Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że macie to samo. Przeszukałem 12322 H i jest tylko Conax. Na wszelki wypadek zrobiłem reaktywację karty ale oczywiście bez rezultatu. Wniosek - pewnie trzeba zaczekać:-)

 

Nie wiem tylko dlaczego na Satkurier.pl podają parametry 12322 H i dodają, że na razie jest tam kodowanie Conax dla telewizji "n" - wydaje mi się, że SportKlub i SportKlub+ dla "n" nadawane są z transpondera 10834 V a na 12322 H cały czas był SportKlub Romania (faktycznie z kodowaniem Conax).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie śledziłem tematu ale na stronie C+ i w materiałach prasowych jest info, że SportKlub dołączy w marcu a nie 1 marca :D Ale może czegoś nie doczytałem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Fakt, nie zauważyłem :-) Kolega @bluevoyager ma rację, do kosza poszła już prawie setka postów, że mi jeszcze Sportklub nie świeci, tak był ten wątek zaśmiecony :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten transponder jest DVB-S2, więc jak posiadacze tunerów SD mieliby odbierać SportKlub, Wg mnie szykują miejsce na C+ HD

Na życzenie Cyfry, Eutelsat może zmienić tryb pracy transpordera, gdyby istniała taka potrzeba na DVB-S :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Widzę że zaczynają już lecieć osobiste docinki w temacie Sportklubu, wyluzujcie :-(

 

Oficjalny komunikat C+

 

Szanowni Państwo!

 

W związku z problemami ze strony nadawcy programu Sportklub,

informujemy że nastąpiło opóźnienie w dostępie do kanału. Obecnie trwają

przygotowania do jego włączenia, czego należy spodziewać się w jak

najszybszym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Music Choice to super programy z naprawdę dobrą muzyką.Moim zdaniem może trawają jakieś pracę związane z info(softem) na tych kanałach bo na niektórych dekoderach nie można było nawet sprawdzić jakie kawałki lecą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...