Skocz do zawartości

ViDoc TV


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Logo CTV9 i jego oprawa oraz dzingiel bardzo dobrze zrobione i dopracowane. Dla mnie to inna jakość względem kanału Antena HD.

Oferta bardzo dobra i dużo lepsza od Antena HD. Dla mnie zmiana nazwy na ViDoc TV to jakaś pomyłka i same logo kanału ViDoc TV. :-(

Powinni zmienić nazwę na po prostu Red TV i wykorzystać obecne logo CTV9, jego oprawę i dzingiel. Wystarczy tylko wkomponować to co mają nazwę Red TV. :-)

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh akurat obecnie nie jest trudne mieć lepszą ofertą od Anteny HD. Bo od dłuższego czasu Antena się cofa i już nawet nie próbują czymś zaskoczyć widza. Tak jak wtedy kiedy zakupili Ukraiński serial.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z składa się w dużej mierze z tego, co obecnie leci, lub już leciało na Red Carpet/Red Top. W cale by mnie nie zdziwiło, gdyby w niedalekiej przyszłości nadawca odstawił myk jak Polsat z kanałem Wydarzenia 24 w naziemnej i z CTV9/ViDOC TV przekształcił w Red Carpet lub Red Top.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamiilllooooos 1987 mam do Ciebie pytanie czy możesz się dowiedzieć czy takie seriale czeskie jak "Labirynt", "Kryptonim Wołga", "Archiwum spraw" oraz telenowele "Infulencerka" i "Queen of The Flow" i "Kochaj i żyj" będą nadawane od pierwszego dnia emisji startu CTV9 czyli od najbliższego poniedziałku i czy w weekendy pasmo filmowe będzie się zaczynać od 18.00? Bardzo proszę Cię o pomoc. Cierpliwie czekam aż minie ten weekend i będzie godzina 6.00 i start kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby wlać nadzieję naszemu forumowemu użytkownikowi na ten trudny okres do poniedziałku, z obserwacji ramówek nadawcy mogę Cię uspokoić, będzie od poniedziałku, bo nic innego w tej ramówce nie ma :) A że trzeba ją zapełnić to z każdym dniem będzie powtarzanych coraz więcej odcinków, być może nawet w weekendy doczekasz się maratonów z całego tygodnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, TomeQ38 napisał(a):

Kamiilllooooos 1987 mam do Ciebie pytanie czy możesz się dowiedzieć czy takie seriale czeskie jak "Labirynt", "Kryptonim Wołga", "Archiwum spraw" oraz telenowele "Infulencerka" i "Queen of The Flow" i "Kochaj i żyj" będą nadawane od pierwszego dnia emisji startu CTV9 czyli od najbliższego poniedziałku i czy w weekendy pasmo filmowe będzie się zaczynać od 18.00? Bardzo proszę Cię o pomoc. Cierpliwie czekam aż minie ten weekend i będzie godzina 6.00 i start kanału.

Nie. Nowe seriale będą dopiero znacznie później. Na początek wiem, że pójdzie "queen of flow", i to co już mają gotowe z kanału RED TOP. Nowości serialowe pójdą znacznie później. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, vigoo napisał(a):

Jakość kanału jest beznadziejnie beznadziejna. Gorzej od pozostałych kanałów MUX8.

https://www.digitalbitrate.com/dtv.php?mux=MUX8&liste=1&live=13&lang=en

Jakość  obrazu nie jest beznadziejna.Jakość obrazu  jest dobra.Bardzo duży wpływ na jakość obrazu ma telewizor.Na zdjęciu jakość obrazu z 55  calowego  telewizora OLED PANASONIC.Zdjęcie z forum hdtv polska.

 

249af5011e1a5.jpg

 

d2e50c8cb9bb4.jpg

Edytowane przez digitalus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, pablo21 napisał(a):

Logo CTV9 i jego oprawa oraz dzingiel bardzo dobrze zrobione i dopracowane. Dla mnie to inna jakość względem kanału Antena HD.

Oferta bardzo dobra i dużo lepsza od Antena HD. Dla mnie zmiana nazwy na ViDoc TV to jakaś pomyłka i same logo kanału ViDoc TV. :-(

Powinni zmienić nazwę na po prostu Red TV i wykorzystać obecne logo CTV9, jego oprawę i dzingiel. Wystarczy tylko wkomponować to co mają nazwę Red TV. :-)

Najlepsze są tłumaczenia przekazane przez nadawcę stacji portalowi WirtualneMedia: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ctv9-vidoc-tv-red-carpet-media-group-mux-8-krrit-kanal-filmowo-dokumentalny-zmiana-nazwy-jak-ogladac

Akurat porównanie do nazwy stacji do tych chińskich czy estońskich uznałbym za komplement a nie wyzywanie bo dzięki temu nazwa CTV9 brzmi światowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, digitalus napisał(a):

Jakość  obrazu nie jest beznadziejna.Bardzo duży wpływ na jakość obrazu ma telewizor.Na zdjęciu jakość obrazu z telewizora OLED PANASONIC.Zdjecie z forum hdtv polska.

Poważnie? Chcesz udowadniać jakość kanału na podstawie fotki zrobionej telefonem? Bądźmy poważni.

Jakość kanału jest beznadziejna. Wystarczy przełączyć na inne kanały MUX8 a potem sprawdzić pomiary i już wiadomo, dlaczego jest gorzej od pozostałych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, digitalus napisał(a):

Jakość  obrazu nie jest beznadziejna.Jakość obrazu  jest dobra.Bardzo duży wpływ na jakość obrazu ma telewizor.Na zdjęciu jakość obrazu z 55  calowego  telewizora OLED PANASONIC.Zdjęcie z forum hdtv polska.

Parametry nie kłamią. A poza tym  można zobaczyć różnicę w jakości obrazu kanałów z MUX8 nadawanych także w SD i wyglądają na tym samym telewizorze dużo lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, vigoo napisał(a):

Poważnie? Chcesz udowadniać jakość kanału na podstawie fotki zrobionej telefonem? Bądźmy poważni.

Jakość kanału jest beznadziejna. Wystarczy przełączyć na inne kanały MUX8 a potem sprawdzić pomiary i już wiadomo, dlaczego jest gorzej od pozostałych.

Bitrate  jest niższy  to prawda ale na ekranie mojego telewizora jakość jest dobra.Nie dostrzegam lepszej jakości obrazu na innych kanałach nadawanych w sd czyli np  WP,metro,zoom.tv. To test kanału , może jutro  bitrate będzie wyższy.To pytanie  do nadawcy lub firmy Emitel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...