 

1. Hiszpania

2. Szwajcaria

3. Honduras

4. Chile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe ceremonię losowania grup poprowadziła aktorka Charlize Theron, a kulki losowali m.in David Beckham i biegacz Haile Gebreselassie. Mistrzostwa Świata rozpoczną się 11 czerwca meczem w którym zagra RPA z Meksykiem na stadionie w Johannesburgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie fifa tego nie zrobi.A skoro sie przyznal to Francuzi powinni pokazac jaja i chciec zeby wszystko bylo fair play powtorzyc mecz,ale nie oni tego niechcieli a dlaczego???Bo francja to narod tchorzy i tyle.

 

nie no bezprzesady Henry mowil ze najsprawiedliwej bylo by powtorzyc mecz, ale fifa nie wyrazila na to zgody :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza rzecz jaka się narzuca - brak grupy śmierci :/

 

no moze nie mam grupy smierci ale grupy sa ciekawe. grupa A, D, E, G, to dla mnie sa interesujace grupy, w grupie A ciezko jest wytypowac faworyta; wedlug mnie grupa D jest silna i wydaje mi sie ze Niemcy moga miec w niej problemy: Ghana, Serbia i Australi nie sa slabi; grupa E wedlug mnie Holandia z tej grypy wyjdzie ale rywalizacja o drugie miejsce bedzie ciekawa miedzy Dania, Japonia i Kamerunem; w grupie G faworytem jest dla mnie Brazylia wedlug mnie z tej grupy wyjdzie rowniez WKS; najslabsza grupa to chyba grupa F. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ciekawostka.

Firmy Sony Corporation razem FIFA rozpoczęły współpracę i wspólnie stworzyli technologiczne podstawy dystrybucji sygnału z mistrzostw świata w standardzie 3D.

25 transmisji rozgrywek World Cup 2010, których gospodarzem jest Republika Południowej Afryki będzie transmitowanych właśnie w tym formacie.

Ogólnie wiadomo, że takie globalne rozgrywki sportowe są traktowane jako potężny impuls wdrażania nowych technologii, zwłaszcza w dziedzinach audio-wizualnych.

SONY oczekuje, iż właśnie ta impreza wyraźnie zwiększy ilość posiadanych telewizorów 3DTV w gospodarstwach domowych.

Projekcja 3D bez wątpliwości zmieni rodzaj naszych doznań podczas meczów.

SONY w zakresie rozrywki 3D nastawi się nie tylko na telewizję ale będzie rozwijała technologie 3D u całej serii kompatybilnych produktów jakimi są odtwarzacze Blu-ray, notebooki VAIO i Playstation 3.

 

Na podstawie http://www.advanced-television.com/2009/dec7_dec11.htm#m1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Przeglądzie Sportowym były newsy odnośnie MŚ w TVP.

56 meczy na antenach otwarych w tym:TVP1 - 29 a TVP2 - 27. Reszta w TVP Sport i TVP HD. Wynika to z tego że w ostatniej rundzie fazy grupowj mecze rozgrywane są równolegle. Niestety nie bedzie tak jak chciałem. Jedna na TVP 1 a drugi na TVP 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W Przeglądzie Sportowym były newsy odnośnie MŚ w TVP.

56 meczy na antenach otwarych w tym:TVP1 - 29 a TVP2 - 27. Reszta w TVP Sport i TVP HD. Wynika to z tego że w ostatniej rundzie fazy grupowj mecze rozgrywane są równolegle. Niestety nie bedzie tak jak chciałem. Jedna na TVP 1 a drugi na TVP 2.

To na resztę meczów będzie trzeba liczyć na ard i zdf i podajże rtl pokażę 18 meczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

jacy sa wasi faworyci ja mysle ze Brazylia ale Argentyna Anglia Włochy Hiszpania Niemcy tez sa mocne namiesza jedna z druzyn afrykanskich .Zrobiłem mała symulacje i wychodzi mi ze turniej bedzie ciekawy a w 1/4 beda same hity !

moja symulacja faza grupowa

a 1 francja 2 rpa

b 1 argentyna 2 nigeria

c 1 anglia 2 usa

d 1 niemcy 2 ghana

e 1 holandia 2 dania

f 1 włochy 2 słowacja

g 1 brazylia 2 wks

h 1 hiszpania 2 szwajcaria

 

 

1/8

francja -nigeria

anglia - ghana

niemcy - usa

argentyna - rpa

holandia -słowacja

brazylia -szwajcaria

włochy -dania

hiszpania -wks

1/4 !!!!!!!

francja-anglia

niemcy-argentyna

holandia-brazylia

włochy -hiszpania

i tu mam dylemat kto do najlepszej czwórki awansuje

stawiam na

anglia-argentyna

brazylia -hiszpania

finał brazylia -argentyna złoto brazylia :jupi:

w typ sport i tvp hd konferencje prasowe i programy o ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się jakieś typowanie Mistrzostw Świata w RPA, co o tym sądzicie?

Jeszcze wam mało typowań :roll: Jeszcze trochę i to nie będzie forum satelitarne, a buchmacherskie :]

 

Przydałoby się jakieś typowanie Mistrzostw Świata w RPA, co o tym sądzicie?

Może ja zrobię i dam wyniki do Euro 2012. :lol:

Oj tam :) Najważniejsze żebyś do końca świata się wyrobił :mrgreen::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...