Skocz do zawartości

Karta TP/Orange w innym tunerze/module?


knigen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na x7 nie dziala mi TVP sport (ale jak wyciągnie kartę cyfry to dziala) tvp2 hd, tvp info, Polsat hd, filmów hd, TVP seriale, Polsat jimjam, Viva, mtv live hd, mtv Polska, national geo, ng wild (hd dziala), Orange sport, i pewńie kilka innych mńiej ważnych. Masz podobnie ? Wersja oczywiscie 1.4.83

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam, mam takie pytanie niecały miesiąc temu przedłużyłem umowę z neostradą pakiet telewizja internet telefon. dostałem nowy dekoder UHD 88. Pakiet TV mam podstawowy, ale nie mam kanałów TVN24, TVN Meteo, TVN HD, TVN7 HD, TVP seriale itd. poprostu nei mam tych 11 kanałów o które rozszerzyli pakiet podstawowy, a przecież te rozszerzenie jest od 2011 roku ja przedluzalem niecaly miesiac temu i nie mam tych kanałów. Moze ktos wie dlaczego albo co mam zrobić? z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pisze Ci, że za słaby sygnał, czy jakoś tak, to znaczy że ustawienia anteny do poprawki. Jeśli pisze żeby wyslać SMS o treści "Pakiety", to znaczy że nie masz nadanych uprawnień odbioru do tych kanałów. W takim przypadku dzwoń na infolinię. Numer to 801505505 i powiedz ci i jak. Powinni Ci pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pisze Ci, że za słaby sygnał, czy jakoś tak, to znaczy że ustawienia anteny do poprawki. Jeśli pisze żeby wyslać SMS o treści "Pakiety", to znaczy że nie masz nadanych uprawnień odbioru do tych kanałów. W takim przypadku dzwoń na infolinię. Numer to 801505505 i powiedz ci i jak. Powinni Ci pomóc.

 

wlasnei na tych 11 kanalach co rozszerzyli to jest napisane zeby wyslac sms o trzesci PAKIETY itd. ale przeciez przedluzylem umowe i powinienem miec te kanaly o kotre oni powiekszyli ten pakiet podstawowy, wiec chyba tak jak mowisz bede musial zadzwonic na infolinię. dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresetuj dekoder. Podłącz do netu. Włącz i sprawdź czy po włączeniu nie wyświetli Ci błędów. Potem ustaw na 4funTV i odczekaj ~15min. Jeśli nie pomoże to sprawdź ponownie ustawienia anteny.
A jak i to nie pomoże to zadzwoń do BOK, jak radzili koledzy wcześniej, żeby Ci przesłali ponownie uprawnienia i zostaw dekoder włączony do jutra na 4funTV. Proste 8) nie ma co sobie strzępić języka i klawiatury
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do nich nie idzie się dodzwonić...... :/

 

kręciłem dzisiaj trochę satelitą, i moc sygnału jest bardzo dobra jakość natomiast w granicach 15-20% ale tak jak mowilem wszystkie kanały śmigają oprócz tych co rozszerzyli.... udało mi się ustawić antenę tak że moc była bardzo dobra i jakość w granicach 70% ale wtedy żaden kanał nie odbierał i strasznie mnie to dziwi :/ nei rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do nich nie idzie się dodzwonić...... :/ ...
... Radmin, nie wiem o co Ci chodzi :shock: . Albo masz to na splitterze, albo nie jesteś właścicielem karty :/ . Do Tepsy ZAWSZE IDZIE SIĘ DODZWONIĆ. Max czekania na linii to 3-4min. Ja z nich zrezygnowałem, bo muszę używać ich dekodera i nie mogę odbierać na CAMie :( . Również uważam, że dekodery, a w zasadzie ich technologia jest z lat 90-tych (czyli sprzed ponad 20-tu lat) :!: . Ale co do BOK to nie mogę powiedzieć nic złego, bo to akurat ZAWSZE działa ilekroć nie próbowałem się dodzwonić - a uwierz mi - robiłem to przez ostatnie pół roku co najmniej raz na tydzień. Więc jeśli jesteś właścicielem karty to nie powinieneś mieć ŻADNYCH problemów.

 

...kręciłem dzisiaj trochę satelitą, i moc sygnału jest bardzo dobra jakość natomiast w granicach 15-20% ale tak jak mowilem wszystkie kanały śmigają oprócz tych co rozszerzyli.... udało mi się ustawić antenę tak że moc była bardzo dobra i jakość w granicach 70% ale wtedy żaden kanał nie odbierał i strasznie mnie to dziwi :/ nei rozumiem
Sprawdź sygnał z anteny (10min) i zadzwoń do BOK (3min). Może wycelowałeś w złego ptaka :wink: . Jeśli nie masz odpowiedniego miernika ze wskazaniem transpondera i satelity, to niestety musisz wezwać instalatora. Dekoder się do tego nie nadaje. Za 50PLN powinien Ci ustawić antenę. W piętnaście minut będziesz miał jasną sytuację. Skorzystaj z porad pisanych wyżej. Jeśli tych dwóch (antena-sygnał i uprawnienia) nie sprawdzisz to nikt tu Ci nic więcej nie pomoże: ustawienie anteny plus jeden telefon i po sprawie, którą Ty drążysz już przez kilka dni :crazy: ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Jak ktoś ma opticum X7 to ogromna większość programów zaczyna działać na 1.4.83. Jak coś nie działa to najczęściej ma swoją kopię gdzieś jeszcze. Odsyłam do wątku o dekoderze z opiniami i linkami do forów:)

Z aktualnie wydawaną czarną kartą również, czy tylko ze starą biała?

 

Czy nowe czarne tunery nadal nie obsluguja DiSEqC (chodzi mi o skorzsystanie z monoblocka i odbieranie Astry na rownoczesnie z Hot Birdem)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...z czarną nie masz szans a taką w tej chwili wszędzie dostajesz.
Potwierdzam. W Warszawie po wymianie dekodera z białego (zepsuł się) na czarny, chciałem dostać ponownie białą kartę (w kwietniu) i już wtedy nie było takiej możliwości :? (pytałem w pięciu salonach - właśnie z tego powodu, że czarna nie hula :( ).

 

Czy nowe czarne tunery nadal nie obsluguja DiSEqC (chodzi mi o skorzsystanie z monoblocka i odbieranie Astry na rownoczesnie z Hot Birdem)?
Na białym nie miałem problemu z DiSEqC. Z czarnym nawet nie próbowałem :?: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...