Skocz do zawartości

Karta TP/Orange w innym tunerze/module?


knigen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Biała karta nie będzie działać w UHD 88,

Dekoder współpracuje z następującymi kartami Viaccess:

*PC 5.0 DTH (karta przeznaczona jedynie do technologii satelitarnej)

*PC 3.0 IP (karta przeznaczona jedynie do technologii kablowej)

Białą kartę mam włożoną do innego dekodera, a dekoder SHD-85 używam wyłącznie do oglądania TV na życzenie. Jak w SHD-85 działa bez karty to w UHD 88 też chyba powinien działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Wiecie może czy jest możliwość wrzucenia karty z UHD 88 (telewizja via IP) do innego dekodera?

Mam w telewizorze tylko jedno złącze HDMI i zależy mi na tym by dekoder obsługiwał też youtube i DLNA. Są takie dekodery?

 

Do poszukiwań takiego rozwiązania zmusiło mnie to, że UHD 88 nie chce działać ze switchem HDMI z którym wcześniej bez problemów działał dekoder N i PS3...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

mam pytanko, na moim 9600prima mam włożoną kartę Orange i wszystkie kanały działały, aż od soboty zginał mi kanał Nickelodeon, na białym dekoderze jest to jako kanał Nick Jr a w Primie ni w ząb nie mogę go zlokalizować. Byłbym wdzięczny za nowe parametry ów kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich serdecznie,

 

Posiadam Dekoder Orange UHD88 (czarny) i czarna kartę viaccess. Chciałbym uruchomić ta kartę na dekoderze Ariva 102E który mam ustawiony na Astra + HotBird. Problem tkwi w tym, że nie działają na Arivie wszystkie Programy Kodowane, które bez Problemu chodzą na Sagemie z Orange. Przykład z Arivy: TVN7 HD, TVP seriale, Orange Sport, TVP1, TVP2, National Geographic działają.

Natomiast TVN HD, TVN SD, TVN7 SD, i inne TVN-y nie działają nie działają :(

Czy ktoś ma podobny Problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedni mówią, że nowe karty viaccess 5.0 są parowane z kluczem procesora - teoretycznie nie powinny działać żadne kanały na innych dekoderach.

Inni zaś jak np. voitek, że nie są;

...

Rozmawiałem z technikiem z TPSA i z tego co zrozumiałem chyba jest tak:

2.Nowe czarne karty działają na Viaccess 5.0 i tylko działają w ich nowych czarnych dekoderach (cytuję technika), ale nie są z nimi parowane, więc chodzi raczej o soft...

3. Nowe ATR:

PC 3.0 ATR: 3F 77 18 00 00 C2 47 00 00 20 90 00

PC 5.0 ATR: 3F 77 18 00 00 C2 EB 41 02 6C 90 00v

Moja biała kartka też przez jakiś czas nie działała w moim Ferdku (powodem było wydłużenie struktury ECM), działały tylko TVP1, TVP2 i jeszcze kilka. Dopiero ostatnia aktualizacja softu umożliwiła poprawne działanie karty. Może faktycznie karty nie są parowane, a zmieniono tylko strukturę ECM czy ATR. Sprawdź czy masz najnowszy soft z grudnia w swoim Ferdku, jeśli nie to pobierz i być może będzie działać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam arive combo 120 i zabrałem dziadkowi kartę TPSA biała SAT, okazało się, że ma włączony pakiet L HBO z którego nie korzysta, umowę ma do marca więc chciałem skorzystać i pooglądać u siebie :) ale mam taki problem, że kartę czyta z tego co widzę. Gdy ją włożę znika z kanałów napis "zakodowany" ale nie ma obrazu ani dźwięku. Gdy ją wyciągnę pojawia się napis "zakodowany". Dodatkowo na HBO czasem łapie napisy polskie...

Może wiecie co zrobić aby był dźwięk i obraz? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Od 3 miesięcy regularnie 10go przestaje mi działać karta orange w enigmie. Wcześniej nie było problemów. Teraz pomaga przełożenie karty na chwilę do tunera orange. Prawdopodobnie nie przechodzą uprawnienia, ale nie bardzo wiem dlaczego? Ktoś może mi pomóc zdiagnozować problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak długo miałeś włączony kanał do pobrania aktualizacji????

 

Mam pytanie czy wykupując pakiet WITAJ HD używając innego dekodera oraz takiego bez ENIGMY czy kanały będą chodzić lub chodzą? Chodzi mi o TVP 1 HD, TVP 2 HD, TVP HD, BBC HD, MGM HD i inne?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marx, Po przełożeniu karty do UHD zadzwoń do Tepsy (ale już z przełożoną kartą do UHD) i poproś o przesłanie uprawnień. Powiedzą Ci na którym kanale (chyba 4fun) i jak długo masz trzymać (15min do 2h). Oni od zeszłej wiosny strasznie kombinują z uprawnieniami i kluczem. Uprawnienia nie zawsze są przesyłane co 15min. Dopiero po telefonie i dwóch godzinach sprawdź w Enigmie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przełożę kartę to nigdzie nie będę musiał dzwonić bo od razu załapie...
Właśnie o tym pisałem, że nie od razu załapie :read: . Musisz zadzwonić :!: , żeby Ci przesłali uprawnienia jak masz kartę w UHD, poczekać 2h i dopiero wtedy...

Poza tym ...masz czarną czy białą kartę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...