Skocz do zawartości

Echostar HDS-400E


Kiciak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ramzes@ koledze po prostu trafil sie zjechany egzemplarz u mnie smiga az milo, pl677@ najlepiej idz jutro do APSu go wymienic bo napewno dostales zjechany egzemplarz.

No i wymieniłem mój dekoder na nowy. No i muszę stwierdzić, że echostar HDS-400E nie jest godny polecenia. U mnie dalej przycina, robi stop klatkę na kanałach w sd i hd. Moc i siła sygnału 72%, próbowałem inny kabel hdmi no i problem pozostał. Pozostaje nam czekać na jeszcze nowszy soft, choć pan w cp twierdzi że wszystko powinno działać dobrze. Podejrzewam, że część osób na to pewnie nie zwraca uwagi ale mnie to wpienia.Radzę się zastanowić nad kupnem tego dekodera, już nie wspomnę o braku listy ulubionych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moca i sila sygnalu z toba sie zgodzie bo tez tak mam ok. 75% a na sagemie mialem 92%.

Wiecie poziom to poziom, w tym tunerku pozim sygnału na większych częstotliwościach jest bardzo niski ( skrajne częstotliwości, np .transporder AB sat, tak samo na Astrze np kanał muz GO tv) a mimo to odbiera bardzo dobrze, na moim poprzednim 717 pokazywało co innego- wiekszy sygnał na tych częstotliwościach, szatkowanie programów może być związane ze źle ust. anteną, u mnie nic praktycznie nie tnie.

Moim zdaniem ten dekoder nie jest wcale taki zły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie nie można zaktualizować dekoderów do wersji 104P. Gość z punktu obsługi dzwonił do ProFanu i powiedzieli, że obecnie nie ma nowszej wersji programu czyli tego 104P na satelicie bo wycofali ją i mają wprowadzić nowszą. Dlatego dekodery mają taką wersję jaką mają. Po weekendzie ma być podobno na satelicie dotępna aktualizacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.może mi ktoś pomoże w takim problemie.Mam ten dekoder i przy wyszukiwaniu częstotliwości Cyfrowego Polsatu 12188V 27500 dekoder znajduje kanały,tylko że niektóre dzialają a niektóre nie.Np.działa Polsat News,a nie działa Polsat Film.W ustawieniach dekodera LO jest ustawiony na uniwersalny LO dolny 9,75 a LO górny 10,60.Nie ma żadnej możliwości zmiany.Czytałem,że w niektórych dekoderach jest możliwość ręcznej zmiany LO górny na 10,70 i wszystko działa.Może to wina innych parametrów konwertera.Proszę o pomoc.Będę bardzo wdzięczny bo nie mogę oglądać programów.Dzwoniłem i rozmawiałem kilkakrotnie z tzw.,,technikami cyfrowego Polsatu",ale oni nie wiem czy znają się na rzeczy.

Proszę o pomoc.

Z poważaniem PL677.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.może mi ktoś pomoże w takim problemie.Mam ten dekoder i przy wyszukiwaniu częstotliwości Cyfrowego Polsatu 12188V 27500 dekoder znajduje kanały,tylko że niektóre dzialają a niektóre nie.Np.działa Polsat News,a nie działa Polsat Film.W ustawieniach dekodera LO jest ustawiony na uniwersalny LO dolny 9,75 a LO górny 10,60.Nie ma żadnej możliwości zmiany.Czytałem,że w niektórych dekoderach jest możliwość ręcznej zmiany LO górny na 10,70 i wszystko działa.Może to wina innych parametrów konwertera.Proszę o pomoc.Będę bardzo wdzięczny bo nie mogę oglądać programów.Dzwoniłem i rozmawiałem kilkakrotnie z tzw.,,technikami cyfrowego Polsatu",ale oni nie wiem czy znają się na rzeczy.

Proszę o pomoc.

Z poważaniem PL677.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dekodery tak mają, wiem o co chodzi bo sam się z tym spotkałem chociaż tego modelu nie posiadam, dokładnie tak jest na kanałach HD że przy przełączaniu jest Stopklatka, ale ważne jest to że wyeliminowali ten problem z komunikatem "Usługa niedostępna" podczas szybkiego przełączania kanałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zniesmaczonych pracą dekodera 400. Otóż pisałem jakiś czas temu, że będzie nowe oprogramowanie do niego, owszem jest ale do 7400 z twardym dyskiem. Osoby na linii polsatu w ogóle się nie znają i wprowadzają w bład! Nadal aktualne jest oprogramowanie 104P,niestety. Sprawdzałem w sklepie razem 4 dekodery. Wszystkie tak samo dziwnie chodzą. Przycinają przy przełączaniu kanałow SD i jeszcze bardziej HD, przycinają przy oglądaniu co jakiś czas a ponadto... Właczcie sobie kanał 81-TVN24 ,a zaraz po nim 84-TVP info. Brak w abonamencie wyskakuje. LIPA!!! Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprogramowanie 104P do tego dekodera zostało umieszczona na satelicie 24.02.2010, więc ma dopiero 5 tygodni. I właśnie ta wersja oprogramowania zlikwidowała m.in komunikat "Usługa niedostępna" przy szybkim przełączaniu kanałów. Mam do czynienia z tym dekoderem po kilka godzin dziennie i nie zaobserwowałem przycinania kanałów podczas jego oglądania ani wyskakującego komunikatu przy szybszym przełączaniu kanałów od kiedy weszła ta aktualizacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Mam do czynienia z tym dekoderem po kilka godzin dziennie i nie zaobserwowałem przycinania kanałów podczas jego oglądania ani wyskakującego komunikatu przy szybszym przełączaniu kanałów od kiedy weszła ta aktualizacja.

U mnie tez nie ma takich problemow, ja jestem bardzo zadowolony jak narazie z tego dekodera. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby na linii polsatu w ogóle się nie znają i wprowadzają w bład! Nadal aktualne jest oprogramowanie 104P,niestety. Sprawdzałem w sklepie razem 4 dekodery. Wszystkie tak samo dziwnie chodzą. Przycinają przy przełączaniu kanałow SD i jeszcze bardziej HD, przycinają przy oglądaniu co jakiś czas a ponadto... Właczcie sobie kanał 81-TVN24 ,a zaraz po nim 84-TVP info. Brak w abonamencie wyskakuje. LIPA!!! Pozdrawiam wszystkich.

Panowie no niestety tak dobrze nie jest z tym dekoderem jak piszecie. Sparrow777 ma rację ! Mam takie same objawy jak opisuje mimo wymiany dekodera. No i faktycznie po przełączeniu z TVN 24 na TVP info pojawia się komunikat Tego kanału nie ma w abonamencie. Totalna porażka ciekawe czy cp coś z tym zrobi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...