Skocz do zawartości

VIVA Deutschland i VIVA Austria


przemyslaw-broc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może weźmy tam do nich piszmy co? Ja napisałem ale olali mnie i nic nie odpisali... :lol2: Zaatakujmy ich http://www.viva.tv/info/kontakt

 

Ja do nich piszę regularnie co jakiś czas :D

 

VIVA Germany from 90s please come back!!! In 2012 Viva Germany is sucks!!!!!!!!!! Getting worse with each passing year!!!!!

 

Wiem że mają to w d.... ale ktoś to chyba czyta i uświadamia sobie przez chwilę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie mam dostępu do VIVA AUT ponieważ cyfrze + nie chce się zmienic parametrów odbioru tego programu i nie mam już tej stacji od listopada 2011 , tam leci to samo co na vive germany tylko nie ma get the clip gier sms i mają własny program ,znaczy nie wiem czy jeszcze istnieje ,,VIVA PUR'' i tam też jest logo ,,lusterkowe'' bo obie stacje nadają z berlina .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta oprawa którą ma viva de jeszcze by mi z trudem uszła , ale nadawanie na sztywno bez 4:3 (no poprostu nie mogę tego przetrawic paski po bokach po co to ??? tak samo tego logo ,,lusterko'' Wogule zauważyłem że programy w 16:9 (nie w 4:3) specjalnie z nich robią pasy po bokach ta nowa bajka co leci na MTV na viva de też leci a nie wierzę że nie ma ona formatu 16:9 a viva geramny i tak nadaje to na sztywno po co ? Żeby były pasy po bokach !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sentence:

"Viva Sounds" to jest program w stylu "100% VIVA" czy jakieś tematyczne Top 10 ?

Oczywiście, że Top 10, Top 14, Top 20 itd. Zależy od czasu. @lcinko pewnie nie zauważył, że w tym słoneczku wyświetlają się cyfry. Ale jak by nie patrzeć na te cyferki... nie zauważysz, że to TOP lista ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniesiono. Kontynuuję dyskusję w odpowiednim wątku.

A co do niemieckiej Vivy to zdziwię Cię Julita. Tam muzyka jest do 14 i leci w ogóle inna niż u nas. To jest taka darmowa reklamówka Viacomu. Znajdziesz tam wszystko: programy z MTV (Jersey Shore, My Life as Liz), seriale z Nickelodeon (SpongeBob, Drake i Josh) czy seriale z Comedy Central no i trochę "legendarnych" programów zza czasów gdy Viva nie była Viacomu (VIVA Top 100, Retro Charts czy Club Rotation, które jest nadawane o 1:00 w nocy) ;)

Muszę Cię zmartwić, ponieważ program "Retro Charts" został dawno wycofany z ramówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest żółte kółko z poruszającymi się liniami. :)

 

Jeśli chodzi o playlistę to:

 

http://www.viva.tv/news/neu_videos/ - klipy z magazynu NEU, czyli nowości.

http://www.viva.tv/charts/viva-top-100-kw-23-2012-1058/ - notowanie VIVA Top 100

...i kultowy Club Rotation - Dance Charts: http://www.viva.tv/charts/votable/club- ... 2012-1055/

 

Nowości dodają dużo, na pewno więcej niż na VIVE Polskiej, ale nie mają za dużo czasu w ramówce, aby je grać... W codziennej playliście raczej dominują piosenki amerykańskich wykonawców, których moim zdaniem faworyzują... a powinni bardziej promować muzykę klubową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słoneczko ? A to nie jest takie kółko z takimi dziwnymi liniami ? ;D

Mi te kółko przypomina słońce, dlatego je tak nazywam :mrgreen:

 

W codziennej playliście nie brakuje również niemieckich wykonawców. Są dosyć mocno promowani.

 

W VIVA AUT (magazyn VIVA Sounds) wczoraj leciał klip "Jennifer Lopez - Dance Again ft. Pitbull" (

). Kawałek dance, rzadko spotykany w VIVA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja cały czas nie mogę się pogodzic z tym co stało się z VIVĄ GERMANY , szkoda tej stacji bardzo bym chciał żeby wróciła jeszcze ta z 2010 roku bo wtedy było jeszcze to logo ,,logo'' prawdziwej vivy(raz kolorowe ,raz szare a teraz to lusterko) i poprzednia oprawa i oprawy poszczególnych programów były genialne , nachtexpress,planet viva ,retro charts ,viva live brakuje mi tego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...