Skocz do zawartości

Tunery OPTICUM HD: X550, 9600, TS 9600


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Działa wszystko, spróbuj na innym pendrivie. Na sofcie MCAS tuner chodzi szybciej niż na fullach krążących po sieci (przełączanie kanałów na poziomie 4-5s, na full 6-7s), zapewne na conaxie jeszcze szybciej będzie przełączał kanały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

O ile się nie mylę, to ten soft "MCAS", po wpisaniu w MENU "4x8", uaktywnia funkcje, które są dosyć mocno nielegalne, więc nie mam pojęcia dlaczego jest wspierany przez aktywistów tego forum.

 

Jest też w dodatku w wersji 3.32, bardzo niestabilny i jak widać nieopublikowany nawet w wersji conax na stronie GLOBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Są to softy pirackie, więc odradzam korzystanie z nich. Raz skusiłem się na piracki, gdyż z oryginałem był mały problem. Jedynym efektem było padnięcie pamięci w dekoderze.

Ale mam też pytanie z zupełnie innej beczki.

Mam Opticuma 9600 HD i moduł Cyfrowego Polsatu. Zauważyłem, że znika mi z list kanał "Dla Abonentów". Po przywróceniu ustawień fabrycznych kanał się pojawia, ale po pewnym czasie (kilku godzinach) ponownie znika. Przy skanowaniu satelity widać, że go znajduje, ale na liście się nie zapisuje. Czym ta dziwna sytuacja może być spowodowana? Soft to oczywiście oryginalny Conax 3.29.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając ten wątek zauważyłem, że omawiane tu tunery Opticum nagrywają audycje w formacie *.trp. Jak wyglądają możliwości szybkiego przekonwertowania takiego pliku do bardziej zjadliwego formatu np. *.ts. Czy jest jakiś programik udostępniony przez producenta, jak w przypadku Fergusonów Ariva?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ta wersja oprogramowania oryginalnego, jak na razie działa idealnie z modułem C+, więc warto było by w Globo posiedzieli nad tym softem 10 dni.

 

Zbliża się wielkimi krokami wprowadzenie na rynek wersji odbiorników PRIMA i MINI i oferty sprzedaży już pojawiają się na witrynach sklepów i na portalach aukcyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając ten wątek zauważyłem, że omawiane tu tunery Opticum nagrywają audycje w formacie *.trp. Jak wyglądają możliwości szybkiego przekonwertowania takiego pliku do bardziej zjadliwego formatu np. *.ts. Czy jest jakiś programik udostępniony przez producenta, jak w przypadku Fergusonów Ariva?

 

Ja do oglądania na komputerze używam programu "GOM Player 2.1.28.5039" darmowy do domu

do pobrania ze strony: http://www.dobreprogramy.pl/GOM-Player, ... 12844.html

spolszczenie na stronie: http://www.dobreprogramy.pl/GOM-Player, ... 12660.html

Ma on w sobie estetyczny wygląd, zintegrowane kodeki.

 

Do dekodowania jest świetny ale płatny program z mnóstem ustawień i rodzaju konwersji: Any DVD Conwerter Profesjonal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.32 from date: 24.12.10:

 

- poprawiono działanie modułu Cyfry+

 

- poprawiono zachowanie odbiornika w menu edycji ulubionych

 

- dodano funkcję info w menu edycji ulubionych

 

 

wersja producenta :D

 

Nie polecam tego softu totalne dno. Dekoder robi zwiechy na nie których kanałach np Filmbox oraz MTV Rocks. Jedyny plus to poprane działanie modułu Cyfry+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o tą wersję od Bigcyc123. Innej nie posiadam.

Kolego UPC i netia , neostrada ( taka teraz sprawdziłem i upload działa poprawnie ) albo masz coś poblokowane w przeglądarce ( większość przypadków , zalecane jest usunięcie całej historii zapamietanych stron i haseł )albo masz coś z komputerem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...