Skocz do zawartości

turboBOX+ (ADB ITI-5720SX)


LukWil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Docelowo nc+ go ma być zastąpione przez Canal+OTT.

Może to mieć związek m.in., że jeszcze to funkcjonuje pod taka nazwą i z limitem godzin, że usługa dotyczy też  klientów Orange, którzy podpisali umowy z PC+ i mają dostęp do nc+ go..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli ktoś jest zainteresowany to wyminielimendzisiaj pace pvr na turbobox z dyskiem za 0zl.

 

Mam jednak problem , co może być winne, na jednym TV dekoder działa (LG 4 letni) , a na drugim Samsungu( roczny tv) , na którym docelowo ten dekoder ma pracować po uruchomieniu wyłącza się dekoder i uruchamia. I tak w kółko. Wina HDMI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
W dniu 17.06.2021 o 04:27, kaosone napisał:

wiem, że trudno w to uwierzyć-ALE właśnie zasysa mi się aktualizacja oprogramowania  :D

 

To musi być jakaś błędna informacja na transponderze C+.
Od wczorajszego rana mój TurboBox też zauważa jakieś nowe oprogramowanie, ale gdy próbuje je ściągnąć zgłasza header error.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.06.2021 o 12:00, Jacek3 napisał:

 

To musi być jakaś błędna informacja na transponderze C+.
Od wczorajszego rana mój TurboBox też zauważa jakieś nowe oprogramowanie, ale gdy próbuje je ściągnąć zgłasza header error.

a to dziwne bo mi się pobrało i zainstalowało bez problemu, teraz mam wersję softu  0X92 i data aktualizacji 17.06.21 godz 4.26

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

 

Potrzebuję połączyć Turboboxa+ (5720SX)  do sieci WiFi w celu obsługi multiroom standard , czy standardowe oprogramowanie obsługuje adaptery WiFi na USB ?

 

Czy raczej kombinować z mini routerem Wifi podłączonym do Turboboxa poprzez kabel Lan ? Jaki sprawdzony sprzęt możecie polecić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, nie mogę nigdzie znaleźć konfiguracji turbobox+ z konwerterem unicable, są 2 wyjścia: Legacy + SCR, chcę puścić sygnał na jednym kablu do podwójnego rozgałęźnika, tak, żeby oglądać jedno a nagrywać drugie. Rozumiem, że kabel antenowy ma być do SCR, w menu dekodera w konfiguracji wybrać jedna antena i bez disec? Nie ma tu w menu specjalnych ustawień unicable, nic innego nie idzie ustawić. Z rozgałęźnika wszystko jedno, który kabel do ANT1 i ANT2? To wszystko? Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien być tryb jednokablowy i wtedy wybierasz 2 nośne np. 1210 i 1420 MHz. Kabel nie musi być specjalny, zwykły antenowy, z jednej strony do złotego złącza w konwerterze, z drugiej strony dzielisz po połowie na splitterze sat, obojętnie do których złącz sat w tunerze podłączysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

witam

od około miesiąca molestuje mnie infolinia i dzwoni z koniecznością "wymiany serwisowej" dekodera generalnie jestem na umowie bezterminowej od ponad roku. czy rzeczywiście istnieje konieczność wymiany tych dekoderów? nie chcę tego czynić gdyż mam go chyba z 10 lat i pełno nagrań na dysku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...