Skocz do zawartości

Karta TP/Orange w innym tunerze/module?


knigen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli masz soft który obsługuje długie ECM to powinno być bez problemu. Powinna pójść na 2.18B4 ostatnim

 

ARIVA 100 http://www.ferguson-digital.eu/pl/pobie ... .18B4.zip/

ARIVA 100E http://ferguson-digital.eu/pl/pobierz/O ... .18B4.zip/

 

Najlepiej aktywuj ją przez dekoder ORANGE. Później podłącz Arivę po włożenie karty sprawdź czy masz odkodowany kanał ORANGE SPORT jeśli tak to to sprawdź czy odbiera Ci TVP 1 jeśli nie to pozostaw na kilka minut na tym kanale powinny przejść uprawnienia.

 

Mi na ARIVIE 200 na sofcie 2.18B4 chodzą jedynie 10 każdego miesiąca pobiera uprawnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przestały mi działać kodowane kanały na białej karcie (mam w innym tunerze). Wczytaj działały więc stało się to niedawno.

Na którym kanale najlepiej łapać uprawnienia?

Ktoś też ma taki problem? Była jakaś zmiana, czy telefon do infolinii o ponowne wysłanie uprawnień powinien wystarczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura, TVP 1 nie pobierze uprawnień do wszystkich kanałów, uprawnienia pobierzesz z kanału 4fun.TV lub z Orange Sport. Miałem to już nie raz. Jeśli uprawnienia się nie pobiorą przełóż kartę do dekodera TP/Orange, ustaw kanał Orange Sport i wtedy na pewno będzie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marciinn

 

Nie bzdura bo TVP 1 jest jednym z niektórych kanałów które przesyłają aktywację karty - jak na tym kanale dziś rano pobierałem aktywację. Orange Sport świeci nawet gdy nie ma aktualnej uprawnień karty.

 

 

Co do kanału 4funTV także kiedyś próbowałem i też nie mogłem aktywować karty.

 

Na forach piszą najczęściej że na TVP1, TVP2, ORANGE SPORT, 4FunTV.

 

 

@Marx

 

Ale musisz sam spróbować, jak nie pójdzie wyjmij kartę przetrzyj czip może się zabrudził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty nie wyjmował od pół roku.

Właśnie Włączyłem dekoder orange, zrobiłem aktualizacje oprogramowania, ale orange sport i żaden kodowany wciąż nie świeci mimo iż w południe dzwoniłem o ponowne wysłanie uprawnień (też mi radzili 4funtv), a mój drugi dekoder siedział na tym kanale kilka godzin.

Ma ktoś jakiś pomysł poza ponownym telefonem do orange?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co sam nie wiem ale to był jedyny kanał z kodowanych który świecił nawet gdy uprawnienia jeszcze nie przeszły. Kiedyś był National Geographic Channel teraz już nie świeci dopiero po uzyskaniu uprawnień.

 

Dziś możesz jeszcze obejrzeć HBO i HBO HD też powinieneś mieć uprawnienia. PROMOCJA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, a jak wygląda sprawa gdyby mieć:

1) dekoder UHD88 z czarną kartą w abonamencie np. świat HD,

2) drugi dekoder UHD88 ale bez karty,

3) zestaw Clone+ z dwoma kartami, lub inny zestaw,

4) rozdzielony sygnał sat na oba dekodery,

to czy jest możliwość zrobienia multiroom w takiej konfiguracji?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie czy dekoder UHD-88 z czarna kartą via access 5.0 będzie działa prawidłowo na spliterze: Blue Line Wire Card Splitter SET v 1.0?

 

Obecnie posiadam biały dekoder samsung shd85 i białą kartę via access 3.0 i wszystko śmiga na w/w spliterze, obawiam się tylko, że po wymianie dekodera i karty mogą pojawić się problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...