Skocz do zawartości

Platforma TVP - zapowiedź kodowania, koniec platformy?


Krzychu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem maila do TVP, zobaczymy co odpiszą. A swoją drogą żal wiadomo co ściska. Dopóki Pisowcy, Peowcy i inne partie nie odwalą się od TVP to zawsze będzie takie badziewie.

Od lat zastanawiam sie czy warto płacić abonament. Zawsze stałem "po stronie prawa" i jako jedna z dwóch (!) osób wśród wszystkich moich znajomych płacę co miesiąc 17 zł. Jeśli okaże się, że zakodują mi TVP HD (bo na TVP Sport z Astry niezbyt mi zależy, mam TnK) na stałe, to... jeszcze raz "przemyślę" za co daję 204 zł rocznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jak głupi co wieczór przeglądałem co tu kupić z hd ,arive a może technisat a może coś innego a tu ekipa dur.... Prezesunia Szwedo wali ludzią taki numer

,głosujcie dalej na kaczory i ich teraźniejszych kolesi od Pana Kwiatkowskiego a bedziemy oglądać odkodowane Tv Trwam 1,2,3 Trwam HD itd......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz widać jak silne lobby platformowców jest w tym kraju. a TVP okrada legalnie swoich abonentów każąć im płacić platformom i kablówkom za swoje programy które Oni [abonenci] opłacili w abonamencie RTV.

 

jet to kolejny przykład że w naszym kochanym kraju nie należy wierzyć w nic i niczego nie można być pewnym oprócz tego że obywatelom bez względu na opcje polityczną rządzącą będzie żyło się lepiej. chory kraj - podziękujmy politykom. :brawo::brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z redakcji Satkuriera ma jakiś pomysł jak zmusić TVP do cofnięcia tej decyzji ? Może sie uda podobnie jak z przywróceniem testów DVB-T w Krakowie ? :idea:

A może panowie z Redakcji przeprowadziliby kolejny wywiad z panem Farfałem, już po jego odejściu z TVP? Ciekaw jestem jak skomentowałby całą tą sprawę oraz to, co wyrabia się w TVP. Jeśli nie powie tego SatKurierowi, to nikomu nie powie. W telewizji publicznej nie ma już poparcia, a telewizje komercyjne nie są nim zainteresowane. Czyli sprawy nie ma! Skandal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP na maile nie odpisuje - przekonałem się kilka razy.

Spot Beam i kodowanie? Czegoś tu nie rozumiem albo jedno , albo drugie, a nie to i to.

Wyrzucenie pieniędzy w błoto, a z resztą łatwo przyszły, łatwo poszły...

Ciekawe dlaczego nie zrobili konferencji na TVP Info, że zakodują TVP. Boją się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z redakcji Satkuriera ma jakiś pomysł jak zmusić TVP do cofnięcia tej decyzji ?

Już widzę, jak redakcja Sat Kuriera zmusi TVP do odkodowania kanałów :>

 

Decyzja TVP jest nieco zaskakująca (choć po zmianie prezesa TVP spodziewałem się zmiany planów), choć ogólna - komunikat napisano w pośpiechu, tak jakby tą decyzję podjęto w ostatniej chwili.

 

Zobaczymy, jak będą wyglądać nowe plany dot. platformy TVP, czy dojdzie do zupełnej zmiany koncepcji (działalność w pełni "komercyjna"), co jest wielce prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wysłałem zapytanie na kontakt TVP z żądaniem wydania karty dostępu warunkowego

NDS celem umożliwienia dalszego oglądania platformy TVP. Płacę abonament RTV i mam prawo oglądać kanały TVP bez dodatkowych opłat i bez konieczności podpisywania umowy z platformami komercyjnymi. Takimi petycjami zależy zarzucić TVP a może strony internetowe Pis i SLD. To dzięki nowemu zarządowi TVP mamy taką sytuację . Niech się tłumaczy Kaczyński i Napieralski. Tak ma wyglądać misja TVP ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie piszcie wszyscy tego samego. Niech każdy napisze coś od siebie. Ja się np. zapytałem, jaki jest sens wiązki spot beam, jeśli kanały mają być kodowane oraz dlaczego nie można przeprowadzać tych "testów" na innych kanałach lub po 3 w nocy.

 

105651.jpg

 

Podziękujcie nowemu prezesowi za jego wizję platformy TVP! :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowe pytanie: co da wysyłanie e-maili do TVP (czy CBA :> )? "Ich" nie obchodzi nasze zdanie, widowni nie stracą, pieniędzy od reklamodawców też - co najwyżej popsują "sobie" opinię.

 

W zasadzie, Szwedo zrobił to samo co Solorz z Cyfrowym Polsatem (prawie to samo) - obaj zmieniali plany dot. "ich" platform, jeden zakodował kanały, drugi wprowadził abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Farfał przynajmniej miał jakąś wizję (abstra[beep]ę od jej jakości merytorycznej) i chciał coś zmienić. Nie bał się tego robić bo był niezależny. A Szwedo chodzi na pasku polityków i związanych z nimi prywatnych mediów. Tak że nie liczcie że coś się zmieni. Zresztą zobaczcie na jego facjatę. Czy to jest twarz wizjonera ?. Mnie on przypomina marnego księgowego z zapyziałego PGR .

No cóż, w pięknym kraju żyjemy i to nam powinno wystarczyć :lol:

A tak na marginesie to na usta cisną mi się same takie słowa: :censored::censored::censored:

 

Pozdrowienia.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trzeba by na kontakt tvn24 albo sms'y do szkla kontaktowego z pytanie dlaczego politycy sld i pis pozbawili nas paczki TVP i wogóle.

Raczej to nic nie da. TVN nie lubi PiS-u i SLD, ale akurat pod tym względem jest po ich stronie. Jedynym sposobem byłoby bezpośrednie dodzwonienie się do Szkła kontaktowego i rozmowa na antenie. Ale to musiałby być ktoś konkretny, kto w minutę potrafiłby to w miarę porządnie streścić, a nie tylko gadać że "to jest skandal".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy trzeba będzie płacić za oglądanie?

15.09.2009

Podstawowe, najpopularniejsze w Polsce kanały będzie można odbierać bezpłatnie. W przypadku części z nich będzie konieczne wniesienie jednorazowej opłaty pokrywającej koszt karty warunkowego dostępu. Dodatkowo można będzie w prosty sposób dokupić możliwość oglądania szeregu kanałów tematycznych, według modelu à la carte. Koszt tej usługi pokrywa jedynie koszty ponoszone przez TVP – telewizja publiczna nie zamierza zarabiać na tej ofercie.

 

TVP od 09-20-2009 będzie kłamcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jest skandal! Ja w listopadzie będę w Warszawie , to może osobiście zapytam się Szweda (nie kojarzy wam się jego nazwisko z czymś/kimś :> ) , jakie były przyczyny takiej decyzji . :crazy: . Może jak nieszczęśliwi widzowie zbiorą się przed siedzibą TVP i zrobi się wrzawa , to coś się zmieni (tzn. powróci do normalności) . :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy jest w dalszym ciągu w planie wprowadzenie karty abonenckiej z jednorazową opłatą. Jeśli i to zostanie wycofane to będzie już nieciekawie.

Tak, tyle że pewnie teraz żeby zakupić tą kartę trzeba będzie się wylegitymować dowodem osobistym i przedstawić książeczkę opłat RTV. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...