Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam Mam pytanie czy odbiera u Was C+filom hd, gol i weekend oczywiście hd. jak przełączam na te kanały wyskakuje mi komunikat o zle ustawionej antenie (ale pozostałe kanały śmigają aż miło). dzwoniłem dziś 3 razy na infolinię i kazali m i ruszać anteną. delikatnie ja przekręcałem i nic. zadalem im pytanie czy teraz ok milion abonentów ma wejśc sobie na dach i ruszać anteną??? to jakaś paranoja!!!!!!!!!!!! Jaja sobie robią z klienta!!!!!!!!!!!!!! Płacę i wymagam. może któryś z Was forumowicze powie co zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba Twoja wina, że miałeś źle ustawioną antenę, a wyszło to dopiero teraz.

 

Pretensje do siebie albo do instalatora..

Nie pisz głupot że tyle osób ma żle ustawioną antene.Skoro sygnał był i jest ponad 90% i wszystkie kanały do wczoraj działały to chyba anteny były dobrze ustawione.Problem zaczął się dopiero jak Cyfra zaczęła nadawać dziś te 3 kanały na nowej częstotliwości.I dlatego niestety trzeba lekko przesunąć antene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam żadnych nowych kanałówi HD i na części starych też antena 90cm ustawiona idealnie wszystko odbierała na PVR HD oraz sage dokładnie to samo ładnie sobie w ciula przygrali i co teraz połowa ma wejść na dach , na N i CP też wszystko zawsze działała , na dekoderze mam tylko info za mam sprawdzić typ konwertera albo instalacje antenową ... takich osób jak ja jest z tego co teraz czytam multum :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co przpomina mi sie styuacja z bbc hd podobnie bylo jak wlaczyli czesc miala czesc nie miala i byl spor ja mam dobrze ustawiona bo niby fachowiec mi ustawial itp. potem sie okazywalo ze problemy lezaly po stronie ustawienia anteny...skoryguj ustawienie anteny to po 1 pod drugie jesli to jest dobrze to kable dekoder idz do znajmego z dekoderem i karta jak nie idzie to juz wtedy masz winowajce ale obawiam ze w wielu przypadkach jest zle ustawiona antena trzeba to skorygowac jeda chwilka i jest to nie budowa statkow kosmicznych i kazdy to moze zrobic ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ok 18-tej pobrało właściwą listę kanałów na Phila HD wbrew temu co pisał @keers, sprawdziłem potem parametry i są zgodne z tym co podał @keers ale pod pozycją Hot Bird, a nie Inny. Soft mam nie najnowszy (70 a nie 71)

Co do braku kanałów z nowego transpondera - na początku też miałem ciemność i komunikat o braku sygnału. Ale potem po dłuższym czasie na danym kanale samo zaskoczyło, w międzyczasie jeszcze raz dałem wyszukiwanie kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://cyfraplus.pl/technologie/high_definition.html

 

Można wnioskować dodanie także POLSAT HD i TVN STYLE HD :roll: no no to widać C+ się obudził na zbliżające święta :D

 

Zerkam niedawno na tę stronką a tu już brak informacji o POLSAT HD i TVN HD po prostu błąd w pisaniu aktualnych informacji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, nowe kanały pojawiły się na innym transponderze i konieczne było lekkie przesunięcie anteny. Teraz śmiga... do najbliższego wiatru...? ;P

 

Po przesunięciu pogorszyła się jakość sygnału innych transponderów i teraz np. nie odbieram AXN, AXN Crime, AXN Sci-Fi, Zone Romantica, ESPN, Extreme Sports, Disney XD.

Mam też np. problem z HBO HD, Cinemax HD, FixLife HD, Universal Polska, Sci Fi POL czy Sportklubem - tu jest brak obrazu mimo jakości sygnału 76% (moc 83).

 

Czy to w ogóle możliwe, żeby wszystkie transpondery działały na jednej 80-centymetrowej antenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ravo, tak to jest możliwe, więc musisz dobrze ustawić antenę i zastosować przede wszystkim małostratne komponenty instalacji antenowej, jak konwertery, dobrze ekranowane kable, solidnie wykonane złącza, dobrej jakości przełączniki.

 

I to wszystko jeszcze najlepiej przed zimą.

 

Kiedy zsumuje się nieraz straty na słabej jakości składnikach instalacji, to włosy dęba stają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...