Skocz do zawartości

Poczta Interia.


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie - jak wrócić do starej wersji poczty Interii? Nie prosząc się o nic z dnia na dzień po zalogowaniu pojawiła mi się nowa wersja poczty, której nie chcę. Co Ciekawe na innym adresie, takiej zmiany nie dokonali, więc gdzieś "we flakach" jest stara wersja. Jak ją znaleźć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do poczty e-mail polecam używać klienta poczty. Po co się męczyć z interfejsami www...
Np. Thunderbird (Mozilla)

https://www.thunderbird.net/pl/

 

W niektórych przypadkach należy na stronie poczty zaznaczyć opcję używania zewnętrznych programów do obsługi poczty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, mp107 napisał(a):

Polecałbym spróbować wejść pod ten adres - może takie "obejście" zadziała.

Nie zadziała. To kto ma możliwość włączenia starej poczty jest zależne od tego na jakim adresie IP pracuje.

Wymuszają przejście do nowego interface etapami.

Ze szkodą dla siebie, bo nowy jest nieergonomiczny, ciężki, zwłaszcza na komórki, ogromna czcionka, mógłbym trochę jeszcze ponarzekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej sposób z https://poczta.interia.pl/html/     działa także u mnie!!!
Tylko że jednorazowo na logowanie :( po wylogowaniu i ponownym zalogowaniu znów wraca nowy nieczytelny interfejs i trzeba ponownie wklejać powyższego linka aby wrócić do starego.

 

Czy w Firefoxie da się w ikonkach po prawej adresu (tam gdzie są rozrzeszenia, ikona pobranych plików, konta Firefox itp. dodać guzik z linkiem
https://poczta.interia.pl/html/  tak aby JEDNYM kliknięciem można po zalogowaniu wracać na stary wygląd poczty?

Macie jakiś pomysł?

 

 

Edytowane przez Cezare
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Od jakiegoś czasu kiedy używam poczty w Interiii, to co jakiś czas, zdecydowanie zbyt często, SAMA mi się odświeża strona poczty. Kiedyś tak nie było (mam pocztę na Interii od ponad 10 lat). Czy interia zmieniła ustawienia i teraz wszystkim użytkownikom tak się dzieje, czy to u mnie coś się porobiło? Z Facebookiem jest dokładnie taka sama sytuacja. Kiedyś, jak skończyłam przeglądanie w jakimś miejscu i przerwałam na kilkanaście minut, to wracając do F. po tym czasie nadal trafiałam na to samo miejsce czy post, a teraz co jakiś czas strona sama się odświeża i "gubię" posty, które czytałam wcześniej. Da się coś z tym zrobić? Jakoś zablokować to samoistne odświeżanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...