Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobię jeszcze reaktywację, na chwilę obecną nie mam także sygnału na C+Film HD.

Kabel niedawno wymieniałem, bo miałem sztukowany i była poprawa, nie jestem pewny co do ustawienia anteny, na wiaterku coś mogło ją zruszyć.

Myślę, że przejdę się do sąsiada z tunerem, on ma Nkę na innym talerzu i nie narzeka, więc może coś ogarnę w ten sposób.

Z tym sygnałem HBO2 HD jezeli wszystko zrobiłem dobrze (10834V), to sygnał bez zmian. BBC HD na tej samej częstotliwości i też nie mam sygnału..

Przed samą anteną mam na kablu jeszcze złaczkę F, czy to może mieć tak wielkie znaczenie?

 

OK< w końcu HBO2 ruszyło, ale występują krzaczki, więc chyba muszę powalczyć z anteną... dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobię jeszcze reaktywację, na chwilę obecną nie mam także sygnału na C+Film HD.

Kabel niedawno wymieniałem, bo miałem sztukowany i była poprawa, nie jestem pewny co do ustawienia anteny, na wiaterku coś mogło ją zruszyć.

Myślę, że przejdę się do sąsiada z tunerem, on ma Nkę na innym talerzu i nie narzeka, więc może coś ogarnę w ten sposób.

Z tym sygnałem HBO2 HD jezeli wszystko zrobiłem dobrze (10834V), to sygnał bez zmian. BBC HD na tej samej częstotliwości i też nie mam sygnału..

Przed samą anteną mam na kablu jeszcze złaczkę F, czy to może mieć tak wielkie znaczenie?

 

OK< w końcu HBO2 ruszyło, ale występują krzaczki, więc chyba muszę powalczyć z anteną... dzięki za pomoc.

Sprawdz czy masz aktualna liste programow (dzisiejsza) bo C+Film hd zmienil parametry (z 11278v na 11411h).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Fergusonie Ariva HD Combo programy, ktore odbieram z TNK HD lub POLSATU majace takze system kodowania Cyfry mimo iz mam do nich uprawnienia sprawiaja problem. Jesli dany program nie ma uprawnien z Cyfry to mimo iz powienien byc dekodowany z karty tnk hd lub cyfrowego polsatu nie działa. Dziadowski dekoder do ktorego nie ma aktualizacji fergusona jest po czesci przyczyna. Wczesniej nie chcialo mi sie sprawdzac modulu cyfry ale rzeczywiscie nie dekoduje programow z nowego TP cyfry. Lezy sobie w szufladzie jakby byl potrzebny kiedys. Mam zatem nadzieje ze cyfra wypusci nowy soft naprawiajacy bledy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobię jeszcze reaktywację, na chwilę obecną nie mam także sygnału na C+Film HD.

Kabel niedawno wymieniałem, bo miałem sztukowany i była poprawa, nie jestem pewny co do ustawienia anteny, na wiaterku coś mogło ją zruszyć.

Myślę, że przejdę się do sąsiada z tunerem, on ma Nkę na innym talerzu i nie narzeka, więc może coś ogarnę w ten sposób.

Z tym sygnałem HBO2 HD jezeli wszystko zrobiłem dobrze (10834V), to sygnał bez zmian. BBC HD na tej samej częstotliwości i też nie mam sygnału..

Przed samą anteną mam na kablu jeszcze złaczkę F, czy to może mieć tak wielkie znaczenie?

 

OK< w końcu HBO2 ruszyło, ale występują krzaczki, więc chyba muszę powalczyć z anteną... dzięki za pomoc.

Sprawdz czy masz aktualna liste programow (dzisiejsza) bo C+Film hd zmienil parametry (z 11278v na 11411h).

 

Aktualizowałem listę i nic, rano włączałem tunwer, C+Film HD - brak sygnału, HBO2 i BBC HD z bidą, ale jest, mimo słonecznej pogody przytnie albo wysypie "matrixa" co chwilkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na CanalplusFilm HD to samo!!!!!!!!Brak Synalu !!!!Co jest

 

Ani chybi ruskie ukradli....

 

Ludzie, dzisiaj tak będzie - robią nową listę,testują itd itp, dopóki nie pojawi się pełna ostateczna nowa lista, mogą się dziać różne rzeczy, to normalne.

Proponuję dać sobie na luz i oderwać się na chwię od telewizora :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...