Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbujmy jak na razie działać drogą telefoniczną (National Geographic, National Geographic HD).

 

Dostalem adres e-mail, pod ktorym ktos kompetentny moze powiedziec dlaczego sciezki obcojezyczne zostaly usuniete.

 

Dziękuję za Twoje działania.

 

Czy i kiedy zamierzasz wysłać maila w tej sprawie?

Ciekawie jak wytłumaczą obecność ścieżki angielskiej na NAT GEO WILD HD w kontekście braku na National Geographic SD/HD. Dlaczego tyle lat "nie przeszkadzała" im obecność angielskiej wersji dla National Geographic SD.

 

Dobrze byłoby porozmawiać z taką osobą telefonicznie.

Służę pomocą/wsparciem jeśli chodzi o maila.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kojak - ale przecież dogadali się w sprawie miejsca na tp. To nie można było od razu dogadać się w sprawie dołączenia. A tymczasem doszło do kuriozalnej sytuacji, w której konkurencja pobiera Foxa z transpondera Cyfry, która go nie ma w ofercie :/

Moim zdaniem możemy się czuć trochę oszukani.

 

Dodali, bo goście z Cyfry doszli do wniosku, że uda się dogadać, ale widocznie Fox obrósł w piórka.

 

Nikt nie został oszukany, nikt nic nie obiecał i tak oferta najlepsza jaką miałem, chyba ten Fox opłaca się mieć tylko dla Simsonów, tak jak widzę same zapchajdziury lecą z przerywanymi reklamami do 15 minut.

 

Odnoszę wrażenie, że niektórzy idą tylko i wyłącznie na ilość nie na jakość, jak małe dzieci, mam więcej kanałów to jestem za[beep]isty. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo mi się wydaje, albo zrobili mały porządek na liście FTA - W moim phillipsie teraz świeci więcej kanałów, których wcześniej nie wsadzili na listę (np. fashion one, tv moda która zniknęła jakiś czas temu, plus sporo innych, nawet w miarę bardziej interesujących kanałów - brak mi jeszcze real time/ +1 niestety... )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodali, bo goście z Cyfry doszli do wniosku, że uda się dogadać, ale widocznie Fox obrósł w piórka.

 

Gdyby im się w ogóle nie udało dogadać, to według mnie nie dodaliby do przekazu kodowania w "Mediaguard" i pewnie też w swojej wersji "Nagry" (chyba brak tylko na razie uprawnień).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość BBC? Czy zła? Dostateczna, według mnie nie różni się niczym od bitrate HBO SD czy NG, wiadomo mam kineskopowy 29 calowy telewizor, może dlatego jakościowo lepiej obraz widzę od waszych tanich LCD.

 

BBC Knowledge po przejściu na 16:9 jakościowo jest naprawdę dobry obraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość BBC? Czy zła? Dostateczna, według mnie nie różni się niczym od bitrate HBO SD czy NG, wiadomo mam kineskopowy 29 calowy telewizor, może dlatego jakościowo lepiej obraz widzę od waszych tanich LCD.

 

BBC Knowledge po przejściu na 16:9 jakościowo jest naprawdę dobry obraz.

 

Jakość na poziomie innych program SD - bez szału :?

Tv kineskopowy dziadek mi o takim opowiadał i myślałem że to bajki a jednak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do funkcji program zostały dodane BBC Entertainment i BBC Knowledge. Nadal brak m. in. TVP Seriale, TVP Kultura i jeszcze kilku innych. Nie ma nawet Discovery World i Science (a chyba były wcześniej? czy się mylę?).

Mówię oczywiście o funkcji Program w Philipsie 250 GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...