Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie ok 18-tej pobrało właściwą listę kanałów na Phila HD wbrew temu co pisał @keers, sprawdziłem potem parametry i są zgodne z tym co podał @keers ale pod pozycją Hot Bird, a nie Inny. Soft mam nie najnowszy (70 a nie 71)

Co do braku kanałów z nowego transpondera - na początku też miałem ciemność i komunikat o braku sygnału. Ale potem po dłuższym czasie na danym kanale samo zaskoczyło, w międzyczasie jeszcze raz dałem wyszukiwanie kanałów.

ALe PID z tego byl najwazniejszy. I to tyczylo sie nieaktualnych softow! Bo jak masz nieaktualny to dekoder widziany jest jako SD i pobiera liste SD. Koniec kropka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa jest z jedna rzecza ze przykladowo ktos ma stary soft chodzi mi o Phlipsa Hd bez Pvr ma czekac tydzien w ktorym bedzie soft bo inaczej bedzie mial liste sd to chore teraz przez miesiac soft na ten dekoder powinnien byc dostepny caly czas ... wiem ze jest metoda na to ale wiele osob nie ma o tym pojecia ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Cyfry+ w zakładce "zamów", czyli tam gdzie można sprawdzić zawartość pakietów przy "Canal+ Optimum" za 76zł są wyłączone Eurosporty HD a tych w SD nie ma w ogóle. Czy to oznacza, że żeby oglądać te kanały trzeba mieć ten wyższy pakiet lub brać opcje dodatkowe? Porąbało kogoś tam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Cyfry+ w zakładce "zamów", czyli tam gdzie można sprawdzić zawartość pakietów przy "Canal+ Optimum" za 76zł są wyłączone Eurosporty HD a tych w SD nie ma w ogóle. Czy to oznacza, że żeby oglądać te kanały trzeba mieć ten wyższy pakiet lub brać opcje dodatkowe? Porąbało kogoś tam?

Te w SD są dostępne w pakiecie Canal+ Optimum. Zostały przeniesione na dalsze pozycje na liście kanałów. Szukaj powyżej 250 numeru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś mnie. Ja mam nadal Eurosporty SD na nowej liście na pozycji 120, 121 od dzisiaj, ale kończy mi się umowa. Gdy ją przedłużę dostanę nowy Canal+ Optimumum (różni się od tego C+Optimum który obecnie mam) ) w którym wg strony Cyfry+ nie ma Eurosportów. Są w opcji dodatkowej za 11zł (tylko HD wg grafiki na stronie) oraz w pakiecie za 99zł. Generalnie jest to niejasno przedstawione, bo Animal Planet SD jest w C+ Optimum, a wersji HD nie ma i jest to przedstawione na tej grafice (czyli wg mnie logicznie). Z Eurosportami jest inaczej tych w SD tak jakby nie było w nowej ofercie wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie mój soft byl wystarczająco aktualny choć nie najnowszy ;)

Dzięki @keers, Twoje porady i informacje na forum są bezcenne :)

Nie dziękuj. Od tego są pieniądze.

Dziwna sprawa jest z jedna rzecza ze przykladowo ktos ma stary soft chodzi mi o Phlipsa Hd bez Pvr ma czekac tydzien w ktorym bedzie soft bo inaczej bedzie mial liste sd to chore teraz przez miesiac soft na ten dekoder powinnien byc dostepny caly czas ... wiem ze jest metoda na to ale wiele osob nie ma o tym pojecia ....

Jest metoda. Opisalem ją dokładnie :) Krok po kroku. Łatwiej sie nie da. I bede powtarzał do znudzenia :)

Dekodery Philips HD, Philips PVR HD, Pace PVR HD z nieaktualną wersją oprogramowania pobieraja liste programów przeznaczona dla dekoderów SD. Aby zainstalowac nowa liste kanałów (bez aktualizacji softu) należy wybrać w Menu:

7-Parametry Techniczne

1-Ustawienie Anteny

 

Później "B" -Przechodzimy do: Paramerty odbioru -> Dwa razy strzałka w dół -> Zmieniamy satelite na "inny" wpisujemy paramerty: czestotliwosc: 10892, polaryzacja H, SR 27,5 FEC 3/4 Syg 22kHz - nie. Potem Strzałka w doł aż pojawi sie wybór parameterow PID TID 1 TID 2

Zmieniamy tylko paramert PID i wpisujemy tam 227 i wtedy wyszukujemy programy.

To rozwiazanie pozwoli zaktualizowac listę kanałów do czasu emisji nowego oprogramowania według grafiku aktualizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd Cyfra !

Jak można tak mieszać z listą kanałów, a ostatnio tak fajnie uporządkowaliście ją.

Pamiętajcie o tym że nie wszyscy posiadają cyfrę HD, lecz także SD.

Chcecie wciskać HD, zmieńcie dekodery itd.

 

Edit: O co chodzi z tym Polsat Sport News, niby w oficjalnej liście na oficjalnej stronie Cyfry ?

Kiedy niby będzie dostępny bo z tego co pamiętam jest na Polsacie i Dvbt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parametry techniczne:

Hot Bird 9 (13,0°E)

tp. 16 (11,508 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 5/6, DVB-S/QPSK)

 

ID: TVN HD

PID V: 532 (MPEG-4/HD)

PID A: 820 (pol), 821 (org, AC3)

PID PCR: 532

SID: 15821

PID TXT: 591

PID PMT: 52

Provider: TVN

Dziwne, ale u mnie jest na DVB-S a nie na QPSK, ale widac taki to HD.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...