Skocz do zawartości

Echostar HDS-400E


Kiciak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Wlasnie ten dekoder ma duzo minus za brak ulubionej listy bo tak smiga az milo, jak bym byl na twoim miejscu to bym bral. Pamietaj ze echosia masz za 1zl a w APSie chyba za 99zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z własnej praktyki odradzam ten dekoder. Niestety przycina na kanałach hd i sd mimo zadawalającej mocy i jakości sygnału 73 i 72%. Po wymianie dekoderana nowy przez pracowników APS konwertera, wymieniono ramię na dłuższe przy antenie, kabla hdmi i (a nawet zmieniłem telewizor) stwierdzili, że nie są w stanie nic zrobić i zgłoszą ten problem do przedstawiciela cp. To nie tylko moja jedna krytyczna opinia, proszę poczytać to forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

U mnie sie nic nie zacina, nie wiem dlaczego u ciebie wystepuja ten problemy. Ja tylko mialem zla opinie tego dekodera jak byl jeszcze stary soft ale teraz jest wszystko ok, nawet jak sie przycina to chyba jest to chwilowe bo chyba dekoder sie nie wiesza. :?: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim tunerze na TVP Info pokazuje ( bardzo często ) ,, tego kanału nie ma w abonamencie ,, a na Superstacja jest brak głosu i pomaga odłączenie od zasilania i ponowne włączenie .

Żaden tuner CP nie przebije Samsunga HD 370 . Jak dla mnie sprawa list ulubionych jest priorytetem .

I jeszcze jeden mankament w Echostarze 400E -- brak wyjścia component . Odbiór po kablu HDMI jest gorszy niż po euro .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim tunerze na TVP Info pokazuje ( bardzo często ) ,, tego kanału nie ma w abonamencie ,, a na Superstacja jest brak głosu i pomaga odłączenie od zasilania i ponowne włączenie .

Żaden tuner CP nie przebije Samsunga HD 370 . Jak dla mnie sprawa list ulubionych jest priorytetem .

I jeszcze jeden mankament w Echostarze 400E -- brak wyjścia component . Odbiór po kablu HDMI jest gorszy niż po euro .

Każdy dekoder ma swoje wady i zalety :) Ja posiadam Samsunga HD i odpukać nie miałem z nim jakichkolwiek problemów i oby tak dalej bo dekoder jest wspaniały jak na sprzęt który posiada CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś przyszedł do mnie ten dekoder. Po podłączeniu kabli i odczekaniu 20 minut (w instrukcji było 10, jakoby na aktualizację), dekoder się nie obudził. Sieci się zielona dioda, a telewizor ma czarny ekran. Co teraz? Ile trzeba czekać na tą aktualizację? Co jest nie tak, czy tez tak mieliście? Proszę o odpowiedz Lieo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak świeci zielona dioda to teorytycznie powinien działać sprawdź połączenie między dekoderem a tv, ewentualnie odczekaj jeszcze troche i spróbuj wyłączyć dekoder z prądu i podłączyć ponownie. Jeżeli to nie pomoże to wymiana na dekoder wolny od wad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem do innego tv wszystko hula, a ja podłącze do tego co mam w salonie jest taka właśnie sprawa, że świeci na zielono, ale tv jest ciemny. Co teraz? To jest zwykły LG CRT na złaczu scart. Z innymi dekoderami działał, mam jeszcze samsung 305g i telewizje na kartę na Opticum 7300L oraz jakiś niemiecki FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne, czy kabel jest cienki czy gruby, to świadczy tylko o jego jakości elektrycznej (gruby jest lepszy).

Aby przekonać się czy jest pełny, wystarczy otworzyć wtyczkę (odkręcić tulejkę ściskającą dwie części wtyczki) i sprawdzić czy wszystkie piny są okablowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O głupie pytanie co to znaczy, że jest pełny - bo ja np do swojego samsunga używam SCARTA od mini, a mam nieodpakowany samsungowski. Co daje dobrej jakości kabel SCART? Lepszy odbiór?

Kabel dobrej jakości daje lepszy obraz i dźwięk (scart to sygnał analogowy) jakość kabla jest często powodem przydźwięków na fonii.Kable dodawane do mini są baardzo niskiej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...