Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fec aktualnie wynosi 5/6 i pewnie tak zostanie. Za dużo było by problemów z odbiorem gdyby Fec był wyższy. Faktycznie aktualnie 10 kanałów testowych ale to pewnie wiąże się z tym że są możliwe przesunięcia kanałów HD już istniejących z innych transponderów celem większej możliwości " manewrowania" sygnałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fec aktualnie wynosi 5/6 i pewnie tak zostanie. Za dużo było by problemów z odbiorem gdyby Fec był wyższy. Faktycznie aktualnie 10 kanałów testowych ale to pewnie wiąże się z tym że są możliwe przesunięcia kanałów HD już istniejących z innych transponderów celem większej możliwości " manewrowania" sygnałem.

Tez mam nadzieje ze zostana przy FEC 5/6 .....

bo przy 8/9 mam ciemnosc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacekm a jaki masz moduł dostępu i dekoder bo ja na module cyfry plus w dekoderze satelitarnym w telewizorze samsung d6500 na wszystkich testowych kanałach mam ciemny obraz a na ekranie napis nie można wyświetlić usługi Comonn Interferance sprawdz czy moduł działa poprawnie,nawet gdy fec jest5/6. Mlogę tylko dodać , że programy dvb s-2 , które mają fec 2/3 i 3/4 odbierane są poprawnie. Może ktoś wie jaka może być tego przyczyna. Dziękuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze nie ten temat za co z góry przepraszam ale czy moze juz ktoś z szanownych kolegów wie jak bedzie wygladał NOWY UKŁAD KANAŁÓW na terminalach operatora Cyfra+ bo w call center jest juz komunikat iz w piatek bedzie nowy układ kanałow i z tego co wiem to kanały w wersji SD jak C+czy HBO maja byc od numerów 200 zarówno na dekoderach SD jak i HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko wszystko miało ręce i nogi a z tym u Cyfry wiadomo jak jest. Najpierw coś s[beep]ą (nazywa się, że ulepszają), a potem czeka się na reakcję tygodniami. Mam nadzieję, że przy najbliższej zmianie, ktoś w Cyfrze pomyśli o dołączeniu kanału arte HD na Hot Birdzie i kilku niekodowanych kanałów HD na Astrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko wszystko miało ręce i nogi a z tym u Cyfry wiadomo jak jest. Najpierw coś [beep] (nazywa się, że ulepszają), a potem czeka się na reakcję tygodniami. Mam nadzieję, że przy najbliższej zmianie, ktoś w Cyfrze pomyśli o dołączeniu kanału arte HD na Hot Birdzie i kilku niekodowanych kanałów HD na Astrze.

Jesli ktos ma wybor to radze ogladac Arte HD z Astry zdecydowanie lepsza jakosc obrazu od tej z HB ....

Jacekm a jaki masz moduł dostępu i dekoder bo ja na module cyfry plus w dekoderze satelitarnym w telewizorze samsung d6500 na wszystkich testowych kanałach mam ciemny obraz a na ekranie napis nie można wyświetlić usługi Comonn Interferance sprawdz czy moduł działa poprawnie,nawet gdy fec jest5/6. Mlogę tylko dodać , że programy dvb s-2 , które mają fec 2/3 i 3/4 odbierane są poprawnie. Może ktoś wie jaka może być tego przyczyna. Dziękuje za odpowiedz.

Moj dekoder to Topfield TF7710HCSI , a modul dostepu to Aston .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...niestety nie ma zadnych przeciekow w zwiazku z NOWA LISTA KANALOW W DEKODERACH a szkoda , sam jestem ciekaw :P
Ale jakich szczegółów Ci brakuje w tych przeciekach?

 

Od 1-14 wszystkie podstawowe kanały polskie. Od 14-19 kanały z "plusem", czyli planet+ itd. Na dekoderach sd będą kanały sd, na dekoderach hd kanały hd. Ich odpowiedniki w lepszej/gorszej jakości wyrzucone na ponad 250 kanał. Na 20 C+, na 21C+Film, na 22 C+Sport itd. Nie będzie dublowania kanałów jak to miało miejsce do tej pory, że było sd i potem hd.

 

Także w piątek aktualizujcie listę kanałów. Ciekawe ile osób odkryje, że ma kanały Polsatu.. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, ja też mam 10, ale najbardziej niepokoi mnie to całe zamieszanie wokół testu 1. W czytniku (cofnięcie daty) jest, w module brak. Jak tak to ma wyglądać po oficjalnym starcie, to ja dziękuję. :>

 

A poza tym jak wchodzę na ten transponder, to zaczyna mi mulić Ferdka, a czasami nawet zalicza zwiechę. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...