Skocz do zawartości

ViDoc TV (dawniej CTV9)


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem Ci tak, nie wiem czy informacje o tym że nadawcy na coś nie stać są zgodne z prawdą, nie będę się do tego odnosił, nie znam sprawy. 

Ale pomijając to i nadawcę, napiszę ogólnie.

Jako klienta dowolnej firmy kompletnie mnie nie interesuje na co firmę stać. Zakładam że jeśli się zakłada firmę to patrzę na to jak jestem obsłużony jako klienr i jako zglaszający reklamację. To buduje moją ocenę co do wizerunku firmy, a nie analizowanie czy firmę na profesjonalną obsługę stać. 

Zatem nie wiem jakiej sprawy bronisz pisząc takie wnioski. Bo moim skromnym zdaniem wiecej szkody niż pożytku z takich wyjaśnień. 

Jeśli dowolna firma decyduje się na komunikację z klientem przez SM, to trzeba się liczyć z tym że ludzie nie bedą pisać wyłącznie pochwał. Kasowanie postów jest słabe. 

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za to w Polsacie na minus z reklamami i plusują fachowym lektorem. Także co by nie było, wygrywa Polsat. 

 

CTV9 ma fatalnych lektorów. Wcale nie potrafią wczuć się w film i wszystko psują. Powinna być opcja z wyborem lektora lub napisów, jednak jak można tego wymagać, jeżeli oni nadają filmy z wgranymi napisami na materiał i dodają okropnych lektorów. Niemniej, utrafiłem kilka horrorów - z Knapikiem, czy Gudowskim. 

Edytowane przez Sentence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamillloooossss__1987 ja się trochę stęskniłem za telenowelami od televisy więc mi odpowiadają szkoda tylko, że nic nowszego nie kupili i, że nie ma telenowel od Telemundo tam są trochę inne klimaty niż w televisa.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam w streamie Amtene, Carpet i Top.

Czy coś mnie omija nie mając przekazu CTV9

Śmiem twierdzić że nie

A w dodatku wszelkie przekazy medialne wskazują na to że Top scali się z 9.

Od taka zagrywka wprowadzenia Red Top do naziemnej bo wcześniej nie dostali koncesji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dają dwóch premierowych bo się ubezpieczają na "wszelkie wypadki" gdyby nagle doszło do sytuacji, tak jak z "Brzydulą", którą wyemitowali tylko do SETNEGO odcinka, i nic dalej nie wiadomo, albo i "Triumf" więc może tam w RC ktoś jednak trzeźwo myśli i ubezpiecza się na zapas....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...