Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ten fragment mówi wszystko:

 

 

 - O ile z dziennikarzami byłby mniejszy problem to technicznie mogłaby to być klęska. Już teraz przekraczane są przepisy czasu pracy studia, na niektóre stanowiska obsługi studia nie ma zmienników, brakuje zestawów montażowych - mówi nam osoba z jednego z ośrodków. I dodaje: - Pewnie jakoś byśmy dali radę, ale byłaby to raczej zapchajdziura, a nie porządny program.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żartem było ogłaszanie takich ambitnych planów, nie mając do tego ludzi, sprzętu i pieniędzy.   Młodzieży przypominam o tornado, które przeszło, całkiem niedawno, przez ośrodki. Realizacja ogłoszonych zamierzeń wymaga dużo czasu i nakładów.

Edytowane przez tomekjot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesunięcie nastąpiło do końca wiosennej ramówki. Czyli nie ma mowy o porzuceniu planu. Znając życie, rozszerzenie nastąpi od września.

To ten pomysł będzie czy jednak nie? Jeżeli nie to TVP3 z rewelacji roku stałoby się raczej jego żenadą a tego bym nie chciał :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przed chwilą widziałem belkę "za chwilę". Wygląda ona tak samo jak belka zapowiedzi, tyle że po lewej na górze jest napisane "ZA CHWILĘ". A tak wogóle to strona tvp3.tvp.pl została zmieniona - wygląda ona tak samo jak poprzedniej TVP Regionalnej, lecz zmieniono loga i kolor z zielonego na niebieski.

A tak wogóle to oto lista poprawności logotypów ekranowych:

Białystok V

Bydgoszcz V

Gdańsk X

Gorzów Wlkp. X

Katowice V

Kielce V

Kraków X

Lublin V

Łódź X

Olsztyn V

Opole X

Poznań V

Rzeszów V

Szczecin V

Warszawa V

Wrocław V

No to świetnie, że mój ośrodek wreszcie ma logo poprawnie. Tylko napis jest troszeczkę dłuższy od loga, ale jest ok. Oto zap na udowodnienie:

9782281700_1455377402_thumb.jpg

Edytowane przez Kuba2015
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo TVP Bydgoszcz powinien przybrać nazwę BOT a w logo mieć symbol robota  :mrgreen: Ale na to już za późno - nazwa TVP3 jest o wiele lepsza. A tak poza tym to czemu jeszcze nie zmienili oprawy i studia Dziennika Regionów? Przecież firma, która wykonała oprawę Trójki (a także TVP Polonia, bo widzę podobny styl) powinna wykonać czołówkę dla tego serwisu, chyba, że pewnie jej jeszcze nie zrobili. Ciekawe, kto stworzył muzykę do oprawy kanału. Mam nadzieję, że pewnie Szymon Wysocki, który stworzył też muzykę do poprzedniej i obecnej oprawy Polonii.

Edytowane przez Kuba2015
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe, Rzeszów wreszcie poprawił logo. Łódź ma prawie dobrze, tyle że nadal nierówno - napis Łódź jest wyrównany prawie do poprzedniego loga. Podobnie jest z Gorzowem. Niestety Gdańsk, Kraków i Opole jeszcze nie poprawiły swoich lóg.

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięte odniesienie do offtopu wyżej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ważną wieść: Od tygodnia Białystok emituje 2 reportaże i Audycje komitetów wyborczych w godzinach 07:35-08:00, czyli dodatkowe pasmo lokalne. Niestety pozostałe ośrodki - nadal pasmo wspólne.

Oto jak wygląda przejście z programu TVP3 do TVP3 Białystok:
A tak zakończenie pasma:

Co ciekawe, od początku marca rusza wiosenna ramówka TVP3, a więc będzie też zmiana oprawy na wiosenną: dżingle reklam, ogłoszenia nadawcy, autopromocji, a także "pętle" (o ile ośrodki nadawały wersję zimową, to ja myślę, że usuną z tych pętli śnieg i w Katowicach zamiast widoków zimowych by wstawili Spodek i pomnik Powstańców Śląskich). Nawet wszystkie pauze regionalne by przedłużyli do odpowiednio momentu trwania jak z pauzą ogólnopolską (czyli 30 sekund), a nawet Kraków miałby emitować całą (a nie tylko początek jej). Oto cała pauza Trójki:

http://www.dailymotion.com/video/x3l8xym_tvp3-pauza_tv

Edytowane przez Kuba2015
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak wielka szkoda,że zrezygnowali z tak ambitnych planów względem TVP3 Regionalnej. No cóż trzeba będzie się z tym pogodzić i żyć nadzieją na zmianę koncepcji po wyborach w 2019r. Nie ździwił bym się,gdyby logo w paśmie wspólnym zmieniło by się po prostu na TVP3,bez nazwy ośrodka jak to jest teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stacjach Telewizji Polskiej (a szczególnie też Trójki) umieszczony jest ozdobnik z orłem i napisem "WYKLĘCI" na czarnym tle z powodu święta pamięci narodowych żołnierzy wyklętych. Jak już, to pewnie 21 marca wprowadzą wiosenne, zwykłe dżingle stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...